Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Hondu Transalp ili Afriku!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ljudi trazim motor da kupim i pomognite ako znate i mozete a svadju ostavite za skupstinu, nadam se da nema nikog medju vama ko je poslanik1zvizduk.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Pa Kepo.. covek oce za 1500e AT ili TA..

 

a za te pare nema.. eventualno rupa bez dna..

za te pare ima da nadje dobru ST..

 

I sta sad tu nije jasno?

 

daleko od poslanika.. drugarski savet Dejane da obratis paznju i na Yamahine tarabe..

 

Ili skupi jos toliko para i vise.. pa udji u africku sektu.. i dobrodosao u nasu temu od 536 strana.... :moto3: koji je motor bolji :zdravo:

 

:tenere:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ljudi trazim motor da kupim i pomognite ako znate i mozete a svadju ostavite za skupstinu, nadam se da nema nikog medju vama ko je poslanik1zvizduk.gif.

 

Vidi upao si "ko golom guzicom međ pijane turke" ali ne sekiraj se, ovde je sve prijateljsko prepucavanje koje ćeš razumeti kad nas vidiš na nekoj enduro vožnji ;) elem pošto ti je finansijski limit 1700-1800e zaboravi afriku zato što za te pare ne možeš retko možeš da nađeš pristojan primerak.

 

Znači Transalp... problem je i što tu osciliraju motori različitih stanja za slične pare... i teško da će ti neko izvaditi extra primerak tek tako, moraćeš da ga tražiš... npr kao Đunta koji je tražio, tražio i našao..

 

znači prati motoberzu, mojauto i bjbikers oglase i isočiće već nešto... npr pre neke dve nedelje se pojavio jedan 97 godište sa full opremom (tri kofera, maxija i dva sa strane, centralni, roll bar, iz svice) za 1750e i naravno da se prodao svetlosnom brzinom...

znači ako je iz uvoza najbolje je da imaš informaciju o motoru pre nego što se dotera ili neki domaći kome znaš istoriju a koji je po pristojnoj ceni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Da da mnogo trosi u picku materinu, do 120 trosi 5.8 L...

 

A ulje da ti ne pricam, neznam da li tacno 100 ili 150gr na 7000km..

 

Divan motor bas me cudi sto ga prodajes. Da nije zbog boje? :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Alo bre, teneraši! Gori ste od Markonea sa reklamiranjem u svakoj božijoj temi :D :D :D :D :D

 

Čovek se lepo izjasnio da traži HONDU, neće da daje pare za klavire i violine! Zna tačno šta hoće, a vi TENERA, pa TENERA. Ebla vas ta nekretnina.. :D

 

A ko kaže da ne može da se i za manje para nađe neka pristojna Afrika?? OK, ne treba da puca na RD07a iz 2000+ godine, ali RD03 može da se nađe. Ja sam svoju RD03, registrovanu još 6 meseci, sa 3 Givi Maxie prodao za 2000 eur. Ima na sebi i nosače za kofere, rol bar, centralni štender i apsolutno SVE od "Made in Joška" eketro gadgeta. H4 nightbreaker, LED migavce i LED štopaljku, bla bla bla.... Fali jedino podmazivač lanca i klima i nema šta više da se doda ...

Ako skineš kofere i elektro gadgete pa to oduzmeš od cene, lako dolaziš vrrrrrrlo blizu magične cifre od 1500 eur. Ako bi se rešio i centralnog štendera i rolbarova (not recommended) + nosača kofera, garant ne bi bilo više od 1500e.

Tako da ne svirajte da nema, treba samo tražiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Slusate vi Afrikanci a i Tenerasi, zovite mene da dodjem malo sve da vas podjebavam kao neutralni posmatrac sa mojom skelom na Kepijadu. Ja ne ucestvujem ali zadrzavam pravo kritike i podjebavanja, pa neka bolji pobede!!!!!!!!

 

A ti Jageru prelistaj malo teme prozvan si u jednoj kod mene heheheheheheh

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

ajde sad malo da pomognemo coveku, osim AT za koji znas kakav je (osim RD 03 sve druge su go Qrac ), ni ST nije los izbor, cak sta vise mnogo bolji od TA. zato bitaj izmedju ova dva modela pa sta nadjes. nemoj samo da se prevaris pa da uzmes neki od "fen" modela kao sto su pegaso, bmw f 650 i ostali iz grupe soft endura, oni su dobri da odes na pijac sa njima ako ne planiras mnogo da pazaris.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Niko nije ni rekao da ga ST ne bi zadovoljila, naprotiv. Može se sasvim lepo voziti i na njoj. Na stranu naše interne ST/AT zaebancije i prepucavanja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Letos kad sam se praracunao trazio sam 2200e a sad je dajem za 1500 jura . Motor je bez ulaganja, sipas i vozis.

 

Boli me dusa koliko sam se mucio oko nje i koliko sam je sredjivao tokom prosle zime i sada idem u - snjom da bi pazario drugi motor, ali sta cu bar sam se slatko izvozao snjom, kako u Srbiji tako i preko granica. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

dejo, kupi ovu giletovu kangrbu i resi ga muka. dosadi vise i bogu i narodu hvaleci, je al nikako da je udomi.

i ono najbitnije uklapa ti se u budzet.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Slusate vi Afrikanci a i Tenerasi, zovite mene da dodjem malo sve da vas podjebavam kao neutralni posmatrac sa mojom skelom na Kepijadu. Ja ne ucestvujem ali zadrzavam pravo kritike i podjebavanja, pa neka bolji pobede!!!!!!!!

 

A ti Jageru prelistaj malo teme prozvan si u jednoj kod mene heheheheheheh

 

neutralnih podjebavaca je na kepijadi je najvise, tako da ste vanda i ti uvek dobrodosli. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

Jednog dana kada budem u penziji i budem imao zenu i dvoje dece sigurno cu kupiti Afriku da bi mogao 100% da se vratim kuci u jednom komadu.........a dotle cu se voziti ovako nekako....

 

Uzivate Afrikanci i gledajte sta je voznja koju mozete samo da sanjate i gledate na YT.

 

 

 

druze, ako hoces ovakvu voznju ti lepo kupi R, street ili naked... ako hoces da uzivas u mesovitoj voznji, i da teras duge ture, lepo uzmi sposobnu enduru, nemoj mesati babe i zabe! Decko je lepo izrazio zelju za enduro motorom, nije zeljan divljanja...

 

Inace imao je na moto-berzi jedan TA '99 god za 2000e, a brat od drugara je prodavao TA 89god(nisam siguran tacno, ali je sa dobosem pozadi) za, cini mi se 1200-1300e, nemoj me drzati za rec, ako hoces mogu se raspitati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

dejo, kupi ovu giletovu kangrbu i resi ga muka. dosadi vise i bogu i narodu hvaleci, je al nikako da je udomi.

i ono najbitnije uklapa ti se u budzet.

 

Em mu se uklapa u budžet, em je to konkretno OK primerak Super Tenere. Video sam je i mogu da kažem da je sasvim korektna. Cena je čak i smešno niska, ali izgleda da niko nema para, jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Pa za br. telefona te TA 99 koja je procenjena na 2000e. ja sam postavio i pitanje da li znaju ko je taj lik jer br. telefona koji je dao u oglasima nije tacan odnosno nepostoji a ja bi se rado cuo sa njim a za ovu drugu ponudu razmislicu u svakom slucaju hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Dejane ako sam dobro procitao deca su ti blizu 4 banke i ako je tako ti si onda mladic u dobrim godinama. Ne bih ti preporucio ST iako vozim istu. Teska je mnogo. Probao sam TA i mnogo je laksi i mnooogo mirniji na gasu od ST. Nije da sad nesto velicam kako ST dobro ide ali stvarno mislim da bi ti TA bio bolji izbor. Afrika je bliza ST nego TA (nisam vozio ali tako se fale afrikanci :)).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Znas moja moto manija je pocela pre otprilike dve godine jedan prijatelj mi je dao da prvi put sednem i vozim njegov TA 88 g. i od tada sam se ja zaljubio u njega. Sada on trenutno ima BMW 650f koji sam ja letos u nekoliko navrata vozio ali nekako mi je TA prirasao za srce. Sad ce neko da kaze pa nisi nista drugo vozio pa da znas ali sa mojih 1,90m. visine TA mi je bas lego mada mislim da bi se tako ponasao i prema AT, neznam.1neznam.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

A da ja i supruga smo blizu cetri banke a deca srednjoskolci.1lol.gif Mada nista se nezna mozda cu i tada kada oni budu imali ovoliko godina kao ja sada jos uvek negde da krstarim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ma nema nikakve veze nego smo se dotakli ove teme a ja se sad seto jednog mog kolege koji je sad u penziji i ko je tri - cetri godine pred penziju kupio jedan Kavasaki, uradio tatu na ramenu i tada je bilo ono "poludeo si pod stare dane" a meni je to bilo simpaticno. A sada i mene bez obzira sto nisam star na poslu poceli da zezaju jer im je ne shvatljivo da neko proda kola da bi kupio motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

...A sada i mene bez obzira sto nisam star na poslu poceli da zezaju jer im je ne shvatljivo da neko proda kola da bi kupio motor.

 

Mislim da počinjem da uviđam sve više sličnosti između nas. Ni ja nemam auto! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja