Jump to content

Moto Zajednica

Ninja zx6r 636 2006god ili 2008

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Motocikl: Honda 600F F4

pozdrav za Sokca i ja sam bio u slicnoj situaciji kao i ti prije sam vozijo hondu 600f2 pa sam je htjeo mijenjat i tako kroz razna zapitkivanja i citanje testova svatio sam da kawa 636 iz 2006 godine ima daleko najbolje karakteristike u odnosu na konkurenciju i naravno uzeo sam ga o 750 nisam razmisljo isto kao ni o 900 jer su mi ti motori jednostavno nesto između nepripadaju ni jenoj klasi sto se tice 636 motor je odlican krenesli od kocnica ovjesa najveci je u klasi tako da je pogodan i za vislje vozace jedina zamjerka se moze uputiti na neposjedovanje amortizera upravljaca kojeg preporucujem jer je prednji kraj cesto odvojen od asvalta i sto se tice cijene mislim da je bezrazlozno najevtinija u kasi zelim ti sretnu kupovinu :takoje: ako te nesto vise zanima pitaj :neznam:

 

Hvala druze na odgovoru, veliki pozdrav i za tebe.... Zeleo bih da mi kazes, posto smo obojca vozili F motor i znamo vrlo dobro kakav je polozaj sedenja na F-u,

pa me zanima kakav je polozaj sedenja na zx6r 636, kako se vozi i kakav je u voznji na duze relacije, zapravo da li se umaras prilikom voznje.... Ja stvarno nisam imao prilike da je vozim pa ne znam nista iz licnog iskustva.... Od Kawe sam jedino vozio ZX9R 1999god. i to je to....

 

Hvala u napred...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: slankamen
  • Motocikl: kawasaki zx6r 2007

sve su to dobre masine,bitno je naci motor koji je u dobrom stanju a ne da li je to suzuki,yamaha,kawa ili honda,ja sam veliki ljubitelj yamahe,ali evo sad sam uzeo kawu zx6r 2007 od prvog vlasnika u extra stanju i mogu da kazem sve najbolje za motor,isto tako bi uzeo i hondu i suzukija da sam nasao u takvom stanju! a drugar mi vozi zx6 2005 vec tri godine i stvarno je prezadovoljan! pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja