Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Jesam malo ali nista narocito. Silazio sam sa betona cisto da steknem neki osecaj off-a i to je to. Sledece sezone kad skinem ove moje dotrajale lubenice i montiram K60 to ce se promeniti :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

K60 evo vec 7.500km odlicne su!  Zadnja sad zadnje vreme kad je hladno zna da baci malo dupe pod nagibom na pesackom prelazu na dodavanje gasa.. :) Prednja 70% zadnja 50%(istrosenosti), van asvalta su ok(manje vise), a na asvaltu drze skoro kao lubenice.. :D

 

Ps. Agresivna voznja 70% slucajeva, i jako kocenje ponekad, prednja nikad pustila! I ne trosi se tako nepravilno kao neke.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind
13 hours ago, kosooki said:

Pretpostavio sam. Ali nisi svestan dokle se i sa lubenicama moze stici, evo ti muljaz-ov snimak kao potvrda

Verujem da moze (iz prilozenog muljazovog videa) ali isto tako verujem da cu biti malo samouvereniji sa K60 :)

 

4 hours ago, Šumi Zmajček said:

K60 evo vec 7.500km odlicne su!  Zadnja sad zadnje vreme kad je hladno zna da baci malo dupe pod nagibom na pesackom prelazu na dodavanje gasa.. :) Prednja 70% zadnja 50%(istrosenosti), van asvalta su ok(manje vise), a na asvaltu drze skoro kao lubenice.. :D

 

Ps. Agresivna voznja 70% slucajeva, i jako kocenje ponekad, prednja nikad pustila! I ne trosi se tako nepravilno kao neke.. :)

Danas sam narucio K60, stizu sledece nedelje :jee3:Odlicno! Ja i nisam nesto agresivan vozac pa me raduje da drze lepo i kod agresivnijih vozaca od mene :) Sto znaci... nema sta da brinem :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ma opusti se :D, bices prezadovoljan sigurno. Samo budi malo oprezniji kada naidjes na neko blato i gas. Samo ce ti se javiti dokle guma dobro drzi.

Drugar se pri jednoj voznji na nekom dooobro zajebanom sljunkovitom nasutom usponu podcenio sa gasom, pa da se ne bi ugasio, presaltao nizu i gas, te zaslajfovao i stao u mestu. Ja strcim da mu pomognem kako ne bi krenuo unazad i pao, a i da ga poguram ako bude trebalo. Samo sam ga pridrzao da ne krene nazad, guma je odlicno zahvatila podlogu i opusteno je krenuo. Posle i nizbrdo nikakvih problema nije imao sa kocenjem. 

Ponavljam, jedino mozes imati problem na kaljavom, i to ponajvise sa bocnim drzanjem. Sve ostalo je kick ass dual sport guma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki FreeWind 650

Pamet u glavu  svaka guma  je dobra  ako si svestan njenih mogucnosti - odnosno opruzaj se koliko ti guber dugacak i sve ok. Na mom windu je  anake 2  prednja potrosena 100 posto a  zadnje  ima mozda 10- 20 pa roka i po offu i na  asfaltu  - i ja ljubimca  obuvam na prolece -a do tad:givemebeer:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind
On 11/16/2018 at 9:03 AM, kosooki said:

Ma opusti se :D, bices prezadovoljan sigurno. Samo budi malo oprezniji kada naidjes na neko blato i gas. Samo ce ti se javiti dokle guma dobro drzi.

Drugar se pri jednoj voznji na nekom dooobro zajebanom sljunkovitom nasutom usponu podcenio sa gasom, pa da se ne bi ugasio, presaltao nizu i gas, te zaslajfovao i stao u mestu. Ja strcim da mu pomognem kako ne bi krenuo unazad i pao, a i da ga poguram ako bude trebalo. Samo sam ga pridrzao da ne krene nazad, guma je odlicno zahvatila podlogu i opusteno je krenuo. Posle i nizbrdo nikakvih problema nije imao sa kocenjem. 

Ponavljam, jedino mozes imati problem na kaljavom, i to ponajvise sa bocnim drzanjem. Sve ostalo je kick ass dual sport guma.

Blato je uvek malo pipavo, osim sa kramponima tako da cu ako naletim na neke kaljuge biti oprezniji :) Gledam tako na YT neke offroad voznje, tehnike... i sad ne mogu da docekam da i ortak pazari enduro pa da imam s kim da se vozikam po offu :D 

 

18 hours ago, Amoss said:

Pamet u glavu  svaka guma  je dobra  ako si svestan njenih mogucnosti - odnosno opruzaj se koliko ti guber dugacak i sve ok. Na mom windu je  anake 2  prednja potrosena 100 posto a  zadnje  ima mozda 10- 20 pa roka i po offu i na  asfaltu  - i ja ljubimca  obuvam na prolece -a do tad:givemebeer:

Kad obujem Winda u nove gume naravno u startu nema testiranja limita... :D Polako cu da se upoznajem sa gumama jer sam svestan da su totalno drugacije od ovih koje su trenutno na Windu. Taman kad obujes E07 da cujemo i iskustva za tu gumu :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ovo dok sam isprobavao kameru kad mi je stigla. Po makadamu lubenice i mogu da se teraju

 

 

ali vec po vlaznom, blatavom sumskom putu vrlo zajebano. Moze, ali je problem sto prednjeg kraja nigde nema. 

 

 

Ali zato skorpionka na asfaltu drzi ko pasce. Ne moze Africa da me stigne :D

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind
1 hour ago, kosooki said:

Ti nestrpljiv i ushicen kao da je 22. mart, a ne 22. novembar   :lol3::sampion:

Istinu zboris kolega :D Doci ce i to prolece, docekacu i taj dan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Jel treba nekome komad cevi koji spaja granu sa loncem? Milsim da je fi na strani gde ulazi u top 51mm, bio je prvo kod mene na Freewindu, pa onda kod Dula (Kosooki). Samo ga premestam, da bacam ako nikome ne treba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)
id_9902786379806_zoom.jpg
WWW.MICRONINC.RS

Naručite Akumulator Varta YTX9-BS 12V 8Ah L+. Moto oprema i pribor / Akumulator i oprema. Proizvođač: Varta. Cena: 3650...
id_9902786379806_zoom.jpg
WWW.MOTOKULTIVATORI.COM

Akumulator Varta YTX9-BS 12V 8Ah L+, Akumulator i oprema. Proizvođač: Varta. Cena: 3650 dinara.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Najpovoljnije cene VARTA MOTO akumulatora! Preuzimanje li�no u prodavnici ...


Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Pozdrav svima, od nedavno sam vlasnik freewinda, pratim temu i nadam se dobrom druzenju.

Kupio sam mu kuferce a imam jos milion ideja u glavi od gadget-a... pa cu sve sto radim kaciti b78be2395a5826476305f18b694d835b.jpg

Evo ga moj vetric
839925294ad2035efbefbcf9a294be85.jpgb6b07f3226dfc5367835d3889b36d302.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja