Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Bas lep free,i lepo su mu legle trakice,pogotovo zato sto imas vec crvene boje na njemu,ja ne znam sta bi stavio a da nije preterano,al tvom je baas leglo!

Ljudi jel neko planira neki djir ovih dana??od ponedeljka kisa :( :( i 15 stepeni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

aha, nije lepio ceo krug, nego je sastavljao iz vise nalepnica

dobro resenje, samo ako se ne bude odlepljivalo

 

@dejan - ja tesko

mozda nedelja do lazarevca, ali to povodom nekog druzenja, tako da u sustini :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

@Kosoki

Nece se odlepljivati,tako smo uradili i na mom proslom motoru a nalepnice su od materijala koji ide na saobracajne znkove,tako da,kad se jednom zalepi tesko se skida,trpi cak i pranje pod pritiskom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

 

 

823 km :D ko je za? :D da nije proslo ovogodisnje?inace super video,kraj je najbolji uuuaaaa versys :D

a ti sto voze sa fabrickim ne znaju kako je zanimljiv ovaj drugi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Stvar koja me najvise nervira na XF u je taj zvuk. Mnooooogo je grdan tj. ruzan. Ako ne odem na Transfagarsan ove godin onda pravac Ada na zamenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Koji od vas je danas silazio sa Debelog Brda prema Valjevu?.. Objasnio si sa voznjom i to sa dvoje! Doktor si 0takoje.gif

Veliki pozdrav od teget vetropira kog si izmedju ostalih oladio 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Kad smo kod izduva zeleo bih samo da vas posavetujem da safove na izduvnoj grani skinete i zamenite novim. Tu su izlozeni vodi, grejanju, hladjenju..... propadaju od korozije. Meni poceo tu malo da se cuje. Ja juce uzmem da odvijem da vidim da li je dihtung ili sta vec kad ono medjutim. Saf je imbus, ali ga je korozija toliko pojela da vise nema one uglove vec je postalo sve okruglo. Odvijanje mora uz pomoc sekaca i ostalih neznih alata. Da se i vama to ne bi desilo....

 

5A3Oy_22124418766984720781079.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Drugari kad se menja ulje u vilama,posto sam vozio Nemanjin motor,njegov korman se okrece ko bicikla,moj je previse tezak,mislim da je do toga,a ako neko ima ideju sta bi drugo moglo biti ako nije to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Pre bi moglo biti da je lezaj u vratu upravljaca. On se menja kad rikne. Ulje u vilama po manualu cini mi se da se inspekcija vrsi na 12000. Moze tad i da se zameni. nij skupo, a nije ni neki veliki posao. Ja sam semeringe i ulje zamenio za cca 1.5h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Oke,i ovo ce vidim biti jedna od stavki za zimu,pa ne znam kako da znam dal je riknuo,tj dal je to to,jednostavno moj korman se malo teze okrece,delovalo mi je cudno pa reko da vidim vasa iskustva,mozda je i tako normalno.. :/ sto se tice ulja i semeringa dal se slucajno secas koliko te je ispalo okvirno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Lezaj ces proveriti tako sto ces podici prednji kraj motora, odvojiti tocak od zemlje i onda rukom gurati viljusku napred nazad. Ako kleca ima lufta. Privremeno resenje moze da bude da se malo dotegne, ali menjanje mu ne gine. mozes jos da probas kad je tako podignut kako se okrece korman. Ako ide tesko, a ravnomerno, onda moze da se desi i da je vec pretegnut.

U vile staje 655ml ulja sto znaci da se moraju kupiti 3 pakovanja od po 500ml sto kosta 1650din (u mom slucaju Bardal SAE10)i dva semeringa 960din (u mom slucaju Ariete). Kupljeno u Kompp-u. Za zamenu mi je jedan majstor rekao 60evra sa Motulovim uljem i ne znam cijim semerinzima, a drugi je rekao oko 50. Ovaj drugi koristi Motorex. Tako sam ja odlucio da to sam odradim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Video sam da imaju uljeza vile u onoj radnji na cosku u Vrtlarskj gde se prodaju filteri. Mislim da dosta uticu i gume na to.... Ne mora da znaci da je otisao lezaj al proveri za svaki slucaj. Sve sto nije hitno sacekace zimu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Muljaz samo da prodje ova prokleta kisa pa cu probati to,hvala puno!!a ne gine zamena ako tako bude..Nemanja a upravo,cini mi se da cu sos tim polako na zimu da se igram :D

Auh Vuleta pa sto tako???nesto u planu? Ps prelepe slike!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Muljaz samo da prodje ova prokleta kisa pa cu probati to,hvala puno!!a ne gine zamena ako tako bude..Nemanja a upravo,cini mi se da cu sos tim polako na zimu da se igram :D

Auh Vuleta pa sto tako???nesto u planu? Ps prelepe slike!!

 

Morao je vetropir da "zalegne" za auto... Ide zima, a ne smem da budem pesak! Ali naravno, tu mojoj moto-karijeri nije kraj! Bar ne, sve dok sam kreditno sposoban 0namigivanje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

e smor :( :( taman smo poceli da se skupljamo i pronosimo dobar glas o vetropirima, a sad ovo :(

 

da te ponovo ocekujemo u ekipi ili ces prelaziti na nesto drugo??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • HTTP 404 page not found, 87 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: suzuki freewind xf650

jes vala, eno ga i Muljaz bacio na prodaju njegovo sokoćalo, a ja ne smem ni da pisnem, malo je falilo da vas i ja napustim, ali sam se ipak predomislio, mada mi se i dalje mota po glavi "upgrade" na 1000ccm, mada mi žao sad, kad sam ga skroz sredio da ga prodajem. Nekako se uvukao pod kožu, stvarno je super motorino. Ćemo da vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Muljazu nije nista hitno. Nisu mi potrebne pare, a ne moram da kupujem drugi. Sto se mene tice moze i da ostane. Ubedjen sam da za ovoliko novca ne moze da se nadje bolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja