Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)
On 8/5/2019 at 9:39 PM, Motorcyclist said:

Momci jel neko merio od 0-100 na njemu mozda :) ?

 

Trebalo bi da je ispod 6 sekundi. Nisam nikad merio, ali sam se potegao sa Nissanom 200sx koji je ortak kupio od mene. Nissan je imao 200 konja dok je kod mene bio, i ja sam mu izmerio 6.2 ubrzanje, a ortak je posle podigao pritisak turba i na valjcima izbacio 240ks.

Iz mesta sam mu vidno pobegao i do 100 me nije stigao, ali posle auto pocinje da ubiva i tu apsolutno nismo za poredjenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
6 hours ago, kosooki said:

Trebalo bi da je ispod 6 sekundi. Nisam nikad merio, ali sam se potegao sa Nissanom 200sx koji je ortak kupio od mene. Nissan je imao 200 konja dok je kod mene bio, i ja sam mu izmerio 6.2 ubrzanje, a ortak je posle podigao pritisak turba i na valjcima izbacio 240ks.

Iz mesta sam mu vidno pobegao i do 100 me nije stigao, ali posle auto pocinje da ubiva i tu apsolutno nismo za poredjenje.

Bas sam gledao na youtube uglavnom je malo preko 6sec. Ima i oko 5 da se vrti lik ali je radio na njemu drugi airbox, filter, dizne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Sve identicno kao na DR osim glave sa 2 svecice i verovatno drugacijim internalima i dvogrlog karburatora 

Markulja mi je ustupio njegov DR na kratku probu (hvala ti i ovom prilikom :) ), i mogu reci da se vidno drugacije ponasaju agregati. DR je nekoliko konja slabiji, ali rastura sa obrtnim na nizim obrtajima i savrseno slaze brzinu za brzinom, za razliku od XF koji trazi nesto vise da se razvrti, ali posledicno vise snage izbaci sto se primeti na otvorenom.

Spram XT600 i Dominatora oba agregata objasnili kako thomper treba da ide.

 

 

On 8/7/2019 at 4:15 PM, Motorcyclist said:

neke boljke sa DR otklonjene itd?

DR od 96. pa nadalje nema boljki :). Barem ne sto se agregata tice. I nema nikakvih dodirnih tacaka sem imena sa onim starijim modelom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
8 hours ago, kosooki said:

Sve identicno kao na DR osim glave sa 2 svecice i verovatno drugacijim internalima i dvogrlog karburatora 

Markulja mi je ustupio njegov DR na kratku probu (hvala ti i ovom prilikom :) ), i mogu reci da se vidno drugacije ponasaju agregati. DR je nekoliko konja slabiji, ali rastura sa obrtnim na nizim obrtajima i savrseno slaze brzinu za brzinom, za razliku od XF koji trazi nesto vise da se razvrti, ali posledicno vise snage izbaci sto se primeti na otvorenom.

Spram XT600 i Dominatora oba agregata objasnili kako thomper treba da ide.

 

 

DR od 96. pa nadalje nema boljki :). Barem ne sto se agregata tice. I nema nikakvih dodirnih tacaka sem imena sa onim starijim modelom.

Hvala na odgovoru. Nasao sam lep clanak o KLR i DR, prednosti i mane i tu se spominje par sitnijih boljki i prepravki.

 

http://horizonadv.com/gear/2015/2/22/klr650-vs-dr650

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Drugar je uz motor dobio Metzeler Karoo 3 gume, prednja i zadnja, 130/80-17 i 110/80-19. To moze da ide na Winda?

 

Koliko mogu i da vrede? DOT 2015, presle ispod 1000km, na prednjoj se jos vide sisice.

 

u4u3e2az.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Predlazem ti da malo bolje obezbedis te maglenke i zajebes to fabricko da ne bi prosao kao ja. 30D05335-6067-49F2-BEFD-291570A7562E.thumb.jpeg.18ced2fbd5b93f859d3fafe32a035697.jpeg

 

Ima u temi led maglenke bolji nacin za drzanje istih, sad cu da procunjam pa da nadjem, jer ja cu isto to uraditi jer su mi fabricki nosaci ispucali, neki krs aluminijum pa od vibracija popuca

 

meni su pocele da brkaju modove, pa sam narucio jos jedan prekidac al cekam da stigne, valjda nece i tebi.

evo link 

poslednja strana sem ako ti ne baci vec na nju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja