Jump to content

Moto Zajednica

GM MOTO Agencija za registraciju vozila

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Sačekajte vreme kada će se gledati stanje pneumatika, izduvni gasovi, buka, stanje ležaja upravljača, prekidači čopave, kvačila... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /
Pre 2 sati, Pingvin37 je napisao:

. Danas moze sutra ne, neko moze neko ne

Pozadi, bela stop svetla na kolima...

Tehnicki pregled u kraju, kod jednog kontrolora moze, kod ovog iz druge smene ne :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Sačekajte vreme kada će se gledati stanje pneumatika, izduvni gasovi, buka, stanje ležaja upravljača, prekidači čopave, kvačila... 
Ma naravno samo sto tad ima svi da vozimo elektricne bicikle, a drzava ce da ostane uskracena za novce. Ko i sad vozi sa losim lezajem upravljaca i celavim gumama nije bas u vinklu. Izduvne gasove ce da popadamo svi sa motorima od 10+ godina ako budu trazili evropske standarde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Imam pitanje, možete li vaša vozila registrirati mimo agencije, i koja točno uloga i smisao agencije??

Jbg, nelogično mi ili sam nešto pobrkao...

 

 

Vozim motor, nisam bajker.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
On 17.7.2019. at 13:17, Pingvin37 je napisao:

Danas me vratili sa tehnickog kod Milosa. Tako da mi je motor neregistrovan I nemam vise od sutra pravo da ucestvujem u saobracaju. Posle toliko hvaljenja od strane mene I toliko registracija kod njih, toliko preporuka drugima za njih danas nazalost  moram duboko da kazem da sam su me bas razocarali i iznervirali. Nisu oni krivi zbog novog Zakona al su krivi sto rade SELEKTIVNO. Cas moze cas ne moze. 

 

Evo ja cu biti prvi da napisem svoje negativno iskustvo kao potrosac I musterija jer pozitivna su iza mene i vise ih kod njih nece biti. 

 

Registrovao sam kod njih nekoliko motora, preporucio ljudima sto za skutere sto za kola itd. Radio preko njih prenos vlasnistva, sve bas sve kod njih. Prosle godine dosao je novi zakon i Motocikl koji sada vozim po NOVOM je prosao kod njih. MAGLENKE I XENONI NISU BILI PROBLEM. Po novom, ponavljam. 

 

Danas su me upravo zbog njih vratili I rekli da ne moze. Da li je normalno da po novom zakonu prodjes jedne godine a druge ne moze. Kako se zakon primenjuje i kako se primenjuju pravila na tehnickom. Danas moze sutra ne, neko moze neko ne? Bolje onda da NISTA ne moze a ne SELEKTIVNO da se radi. 

 

Pored svega toga putovao sam 200 km samo da bih ga registrovao jer danas istice, a nisam u BG  (dok pisem ovo jesam trenutno I ne znam sta cu). Zakazao unapred nisam dobio nikakvu upozorenje niti bilo sta jer ponavljam po novom sam prosao prosle godine bez problema IDENTICNO SVE. 

 

Tamo me vise nece videti jer je nerealno sta rade. Isti motor po novom jedne godine moze jedne ne moze. 

 

Jos se istalio sa drugarom dao mu novac on meni cekove jer je otisao u Hrvatsku, sve je bili pripremljeno I zakazano sad mi upropastise idioti put i odmor, plan I ko zna sta jos jer kako sad traziti slep, trazi ti gde moze na cekove I voziti ga neregistrovanog. 

 

Katastrofa! 

 

 

Потпуно те разумем. Мој друг је прошао са тону "афтер маркет" опреме , а код мене "конзилијум" стручњака су вршили консултацију да ли су слајдер "фабрички" као и указ да би лед сијалица требала да се замени.......љубазно сам се захвалио и преусмерио 120.000 дин годишње за 4 мотора (син 1 и ја 3) другоме који закон тумачи мало "флексибилније". Генерално са моје стране нема љутње, сваком желим срећу у раду.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

"Fleksibilnost" kontrolora zavisi od "strogoce" inspektora koji ih kontrolisu, prvu godinu (posle donosenja novog zakona) su i inspektori bili fleksibilniji i za pocetak opominjali, vec druga-treca kontrola ne prolazi sa opomenom nego kaznom.

Od 120000 sto Bane pominje Milosu ostaje (ugrubo) 20000, kazne su od 50000-500000 + zatvaranje, sto povlaci pauzu u radu, novo otvaranje oko 100000 + oprema i dimenzije po novim propisima.

Ne treba napominjati da su "fleksibilniji" kontrolori i tehnicki pregledi "blizi" MUP-u, naravno ako se propisi tumace pravilno.

Samo kazem :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
"Fleksibilnost" kontrolora zavisi od "strogoce" inspektora koji ih kontrolisu, prvu godinu (posle donosenja novog zakona) su i inspektori bili fleksibilniji i za pocetak opominjali, vec druga-treca kontrola ne prolazi sa opomenom nego kaznom.
Od 120000 sto Bane pominje Milosu ostaje (ugrubo) 20000, kazne su od 50000-500000 + zatvaranje, sto povlaci pauzu u radu, novo otvaranje oko 100000 + oprema i dimenzije po novim propisima.
Ne treba napominjati da su "fleksibilniji" kontrolori i tehnicki pregledi "blizi" MUP-u, naravno ako se propisi tumace pravilno.
Samo kazem :neznam:
Upravo to. Ja pitao kako to da se pojavljuju "tolerancije" i čovek mi odgovori sa je cilj da se pogase "sitni". Jbg. iskreno ako mogu sa završim sve za 5 minuta ma koliko nekoga voleo otičiću tamo gde mi je lakše

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Niko nije rekao da je Milos kriv ni za sta licno i ne pricam ovde licno o njemu, na kraju krajeva on ni ne vrsi tehnicki. Naprotiv vrlo ljubazan lik i oce da pomogne. Al to je jedno. Potrosacko drustvo (koje ja licno ne volim) i drzavni intervencionizam nazalost diktira drugi pristup. Ja sam ipak tu samo musterija. Zelim najbolje za sebe, kao sto oni zele za svoju firmu. Klasican sukob interesa al to je tako i nema tu mnogo price.

 

Tako isto i sa majstorom, upoznao sam super likove, skroz gotivne al dzaba mili moj sve to kad sam ti ja ostavio lovu i dao poverenje a ti ne uradis dobro il mi jos pride nesto dodatno unistis. 

 

Posle se ljute kazu napljuvao me ili hoce da me ocrni. A ko ti je kriv sto javno prodajes svoje usluge? Ti prodajes svoje usluge covece ne darujes ih. Ne razumem cemu ljutnja. Prihvati odgovornost.

 

Ja sam samo korisnik niciji prijatelj al ni niciji neprijatelj. Klasicni potrosac i musterija. Valja/ ne valja na meni je da ocenim ako uopste to i hocu. Zakon i era virtuelnog doba mi na to daje pravo. Ko kupuje (u ovom slucaju ja) al i ko prodaje usluge mora biti spreman na rizik. Zakon trzista, nazalost al tako je.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 1 sat, Pingvin37 je napisao:

 

Tako isto i sa majstorom, upoznao sam super likove, skroz gotivne al dzaba mili moj sve to kad sam ti ja ostavio lovu i dao poverenje a ti ne uradis dobro il mi jos pride nesto dodatno unistis.

Nije ti bas ispravno poredjenje jer ne odlucuju oni kao u slucaju majstora, sta vise ucinili su ti uslugu i izasli u susret, da su radili po P.S. trebali su te zavesti kao neispravnog, naplatiti teh. pa kada sve otklonis dodjes ispravan i opet ti naplate teh. Tako zakon kaze, zivi bili vidimo se posle 2021. i koliko ce biti tih gde se moze proci bez popravki ako vas neko ne pusti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

To je zivot, prvo da se zahvalim Milosu i zaposlenima na svemu. Danas sam registrovao auto, ali uvek ima neko ali. Nije do njih ali ja nisam znao. Sve lepo dogovorimo, rade od 8 ja stignem u 8min do 8, dogovor bio 10 do 8, a ja dolazim iz Cente, zrenjanicem, auto prljav do pola vrata, sve ono sto me naprskalo uz put se lepo sasusilo u gradskoj guzvi, nisam ni znao da auto mora da bude bas cist, niko mi nije rekao, tablice, svetla i stakla su bili cisti. Sva sreca odradih pusku i stigoh da mi sve zavrse. Moj savet, ispred tehnickog treba namestiti onaj tus ili bar crevo pa da svaki auto udje mokar. Sto se mene tice, a i puno onih koji sam ovde poslao, su prezadovoljni. Druze ne popismo kafu ali u svakom slucaju HVALA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: Honda SW 600

Bio danas do Losmija zavrsio sve za cas. Inače Losmi je na novoj adresi u Mirijevu. Nije tesko naci Milića od Mačve pred kraj ulice sa desne strane. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit
Pre 9 sati, stilgar je napisao:

i koja je nova adresa? brojevi telefona isti ili novi...

 

Mobilni je ostao isti, novi broj tel 011/7707711, Ljubiše Miodragovića 52v, Mirijevo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

:jee1: I ove godine ...THE BEST...

Sve zavreno očas posla i kako treba.

Sve pohvale za novi servis i celu ekipu koja radi savršeno.

Vidimo se naravno i dalje , svako dobro i veliki pozdrav za 

SVeeeeeeeeeeeeee u GM servisu !!!:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Katana (GSX F 750) 2002

Sve pohvale za njih, pocetkom ovde godine sam prvi put kod njih registrovao motor, brzo zavrsili i jos sam platio na rate.
Iskreno Milos mi je na prvi pogled izgledao kao drkadzija, ali sam veoma brzo promenio misljenje, jos me je i posavetovao vezano za opremu.
Sve pohvale!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja