Jump to content

Moto Zajednica

Okvir za nove tablice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Tablice za motore i skutere su identicne i dimenzija su 155x155mm. Razlikuju se samo po boji, za motocikle su bele a za skutere zute. Stare tablice za motore su bile malo manjih dimenzija, mozda 150x150, ne znam tacno. Ne znam ni od cega su ovi okviri sto si postavio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Nord of country
  • Motocikl: Kawa V2

Svi oni okviri od plastike, običan su bull shit. Pukne zub, pločica odleti... Dobro, imam taj plastični okvir, ali je tablica lijepo zapeljena silikonom, i još dva šrafa skroz. Kao što kaluđerica kaže ,,sigurno je sigurno, pa stavi kondom na sveču...'' Ne, na avtu več sam dva put izgubio i opet pronašao tablicu, pa je sad i tamo silokonom zalepljena gore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Tablica pasuje i u stari oklop, dovoljno je samo malo da se skrati sa obe strane :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

Više ih nedele nigde ni kod Radulovića, samo ima da se kešira od 150 do 350 din -idiotske politika naših firmi ali tako valjda mora kod nas...

 

Inače likovi u platneru su prave stoke pogotovo onaj mali neki je novinar za motore bio ili još jeste, ali maltene me je izbacio iz salona i drao se kao nepoklanjaju oni ništa i nikome eventualno jedan samo njihovim kupcima, a za ostale je 300 din :stabre::lud:

 

ja normalno ušao pitao jel ih i dalje daju reklamne ramove jer mi bilo usput posle ljermontove - a oni tako idiotski >:(:bljak:

neme više videti neće :zdravo: čak i ako mi se bude kupovala yamaha :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ako jos uvek niste kupili okvire za nove tablice, a imate okvire od starih, nemojte nove ni kupovati. Nove tablice samo potkratite sa jedne strane (leve ili desne), i sa gornje ili donje do one crne bocne linije na obodu tablice, i moci cete je ugurati u stari okvir. Pri tome se modifikacija uopste ne primecuje, a ja sam na sva cetiri coska "svirnuo" i po jednu rupicu, i okacio po jednu plasticnu vezicu - zlu ne trebalo, a poucen ranijim iskustvom... :zdravo: I niko nema nista protiv, a i ja vozikam bez brige... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

@KGB

 

Meni su dali 3 komada pre par meseci, ali sam njihov kupac. Ne treba se ljutiti zbog toga što ti se desilo, ko zna koliko ljudi ih je pitalo za ramove ovih dana, ali se slažem da bi trebalo da budu ljubazni ili da jednostavno kažu da nemaju i molim lepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Bludni potok, ramovi na komad 150 din..

 

Imam negde flajer proizvodjaca..

bilo bi lepo da se napravi neki dogovor i odrade BJB tablica..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja