Jump to content

Moto Zajednica

Marko od Sherwooda

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova

Veliki pozdrav za sve clanove foruma. Ja sam Marko. Nemam motor ali veoma ozbiljno razmisljam o kupovini. Imam 24 godine, pa sam po novom zakonu u mogucnosti da polazem za celokupnu kategoriju A.

 

Veliki put je predamnom.

 

1. Polaganje za A kategoriju po novom zakonu ili ako se jos ne primenjuje u potpunosti po starom ili nesto pola/pola.

2. Hteo bih da kupim motor koji izgleda sportski ali je za dugacke relacije udoban, kao neki miks sport/touring. Ako imate predloga, molio bih da mi posaljete. Jel Kawasaki zzr 500 tu spada?

3. Kada izaberem potencijalni motor, morao bih detaljno da se raspitam ko vrsi popravke, koliko kosta odrzavanje, da ne platim za 2-3 godine popravke vise nego sam motor.

4. Onda sledi kupovina full zastitne opreme, najvise bih voleo da kupim skafander neki a ne sve iz delova. Sto bolja zastita mi je bitna, ne da sto lepse izgleda.

 

I to je to, imam limitirani budzet, imam platu 500 evra, ali nije da mogu bas da se sirim mnogo. Mislim da izdvojim za motor oko 1500 -2000 evra i za zastitnu opremu do 700-800 evra. I to je to, ne mogu mnogo da se zaglibim sa velikim parama.

 

Ne bih uzimao choper/cruiser a ni supersport. Nesto da bude touring, ali da ima sportsku liniju. Mozda trazim nemoguce.

 

Hvala unapred i pozdrav svima.

 

Inace, prvi put sam video ovaj sajt-forum kada sam trazio nesto oko sigurnosti voznje. SMIDSY video klip me je odusevio. Svaka cast!

 

POZZ i hvala na savrsenom forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12236 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dobrodošao Marko! 1zdravo.gif

 

Postavi temu u podforumu Motori ili Motoristi na drumu i dobićeš sve relevantne podatke, ovo je tema samo za predstavljanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Moze pivo...dobrodosao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja