Jump to content

Moto Zajednica

menjam Golfa II dizela za motor

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

da ga vidis reko bi da je 2007 jer sam mu masku prepravio nema televizor glupi nego ima kao noviji transali masku,ubudzio sam mu od skutera far izgleda extra,ima negde u rubrici "garaza" ali ko zna gde je to sada,inace je (umalo zaboravih) 87 god,matoro a??? e pa nije sve sam mu pregledao i uradio,uostalom videces,met. zlatne je boje i sve mu je novo pocev od lanca,lancanika...bice slika uskoro da nebalavim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Druze imaces ti muku sa tom zamenom za motor i ja sam tako pre izvesnog vremena oglasio svoj golf 2 gtd, 87 god. i trazio zamenu uz neku moju dopaltu ili naravno da ga menjam i naravno nista. Dobro nije da nista nudili su mi razna vozila, skutere, ali to meni nije odgovaralo ja zapeo samo TA i nista vise. Naravno nisam uspeo nista da uradim i ozenim golfa dodjem do malo kesa malo pozajmih od druga i naravno opet nista. Cene TA uzasno visoke a za kintu koju imam motor stariji i od moja dva deteta. Ali ja trazim i dalje i pokusavam da budem strpljiv mozda ce nekome da zahvali kinta pa proda motor1moto3.gif ko zna cuda su moguca. Zelim ti srecu da prodas kola ali znaj ono sto zelis veoma tesko dolazi sa tom transakcijom koju si ti naumio to ti pricam iz licnog iskustva.

Pozzz.1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha yzf 1000r Thunderace

Znam ja da to ne ide lako , ali ne zurim, ako naleti neko kome bi ova kombinacija vrsila posao da obojica budemo zadovoljni.Vise sam ljubitelj sport turer motora ali nisam nista precizirao, hvala na razumevanju Dejane24.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja