Jump to content

Moto Zajednica

GM MOTO Agencija za registraciju vozila

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Evo da i ja ovde pohvalim mog druga i komsiju Losmija i njegovu ekipu, od ove godine sve kod njega, auto, motor, sve za tren oka. Poz od maxi ekipe.:jee1: i bilo bi lepo da nam se prikljucis na nekoj voznji.:moto2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ја морам да похвалим и да се захвалим Милошу и свим запосленима, за помоћ око регистрације мог четвороточкаша, супрузи су баш помогли на више начина. 

И надаље сва своја возила региструјем код њега

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Нећу да хвалим агенцију, али хвалим Грубера као одличног човека, он и његова генерација из краја знају зашто ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Jos jednom pohvale Milosu i ekipi. 

Vise godina u nizu tehnicki radim iskljucivo kod njega, a od ove godine samo to prosirili i na moju dragu. 

Otvoreni, predusetljivi... Keep it up. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova

Pozz svima

 

kupio sam motor u G.Milanovcu,sta treba sve po redu da se tamo odradi i da li moram licno da se pojavim tamo (opet da idem u GM, a sta ovde u Beogradu..Nisu me te procedure oko odjave, tablica itd jasne.Motor je registrovan i ja bi ga odma preveo na mene i produzio registraciju na sledecih godinu dana..ako neko zna kako sve ovo ide (naravno preko agencije), bio bi mu zahvalan da javi, ili posalje link ako je bila vec tema o kupovini motora van mesta boracvista...

Mada ti linkovi kad neko postavi, kad kliknem samo me odnese na pocetnu stranu BJBikers i nista se ne desi...

 

Aleksandar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Beograd / Zemun
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Danas sam se uclanio na forum i trazio upravo ovakvu temu da bih  izrazio svoju zahvalnost GM MOTO ekipi i Milosu posebno. Pre par nedelja kupio sam neregistrovanog TDM-a koji je 15ak dana stajao kod Milosa dok nisam zavrsio papirologiju... Za sve to vreme Milos je bio neverovatno korektan, susretljiv, nesebican...  Veoma dobar i korektan covek .  Jednostavno Laf!!! Loshmi, hvala jos jednom na svemu... 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Milos je jedini lik koji nema reklamacije. A ako ih ima one su mizerne tj skoro I da ne postoje. Nema toga ko nije zadovoljan Milosem sto se tice motora. Redak lik bez reklamacija. Ostali bi morali da uce malo od njega... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Danas sam kod Miloša "unovčio" besplatan tehnički pregled za motor dobijen na novogodišnjoj žurci. Ujedno sam ga i upoznao. Zaista veliki profesionalac i nesebičan čovek.

Sve je bilo završeno u dogovoreno vreme.

Hvala GM MOTO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Danas me vratili sa tehnickog kod Milosa. Tako da mi je motor neregistrovan I nemam vise od sutra pravo da ucestvujem u saobracaju. Posle toliko hvaljenja od strane mene I toliko registracija kod njih, toliko preporuka drugima za njih danas nazalost  moram duboko da kazem da sam su me bas razocarali i iznervirali. Nisu oni krivi zbog novog Zakona al su krivi sto rade SELEKTIVNO. Cas moze cas ne moze. 

 

Evo ja cu biti prvi da napisem svoje negativno iskustvo kao potrosac I musterija jer pozitivna su iza mene i vise ih kod njih nece biti. 

 

Registrovao sam kod njih nekoliko motora, preporucio ljudima sto za skutere sto za kola itd. Radio preko njih prenos vlasnistva, sve bas sve kod njih. Prosle godine dosao je novi zakon i Motocikl koji sada vozim po NOVOM je prosao kod njih. MAGLENKE I XENONI NISU BILI PROBLEM. Po novom, ponavljam. 

 

Danas su me upravo zbog njih vratili I rekli da ne moze. Da li je normalno da po novom zakonu prodjes jedne godine a druge ne moze. Kako se zakon primenjuje i kako se primenjuju pravila na tehnickom. Danas moze sutra ne, neko moze neko ne? Bolje onda da NISTA ne moze a ne SELEKTIVNO da se radi. 

 

Pored svega toga putovao sam 200 km samo da bih ga registrovao jer danas istice, a nisam u BG  (dok pisem ovo jesam trenutno I ne znam sta cu). Zakazao unapred nisam dobio nikakvu upozorenje niti bilo sta jer ponavljam po novom sam prosao prosle godine bez problema IDENTICNO SVE. 

 

Tamo me vise nece videti jer je nerealno sta rade. Isti motor po novom jedne godine moze jedne ne moze. 

 

Jos se istalio sa drugarom dao mu novac on meni cekove jer je otisao u Hrvatsku, sve je bili pripremljeno I zakazano sad mi upropastise idioti put i odmor, plan I ko zna sta jos jer kako sad traziti slep, trazi ti gde moze na cekove I voziti ga neregistrovanog. 

 

Katastrofa! 

 

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
34 minutes ago, Pingvin37 said:

Pored svega toga putovao sam 200 km samo da bih ga registrovao jer danas istice, a nisam u BG  (dok pisem ovo jesam trenutno I ne znam sta cu). 

Ako ti je uz put svrati u Vrčin (kad skreneš sa auto puta - desno uz brdo i u centru skreneš levo ka groblju i samo pravo sa leve strane su...). Teh. pregled Krantić. Drugar reg. takvo đubre od Kawe GPZ 1000 RX da nisam mogao da verujem da je prošao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 33 minuta, Pingvin37 je napisao:

Tamo me vise nece videti jer je nerealno sta rade. Isti motor po novom jedne godine moze jedne ne moze. 

Novi zako je stupio na snagu 05.07.2018 iz pocetka nije sve bilo jasno sta moze a sta ne, verovatno su u medjuvremenu imali kontrolu pa dobili instrukcije ili opomenu ako ne i kaznu.

Zivi bili pa docekali 2021 bice vise pisanja nego vozanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Baš tako, i ja sam pre neki dan morao da skinem i Xenon i LED dodatna svetla, prosto dobili su svi pojašnjenje propisa. 

Najlakše je okriviti tehničke preglede a zaboravljamo da oni zbog jedne greške rizikuju dobijanje ogromne kazne i zatvaranje firme. 

Budimo realni i korektni. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

U zadnjih godinu dana, posto 4x godisnje idem na tehnicki, isao sam na 3-4 tehnicka i pitao iste stvari za motor. Prosle godine nista nije moglo..skidanje nosaca kofera i top i bocnih, crash barova, svetala..sve sto nije iz fabrike izaslo. Da bi posle odredjeni br meseci svi odjednom rekli sve je ok, svi nosaci prolaze i crash jer je stigla nova direktiva (citaj popustili su malo), samo se maglenke skidaju. I svi doslovce rekose ne moras raskacinjati instalaciju vec samo skloni ispod plastike za slikanje pa vrati. 

Sto prosto to ne uradis? I kolega par postova iznar isto rece. Par minuta posla jednim kljucem i zavrsio si stvar. 

Po poslednjem sto licno znam je da svetla nigde ne prolaze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Znam da si sad nervozan i besan kolega ali jbg, to je tako i nemoze drugacije. Kod Losmija smo svi morali skinuti maglenke i xenon i led i posle odma vratili, neznam sto bi ti bilo tesko to uraditi, i na kraju kako nisi znao da nemozes sa tim proci teh pregled. Bar prema bajkerima sa BJB su uvek max tolerantni i sto god moze da prodje prolazi.

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Skinuo sam nosace maglenke al su kablovi kratki da bi se stavili ispod plastika. Mora da skidam plastike I da se drkam oko zica a nisam pri garazi I alatu ni vremenu posto nisam profi. Razmisljao sam da presecem kabl od maglenke lupim izolej traku I zalepim sa unutrasnje strane plastike taj kabl izolovan. Pa posle da lemim zice kad budem hteo ponovo da ih montiram.

 

Stp se tice xenona mnogo ljudi znam sto prolaze sa njima to cu naci gde moze, ne pada mi na pamet da ih skidam. Spasavaju zivot cesto, bukvalno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja