Jump to content

Moto Zajednica

Moja kolekcija MZ motocikala

Recommended Posts

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Ja sam taj motor prodao u Indjiju ima sigurno jedno osam godina i od tad ga nisam ni cuo ni video ajde slikaj ga da vidimo u kakvom je stanju posle toliko godina0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Evo jedne stare slike belog 111 evo 1

Iskreno mi ga je malo zao ali sad od njegovih delova zivi crveni jer tad mi su bile bitne karekteristike vesanja jer bilo mu je previsoko teziste i nije se lako obarao u krivinama ali mislim da je bio specifican npr: sa udvojenim amortizerima koji leze ispod sedista ali posto je bio prototip bilo je mnogo bespotrebnog ojacanja koje na trkama nema funkciju pa morala je brusilica da poradi na njemu1moto3.gif

post-15484-0-21817600-1363033458_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: mz etz 251

Ja sam taj motor prodao u Indjiju ima sigurno jedno osam godina i od tad ga nisam ni cuo ni video ajde slikaj ga da vidimo u kakvom je stanju posle toliko godina0takoje.gif

 

E drug i ja bih volio da sam ga vidio uživo ali ne ja sam ga našao ovdje na sajtu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Male informacije za one koji zele da im MZ izgleda kao crveni 251 ram secen na sredini iteziste spusteno prednji blatobran naptavljen od zadnjeg lepo ukrojen i isecen a pozadi je prednji da bi bio sto tanji da bi rep izgledao sto tanji

Mozda sam nekom pomogao i dao novu ideju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Danas probao ali mi trebaju drugaciji nosaci da bi bilo fabrika a ne budzevina moram da odem do kuma mozda ima nesto sto moze da se iskoristi

A ti Sumi ako znas o cemu se radi automatski ti sleduje pivo ali pusti i drugi da popiju po neko ladno0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Stigo vizir iz luisa trebaju mi nosaci oko stapova viljuske jer ovi sto su uz njega stigli predvidjaju da se kaci bocno na srafove fara a to na nasim motorima nije tako reseno Videcu da li mogu da nadjem nesto originalno ako ne napravicemo ih nece biti prvi put0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Ljudi danas nadjem coveka na kupujem prodajem i prepoznam prednji tocak od 251 crvenog sa dve 16 Posle mene zavrsio je u Indjiji pa u Zrenjaninu pa u Backoj Palanci i sad od njega je ostalo samo prednji tocak 16 cola i to bi mu bio kraj0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000 Caponord

Juce stigla prednja guma NOVA Hajdenau 2,75 x18 Tocak ponovo da se nacentrira i da se sve spakuje i sorom sajke1zdravo.gif

 

Extra izgleda sivi sa vizirom 0takoje.gif nego kazi mi gde da uzmem zadnju gumu za etz 250 i koja je dimenzija 1neznam.gif pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

110 x 18 ili 3,5 18 to je fabricka dimenzija ja sam stavljao i vecu imam jednu novu 120 / 90 x 18 Miselinku ali nisam je ostavio na motoru malo je teska pa ima na vecim brzinama veci ziroskopski efekat ako te zanima guma je ekstra mozemo se dogovoriti0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000 Caponord

Bio sam na putu pa nisam bio prisutan na forumu tek sada sam video poruku. Dogovorićemo se samo da proverim sa ćaletom mozda je već nešto nabavio pošto je to njegov motor1moto3.gif ima neku ćelavu metzeler al znaš kakvi su matorci malo tvrdoglavi 2oda2.gif(inače je 1937 god). Smisli neku cenu za verovatno najstarijeg mz-jaša u bgdu 0a-smiley.gif pa se čujemo pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja