Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Ja sam nesto kalkulisao i dosao do zakljucka da mi se ne isplati da menjam motor bar dok ne skupim jos nekih 2000e.. <_< kako stvari stoje ostaje Free kod mene i celu sledecu sezonu :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Moj neki logican nastavak bi bio TransAlp 650 ili 700 (eventualno nova tenera 660), pa onda R1200GS. Znam sad da ne bih ni za kakve pare menjao za Pegasa ili F650. Prvi je po meni losiji, a drugi je bez razloga skuplji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • HTTP 404 page not found, 87 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: suzuki freewind xf650

Hahaha. Neverovatno kako svi slično razmišljamo :takoje: Apriliu Pegaso sam probao da vozim, pre nego što ću uzeti ovog što sad ganjam, i uopšte mi se nije dojmila kao kad sam seo na suzu. E sad jel do dotičnog motora ili šta, ali nasuprot tome što svi kažu da su isti - nisu i ne bi prelazio sad na njega nema šanse. BMW - nisam probao, al pretpostavljam da je negde bolji (bar zbog brenda), al ipak mislim da je bez razloga tolika razlika u ceni.

 

Ja sam hteo da se stisnem nekako i da uzmem V-Stroma DL1000 od mimi-vince (koji je po meni najlogičniji nastavak), ali posle "test vožnje" sam ipak skontao da je to mašina za duže ture (na koje mnogo ređe idem) tako da vetropir ostaje kod mene do daljnjeg pošto mi je 80% vožnje grad. A kad razmišljam o upgrade-u - sve mi je logičniji za moje potrebe DL650.

 

Sve u svemu, ima još lepih dana za vožnju ove godine, nije kasno da se negde nađemo. Od sutra kažu lepše vreme, mada sam ja već danas osedlao konja i došao na posao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Vanjus pa normalno kad vozimo isti motor :D da ne kazem (trenutno) najbolji ;) strom 1000 mi bas tako deluje da je za duza putovanja,na to registracija,potrosnja...za sad daleko,transalp 650 kao opcija nije los,al ima skoro 20 ks manje od malog stroma,a suza je suza :D ima jedan u ryu motors za 3600 vec neko vreme,nekako ne smem da odem da ga vidim,probam... :zvizduk: nova tenera 660 mi se mnooogo svidja al je jos mnogo skupa,o 1200 gs da ne pricam :D a sto se tice nase klase,mislim da se isto dobija obicnim f650,za vise para,a o apriliji da ne pricam...tako da ako se finansijska situacija ne popravi do sledece sezone,ide free po evropici malo :D

ps ja sam razmisljao da se provozam ovih dana,samo da prodje ova kisa,kazu sutra vec,samo ne znam jos na koju stranu,pa dajte neki predlog,razmisljao sam o sabac-loznica-valjevo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

e smor :( :( taman smo poceli da se skupljamo i pronosimo dobar glas o vetropirima, a sad ovo :(

 

da te ponovo ocekujemo u ekipi ili ces prelaziti na nesto drugo??

 

Joj buraz, 100 je nekih varijanti u igri! Lepo ce mi puci glava... 1staa.gif Najbolje bi bilo da se strpim i pocnem sa stednjom, pa na prolece vidim sta mi je ciniti... Ali ja bi sve i to odmah!1lud.gif

Lud je covek sam sebi najveca zabava 1oda.gif Drugim recima, obijanje banaka je pocelo 1hej.gif Mislim, njihovih pragova 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ima li ko od vas neki pismen crash bar za vetropira? Da li bi taj neki crash bio siri od migavaca? Vec treci put mi na livadi pada motor i pravo na migavac. Migavac ne pukne nego pukne tamo ona plasticna maska gde ulazi migavac. Muka mi vise da skidam i da varim to sranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Sta znam,moj je meni spasio manje vise sve pri klizanju,migavac se samo malo iskrivio,nista nije puklo,plastika rezervoara se nije ni ogrebala,tako da moj crash meni odlican :D eto ti slika pa vidi kako ti se cini..

post-9583-0-79178400-1316893129_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

E namerno sam ostavio ovako vecu sliku da bi video malo bolje muljaz,a savke ja sam sedistem prezadovoljan,kisa mu ne smeta tj ne upija,udobno,isao sam na ture do 300 km u danu,drugaciji je polozaj sedenja i na to se treba navici,na bolje naravno,kicma ima potporu,ne klizim pri brzim ubrzanjima,a bogami ni suvozacICA :D tako da sve u svemu vredi!!!a i vizuelno je mnooogo lepse,moje staro nije bilo pohabano al sam jednostavno zeleo ovo!!;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

Ima li ko od vas neki pismen crash bar za vetropira? Da li bi taj neki crash bio siri od migavaca? Vec treci put mi na livadi pada motor i pravo na migavac. Migavac ne pukne nego pukne tamo ona plasticna maska gde ulazi migavac. Muka mi vise da skidam i da varim to sranje.

 

I mene ovo zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Jel off il na put?bio sam na fruskoj al samo kolima kad sam isao na letenje,i reci mi dal znas mislim da se jos radi kod beske stari put,onda bi morao na autoput,il da idem preko njiva :D jel jos neko zainteresovan??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja motul i ne prlja ni malo. Valjda zato sto ga normalno stavim. Svi nesto vole da zaliju ceo lanac sprejem a to nema efekta. Cemu ono kupanje sa strane. Ja provozam motor da se lanac dobro zagreje, naprskam i posle narednih minimalno 20 min. ne vozim. Rezultat, cista guma, cista felna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja