Jump to content

Moto Zajednica

menjam auto za motor

Recommended Posts

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ufff slab sam jako na Jaguara, imao sam XJ6 seriju 2

 

 

Si video sa Dencijem za taj menjac sto te muci, on to najbolje zna????? Mozda moze nesto da uradi, ovako mnogo gubis na ceni....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: bt1100 bulldog

video sam sa skoro svim majstorima u zemlji,inace jako ih je malo a pogotovo dobrih,ali trenutno nemam volju da se cimam najvise bi mi odgovaralo da ovako zamenim jer sam vec kupio drugi auto,a motor svakoko hocu da kupim,pa ako ode jaguar u zameni odlicno iako sam svstan da gubim na ceni,ako ne moracu da oteram na servis najverovatnije u sopot oni mi deluju najstrucnije za cenu koju traze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ja sam bio pre desatk godina u Sopotu i nosio menjac od Pasata VR6 automatik naravno, tip je trazio neke basnoslovne pare a pri tome je rekao da posto je nemam pojma sta tu crklo nece dati garanciju????????????

 

To je bilo prilicno maloumno dati 3000 bez garancije, i onda smo uzeli nov za 5500

 

Tako da??? nemam pojma sta reci...u svakom slucaju srecno sa prodajom...

 

Inace imam istetovoran Jaguarov znak na ramenu jer sam mog restaurirao 3 godine hahahahah...a sada od Jaguara nista osta samo tetovaza.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: bt1100 bulldog

Trazili si i meni na prvu loptu svi neke cifra da za malo nisam kupio nov menjac,al valjda probaju tako,sad su mi u ponudi cene oko 1200 e i godinu dana garancije.

Inace do sad sam vozio samo bmw-e al posle ovg jaguara totalno sam promenio pravac interesovanja,valjda to ide i vremenom,al uglavnom ekstra su imaju poseban šmek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja