Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

kad smislite, javite, mozda se i ja uklopim za vozanje :)

 

Kosooki, nema šansi da si mator sa 32, ja imam 43. Al ako nisi oženjen požuri dok ti ne istekne garancija

 

ma mogu se i danas ozeniti, al nesto tesko napustiti ovaj momacki zivot :)

 

Nisam ja mnogo razmišljao o tvom momačkom životu, nego da se mi malo proveselimo ove sezone !!!

Znaš, mi "matorci" slabo idemo na žurke 1grr.gif, samo su nam svadbe ostale 2cirka1.gif

P.S.

Stigle mi pare na račun, od sutra primam uplate za ulje. Imate broj !

P:P:S

I nemoj da je neko pitao šta će ti navodnici...0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

sta ce ti navodnici? :nanana::moto3: (zar si stvarno mislio da necu pitati kad si onako lepo napisao :D)

 

i ko je rekao da su vam samo svadbe ostale? samo je

pitanje elana i ideje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Kazes navodnici? :D gde? :D hahahhaha a kome to vama Kosi?ima ovde i mladjih od 30 ;) Bobane nadam se sutra pomilovanju i uplati plate na moj racun,pa shodno tome te zovem da ti dam pare za ulje,najkasnije u petak!

 

Ljudi aj neki djir da izorganizujemo,samo da prodju praznici i malo da se sredi vreme!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

I ja se sutra nadam lovi tako da zovem odma da donesem kad mi dospe u ruke.

U subotu se idi u Sremcicu, radi se o uskršnjoj tradicionalnoj akciji pa možemo da odemo. Ja priznajem nikad do sad nisam bio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Momci, treba mi mala pomoć. Negde na forumu je bila tema o motociklu marke Suzuki Freewind 650. Teo sam nešto da pogledam al ovde naleteh samo na turizam. Gde da tražim temu o motociklu Freewind 650?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Momci, treba mi mala pomoć. Negde na forumu je bila tema o motociklu marke Suzuki Freewind 650. Teo sam nešto da pogledam al ovde naleteh samo na turizam. Gde da tražim temu o motociklu Freewind 650?

 

 

Možda ova?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Evo sa pravom smo dobili kritiku. Vreme je da se uozbiljimo i vratimo prvobitnom smislu ove teme. Za ostalo predlazem da u inbox razmenimo fb naloge ko ima i brojeve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3627 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Podosta smo otisli u OFF. Ja nisam hteo nista da kazujem misleci da ce se vratiti u normalu. Docice neko da trazi iskustva sa ovim motorom, a nece moci da nadje.

 

Moze za druzenje i stranica na FB ili neka druga tema u odgovarajucem podforumu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Suzuki Freewind XF650

Da, to je onaj malo zanivljeni :)

Dobar je i ja sam zadovoljan...

 

Baš sam ovih dana u potrazi za novim auspuhom pa nikako da se odlučim :)

Neki članovi foruma su mi pomogli, hvala im lijepo...

 

Inače, šta Vas najviše nervira na ovom motoru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3627 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Nije sto je nas onaj stariji, ali meni mnogo lepsi sa malim farom. :lol:

 

Mene nervirale kocnie, ali sad sam mih sredio prilicno dobro. Nervira me zvuk, ali on se da srediti (ima primera iznad). Sve ostalo mi je extra na motoru posebno za ove novce. Jbg, slicni motori su F650 i Pegaso. Bmw je skuplji u proseku 400evra, a nije bolji. Pegaso je isto skuplji, a vise trosi, slabije lezi na putu... Jedino sto bolje koce. Mislim da je ovo best buy, ne tesim se nego stvarno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

A jel poznat nekome konkretno onaj primerak za koji sam vam ostavio link? :moto3:

 

Gledao sam motor pre par dana, onako laički, u prilično je dobrom stanju, ogreban mu je oklop auspuha i malo dekl(mislim da je pao u mestu ili pri nekoj manjoj brzini), treba da se menja prednji disk, gume su u dobrom stanju ali nesto mnogo matore pošto je motor dugo stajao pa bih i to menjao i ima neki problem sa distancerom zadnje kočnice pa šripi kad ide unazad a sadašnji vlasnik nije nigde uspeo da nađe taj deo >:(

 

Aj pričajte vaše mišljenje pa da vidim šta mi je činiti :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Mladene ako ikako mozes da dodjes do ade auspuha to ti je moja preporuka!imas klip na temi kako se cuju,sto se tice zamerki,sta znam,prednja kocnica bi mogla biti malo bolja,ja je nisam cackao pa ne znam dal i kako moze bolje,verujem Muljazu,ostalim sam ja zadovoljan,no... :D

Stevane lep primerak lepo sediste,cena mozda malo jaca no ako je u ok stanju cini mi se kao dobra kupovina,sacekaj uskoro mozda dodje jos jedan dobar freewind na oglase pa da pregovaramo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

I ja delim Dekijevo mišljenje, ako je bio na zemlji a kažeš da jeste i još ima da se ulaže onda je cena prejaka al dobro sigurno može da se pregovara ako si keš kupac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

Pa ja se iskreno nadam da je čovek spreman na pregovore jer ističe i registracija krajem meseca, gume koliko sam pročitao iz vaših postova su oko 200 evrića, disk a vrlo lako moguće i pločice ne znam pošto su ali kapiram da je i to verovatno stotkica tako da prilično tu treba još da se uloži kinte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Pa dobro svaki polovan motor iziskuje ulaganja,e sad kako to biva ovde,bar za pocetak da ih nema mnogo,odrzavanje nije mnogo skupo,al ako se skupi par stvari..plocice sam menjao,one su oko 2k,putne gume sa montazom izadju oko 200,250 e...

Nemanja i Bobane ovo sugavo vreme pa nisam se ni upustao u razmisljanje o voznjici,tako da..neki drugi dan,mada ovo kako je krenulo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Suzuki Freewind XF650

Odličnih tema ima na forumu, našao sam i auspuh. Malo mi smeta zbog bočnih kofera koje imam ali smislim nešto.

 

Planirate li raditi kakva okupljanja? Jeste li kad skupljali puno Windova na jednu lokaciju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ja imam drugi auspuh i mislim da ne bi trebalo da ti smeta sa bocnim nosacima kofera,al proveri svakako!sto se tice okupljnja nismo jos,ovo je jos mala zajednica,koja poprima velike obime ;) planiraju se neke turice,e sad dal ce biti okupljanja videcemo,sto se mene tice uvek!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ja vozio u nedelju, pa onda pauzirao zbog vremena

bas sam malopre dogovorio sa nekim momkom da mi da garazu ovde u komsilku, tako da od subote auto pocinje setno da me gleda kako ga kuliram do oktobra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja