Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Hondu Transalp ili Afriku!

Recommended Posts

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Jes mi imamo chichu u klub 70 i neka tera Fazera600 sam da puca. (ali pravi starac nije neki sportista pravi chicha iz predsoblja)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Ja sam 42 napunio pa teram AT. Koje veze ima koliko si godina?! :D

 

ti nisi bio pri zdravoj pameti ni pre 4banke a tek sada da ne govorim! mislim da cu danas da to posvedocim slikama!! :lud:

 

a nije ti ni neki motor :P :P :P

 

sa time bi se dao sloziti,osim sto ima dobre gume i nosac za kofer!!! :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pa za br. telefona te TA 99 koja je procenjena na 2000e. ja sam postavio i pitanje da li znaju ko je taj lik jer br. telefona koji je dao u oglasima nije tacan odnosno nepostoji a ja bi se rado cuo sa njim a za ovu drugu ponudu razmislicu u svakom slucaju hvala.

Taj je oglas postavljen da bi se društvo "našalilo" na moj račun.

 

U ovoj temi imaš da čitaš koliko hoćeš o svemu i svačemu, a tamo pri kraju je i osvrt na Bugarsku:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/54846-kom-se-carstvu-privoleti-transalp-ili-afrika/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Dobra fora1care.gif nisi trebao da se javis mogao si da nas drzis u neizvesnosti, sada ce da skoci cena TA pa opet necu moci nista da nadjem. A procitao sam ono sto si izbacio veoma poucno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Zaključak je ovakav, što jeftiniji motor, to je relativno skuplji u odnosu na mnogo mlađi. Za 3.000, model 650 u tip top stanju i sa svom opremom, ništa da se ne pipa i razmišlja. Al je to velika suma odjednom pa svi mislimo da će bolje da se prođe za soma i nešto a zaboravlja da se vrlo brzo ispostavi da treba uraditi ovo, pa ono, još ovo i ono...Ja uzeo motor sa novim gumama a sad mi dunolo da uzimam drugu marku, a smetalo mi što tamo neki imo bajate točkove. Jako teško naći motor u pristojnom stanju. Želim ti sreću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Đunto, slabo si slušao savete iskusnijih 1oda.gif. Uvek se prvo gleda agregat i njegovo stanje pa tek na kraju "potrošni materijal" gume, pločice...iako su i one stavke koje kasnije dođu na red.

 

U stvari, pravilo je da nema pravila, većinom srce odluči (kao i sa ženama 1oda.gif) a tek posle vidiš da li si se zeznuo mnogo ili malo, ali zeznuo si se sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Agregati su u glavnom svi dobri. Zanimljivo je da su svi motori koje sam ja gledao bili vozni, dobri i što svi kažu, odmah mogu na put. Al kad prođe onaj prvi elan, onda se otkriju sitnice koje nisu preterano bitne i teško se saniraju jer kod nas nema ništa od delova. Takođe, nužno je iz preventivnih razloga mnogo toga proveriti zbog same starosti i to košta, a sa mladjim motorom to ne bi bilo neophodno. Evo, ja sad dva dana tražim unutrašnje, nema nigde. Sramota da ne mogu iz Tigra da ih izvučem a vodio sam nekad spoljnu trgovinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ma slazem se ja sa tobom Đunta ti si delimicno upravu sto se tice toga da sto vise para to mladji motor i bolji ali i to nemora da znaci. Ima sigurno akadzija koji mogu da rasture motor i da ga dovedu do faze raspadanja i da ti treba posle mnogo vise para nego kada bi kupio polovan naravno da nadjes nekoga ko se prema njemu odnosio kao prema clanu porodice. Problem je uvek isti manjka para u novcaniku a to na danasnje vreme u nasoj Srbiji postaje sve ocigledniji problem. Ja cu da trazim i trazim pa koji mi se motor zasvidja ja cu da ga uzmem a ako nesto zahvali eto mene kod majstora tamo bar uvek ima hladno pivo givemebeer.gif a nadam se nesto i na rate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

dejo, za te pare nema dobra honda.

uzimaj od gila onu tarabu, i prst u uvo.

ako gile javno kaze da je motor dobar, onda je dobar, jer ako nije dobar, onda gile nije dobar, a ako gile nije dobar, onda niko nikad nece kupiti nista od gila.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ma motor je lep nema sta ali mi se vise svidja TA, cekam i cekam...popovanje.gif jos neke kombinacije su u opticaju, ne bi da kupim nesto sto dusa ne zeli a i zena1hej.gif. Slabo ide prodaja motra, danas su skupe pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ma motor je lep nema sta ali mi se vise svidja TA, cekam i cekam...popovanje.gif jos neke kombinacije su u opticaju, ne bi da kupim nesto sto dusa ne zeli a i zena1hej.gif. Slabo ide prodaja motra, danas su skupe pare.

 

ma bitno je da si sektas , sad dal si kod ovih ili onih, nije vazno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

ako bas zelis dobar TA,ostaje da pitam tipa koji je uzeo od mene dali bi prodao! a to je bas bas dobar TA,ja ga vozio jednu sezonu a sledeci gazda mozda 500km. uzet od jedne zene u swis,jager i ja isli po njega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Evo i ja da potvrdim, Banetov (Svetac) bivši TA je baš, baš dobar i ne verujem da je novi vlasnik uspeo da ga upropasti 1oda.gif. Još samo da hoće da proda i da ti odgovara cifra i eto veselja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

NEEEE0ljut2.gif. Moj prijatelj prodaje BMW 650f. Covek je pedantan a motor lep ki slika kada bi ga video tvoj drugar promenio bi misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ovaj je hteo GS-a...

Mada je prošle sezone prešao BUKVALNO 500km na TA. Ne znam koji će mu GS uopšte?! Dobro da je odustao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja