Jump to content

Moto Zajednica

GM MOTO Agencija za registraciju vozila

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

danas odradjeno sve. poslusao sva uputstva i zavrsio poprilicno brzo sta se mogl ozavrsiti... sjebali me u ljermontovoj bilo malo vise kumova rodjaka zena sa malom decom pa je to trajalo al sta sad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Takođe da se zahvalim Lošmiju, registrovao mi je motor za jedan dan. Saznao sam za njega i njegovu agenciju preko ovog foruma i toplo ga preporučujem svima kojima je potrebno bilo šta u vezi registracije i sl.

 

Hvala Lošmi! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Honda CBF 600N & Fosti F51

Šta da napišem, a da to bude neki novi izraz zahvalnosti, koji nije do sada naveden u postovima o poslovnoj saradnji sa Milošem (odnosno agencijom GM Moto). :zbunjen:

Ljubazan, vredan, korektan, tačan, lepo vaspitan, profesionalan (pa i više od toga).... I strpljiv da umesto vas odradi sve one birokratske zavrzlame koje oduzimaju vreme i nerve :( .

Ja sam danas dobio tablice za moj prvi motor ''Belku'':jee1: . Miloš je sve to (po običaju) obavio veoma ekspeditivno.:takoje:

Pre petanaestak dana uradio je registraciju automobila, sada motora... prosto mi žao što nemam još neko vozilo pa da te dosadne poslove poverim Milošu.:)

Hvala Miloše :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Ja cu imati par komada za koji dan ali mozes i u stari da je stavis samo je potrebno da obrusis u krug oko crnog dela tablice jedno 2mm i staje bez ikakvih problema.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: torak-zrenjanin

Sve preporuke za ovog coveka, stvarno na ovako nesto nisam naisao odavno. Nikad ga nisam video,culi smo se par puta tel i objasnio mi je sve sto mi treba za odjavu posto se vodio na BG a ja sam iz ZR sve sam sredio za jedan dan moram da pohvalim i bivsu VLASNICU motora (auto svi kupuju od baba i deda ja sam motor kupio od devojke)koja je strpljivo cekala samnom u svim redovima. imam samo jos jedno pitanje motor je registrovan do 26.6.2011 a ovda u SUP kad sam nosio papire traze mi da uradim tehnicki jel to OK P.S kad bude vreme za registraciju provozam se do BG i sredim sve u pravoj agenciji poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

e da ne otvaram novu temu - znam da ste taburili po drugim temama oko ovoga ali nigde nema tačne računice, pa da je ja odradim ako su mi info tačne:

 

troškovi registracije Liberty 50 cc aprila 2011 :

sa novom žutom tablicom 6133+ provizije banke, pošte = 6400 + tehnički 1000 = 7400 din

svake godine posle: 400 nalepnica o registraciji + tehnički +osiguranje = 2400 din

 

troškovi registracije Liberty 125 cc aprila 2011 :

prva sa novim tablicama i saobraćajnom: 7800 din + tehnički= 8800 din

svake godine posle: 5400 + tehnički = 6400 din

 

ako su ovo tačni podatci (bazirani na sajtu registracija.rs) onda ispade razlika u godišnjem haraču države između 50cc & 125 cc = oko 4000 din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Da li slucajno imas informaciju kada ce se ukinuti ova taksa za teretna vozila do 3,5t?

 

Obraduj me i imas flasu Jack Daniels-a!

A i jedno,a mozda i dva vozila da registrujes!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Jos jedna preporuka za Milosa :takoje:

Ovog puta mi je registrovao auto i kao i prosli put sve je bilo kako smo se dogovorili i u najkracem roku odradjeno. Da je ovakvih ljudi vise de bi nam kraj bio :jee1:

Sve pohvale za Milosa :care: i jos jednom veliko HVALA !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Da li slucajno imas informaciju kada ce se ukinuti ova taksa za teretna vozila do 3,5t?

 

Obraduj me i imas flasu Jack Daniels-a!

A i jedno,a mozda i dva vozila da registrujes!

Jos uvek nista od ukidanja ali po supovima kazu da ocekuju svaki dan...

Nisam puno pomogao ali... :'(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Koliko kosta registracija za Hondu CB 500 1995 (499cm3 42kW)?

Kompletna registracija za tvoj motor kosta 12500din sa svim taksama,provizijama,osiguranjem,novom saobracajnom i novom tablicom.

Tehnicki varira,kod mene je 1000din.

Sta god treba,tu sam...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Da li slucajno imas informaciju kada ce se ukinuti ova taksa za teretna vozila do 3,5t?

 

Obraduj me i imas flasu Jack Daniels-a!

A i jedno,a mozda i dva vozila da registrujes!

Jos uvek nista od ukidanja ali po supovima kazu da ocekuju svaki dan...

Nisam puno pomogao ali... :'(

 

Ukinuta u petak. Treba valjda par dana da se objavi u Sl. listu. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

Treba da prevedem motor na moje ime pa me zanima šta sve ima od troškova, da li se stvarno plaća ponovo "porez na upotrebu vozila"? Inače registracija mi važi do jula.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

šefe, a da odgovoriš na moje pitanje pod brojem #33 :zbunjen: kakva je sitacija sa 50 cc :zvizduk: prva je 6,5 soma, a sledeća :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

Milose jel imas mozda viska onih plastika za tablice?? Naravno platicu ih. Zeznuo sam se pa nisam kupio na sajmu, a treba mi. Ne znam da li ima u nekim prodavnicama moto opreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Jel moze mala pomoc oko registracije. Sve sam zavrsio sa overom kupoprodajnog ugovora,platio SVE za registraciju,i ostalo mi je samo Poreska prijava PPI4 obrazac. Pa sad me interesuje da li je popunjavam sa mojim podatcima ili sa podatcima prodavca. Molim vas ako neko zna da mi pogne. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: torak-zrenjanin

Jel moze mala pomoc oko registracije. Sve sam zavrsio sa overom kupoprodajnog ugovora,platio SVE za registraciju,i ostalo mi je samo Poreska prijava PPI4 obrazac. Pa sad me interesuje da li je popunjavam sa mojim podatcima ili sa podatcima prodavca. Molim vas ako neko zna da mi pogne. Hvala

prodavca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Treba da prevedem motor na moje ime pa me zanima šta sve ima od troškova, da li se stvarno plaća ponovo "porez na upotrebu vozila"? Inače registracija mi važi do jula.

Ne placa se porez na upotrebu vozila.

Ukinut je.

 

P.S. Izvinjavam se za malo kasnjenja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Milose jel imas mozda viska onih plastika za tablice?? Naravno platicu ih. Zeznuo sam se pa nisam kupio na sajmu, a treba mi. Ne znam da li ima u nekim prodavnicama moto opreme.

Naravno,javi se i reseno!

Pozdrav od Loshmija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

šefe, a da odgovoriš na moje pitanje pod brojem #33 :zbunjen: kakva je sitacija sa 50 cc :zvizduk: prva je 6,5 soma, a sledeća :zbunjen:

Registracija za 50ccm kosta 5500din + tehnicki pregled.

Registracija za 125ccm kosta 8000din + tehnicki pregled.

 

U obe cene su usle i provizije banke po svakoj uplatnici.

Razlika je u tome sto se za 50ccm placa pored teblica,nalepnice,saobracajne i adm.taksa u iznosu od 1400din i polisa osiguranja u iznosu od 930din. a ne placaju se javni putevi,komunalna,porez....kao sto je slucaj za preko 50ccm.

 

Izvinjavam se na kasnjenju sa odgovorom,pocela sezona :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Jel moze mala pomoc oko registracije. Sve sam zavrsio sa overom kupoprodajnog ugovora,platio SVE za registraciju,i ostalo mi je samo Poreska prijava PPI4 obrazac. Pa sad me interesuje da li je popunjavam sa mojim podatcima ili sa podatcima prodavca. Molim vas ako neko zna da mi pogne. Hvala

Uvek se popunjava sa podacima vlasnika u saobracajnoj dozvoli jer tek kad platis porez tad postajes vlasnik vozila.

Popuni sa njegovim podacima i bice sve ok.

O ovoj temi bi moglo da se razglaba,po zakonu porez bi trebao da plati onaj ko prodaje pa sze zato i placa porez na njegovoj opstini ali posto zivimo tu gde zivimo....placaj kad moras. >:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja