Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Hondu Transalp ili Afriku!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Kupuje se Honda Transalp ili Afrika a raspolažem budžetom od 1500 eura a ako se propnem i celih 100 do 200 preko ali to samo ako, šta da se radi kriza svuda pa i kod mene. Pa ako neko reši da proda ja sam tu 1zdravo.gif da kupim svoj prvi motor može i na ime.

Pozdrav svim bajkerima sa željom za lepše vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

pozdrav druze,imam ja transalpa 87 god,aliiii.pazi sad,sa prepravljenom maskom,znaci nema glupi kockalone,masina pregledana,glave uradjene,bolcne klipova zamenjene,ja sam sve radio inace nije neki amater,znaci ofarbano sve kako treba,imas slike nje ovde na forumu u "garazi",nije jos uradjena komplet ostale samo plastike da se urade,sad je siva bice zlatna ili sivo crna nemogu se odluciti,extra lepa ce biti,lanac,lancanici,gume,kocnice sve novo,sic presvucen 30 evra sam dao za sic,i reg. je do maja cini mi se,eto,odluci,vidi,bice gotova za oko mesec dana,sretno sa kupovinom,pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Hvala na ponudi ali sačekaću još malo možda uleti još neka prilika, valjda ću kupiti motor dok se otopi ovaj sneg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

meni ta TA 95' zvuci primaljivo, gde moze da se pogleda, moze za pocetak neka slicica? neka vise rec o njoj jel moze?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Kriza danas ni jedna cena nije niska ali cekam da lepo potrosim ovo "malo" parica sto se skupilo. Hajde dolazi nova sezona sigurno vecina razmislja o prodaji svojih drugara TA i da za te pare kupi nesto mladje ili jace, pa ponudite lepo vreme tek dolazi.1Mina.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ok, hvala a i sta bi radio kuci ovako bar odes na po jednu grejanu ili na pivce taman da hvatas zalet za vecerasnju tekmu.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Da li neko zna tacan br. telefona ovog prodavca, zvao sam ga vise puta i nista odnosno kazemi da je nepostojeci broj evo i njegovog linka - http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=85217&trazi=1&ur=1&model=62&tip=transalp&m=Honda-Transalp.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Za 1500E ces ovde na BJB da kupis mozda samo prednji tocak od Afrike ili regler za istu....

 

 

Daj ti odglas da kupujes enduro za 1500 pa gledaj ponude, inace ce ti nude samo krseve, pa cak ni krseve jer ovde se gaji kult da je Afrika najbolji motocikl na svetu pa se za isti star 20 godina traze vece pare nego za TDM iz ovog veka....

 

Ja odem na moto susret i vidim neku Afriku i stojim sa prijateljem i kazem aj da vidimo za sta ovi Afrikanci traze tolike pare??????? I gledamo mi Afriku staru 20 godina i prilazi ponosni vlasnik sa pricom kako je sve na njoj sredjeno i perfektno, kaze cena 3700E

 

Kazem ja njemu burazeru ako je ova guma Michelin T66 namazana glicerinom na njemu perfekcija onda blago tebi a i tom nesrecniku koji ti da tolike pare za istu??????

 

Da ti pojasnim T66 se ne proizvodi vec 10 godina.............usput je covek od dodatne opreme imao drzac za mobilni??????

 

Oprema su po meni 3 kofera i to Givi a ne drzac za mobilni.........

 

E sad ce Afrikanci da se jave i da kazu kako nije u redu da se pljuje taj cuveni kultni motocikl, ali ovo je jace od mene i moram da kazem.........

 

Sory Afrikaci ali situacija je takva:))))))))))))

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Za 1500E ces ovde na BJB da kupis mozda samo prednji tocak od Afrike ili regler za istu....

 

 

Daj ti odglas da kupujes enduro za 1500 pa gledaj ponude, inace ce ti nude samo krseve, pa cak ni krseve jer ovde se gaji kult da je Afrika najbolji motocikl na svetu pa se za isti star 20 godina traze vece pare nego za TDM iz ovog veka....

 

Ja odem na moto susret i vidim neku Afriku i stojim sa prijateljem i kazem aj da vidimo za sta ovi Afrikanci traze tolike pare??????? I gledamo mi Afriku staru 20 godina i prilazi ponosni vlasnik sa pricom kako je sve na njoj sredjeno i perfektno, kaze cena 3700E

 

Kazem ja njemu burazeru ako je ova guma Michelin T66 namazana glicerinom na njemu perfekcija onda blago tebi a i tom nesrecniku koji ti da tolike pare za istu??????

 

Da ti pojasnim T66 se ne proizvodi vec 10 godina.............usput je covek od dodatne opreme imao drzac za mobilni??????

 

Oprema su po meni 3 kofera i to Givi a ne drzac za mobilni.........

 

E sad ce Afrikanci da se jave i da kazu kako nije u redu da se pljuje taj cuveni kultni motocikl, ali ovo je jace od mene i moram da kazem.........

 

Sory Afrikaci ali situacija je takva:))))))))))))

 

Nisam ``Afrikanac`` a ni enduro ne vozim vec R, al izgleda da je Afrika dobar motor cim je na glasu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ajde vi, mrzitelji Afrka, pogledajte koliko osta košta na zapadu?? Jeftinije su Afrike u Srbiji nego npr u Švajcarskoj!!!!!!

A zašto drže cenu, prosudite sami...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Za 1500E ces ovde na BJB da kupis mozda samo prednji tocak od Afrike ili regler za istu....

 

 

Daj ti odglas da kupujes enduro za 1500 pa gledaj ponude, inace ce ti nude samo krseve, pa cak ni krseve jer ovde se gaji kult da je Afrika najbolji motocikl na svetu pa se za isti star 20 godina traze vece pare nego za TDM iz ovog veka....

 

Ja odem na moto susret i vidim neku Afriku i stojim sa prijateljem i kazem aj da vidimo za sta ovi Afrikanci traze tolike pare??????? I gledamo mi Afriku staru 20 godina i prilazi ponosni vlasnik sa pricom kako je sve na njoj sredjeno i perfektno, kaze cena 3700E

 

Kazem ja njemu burazeru ako je ova guma Michelin T66 namazana glicerinom na njemu perfekcija onda blago tebi a i tom nesrecniku koji ti da tolike pare za istu??????

 

Da ti pojasnim T66 se ne proizvodi vec 10 godina.............usput je covek od dodatne opreme imao drzac za mobilni??????

 

Oprema su po meni 3 kofera i to Givi a ne drzac za mobilni.........

 

E sad ce Afrikanci da se jave i da kazu kako nije u redu da se pljuje taj cuveni kultni motocikl, ali ovo je jace od mene i moram da kazem.........

 

Sory Afrikaci ali situacija je takva:))))))))))))

 

Covek hoce da kupi jedan od ova dva motora, a ti dolazis i pocinjes da pametujes sa vec sazvakanom pricom 1000 puta.

Drz se tvog sokocala i vozi brale!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

dzigi,ne sviraj!! ne osporavam afriku alu je za mene velika,moj prvenac je bio transalp! naravno reci hvala a veruj da vredi svaku paru i odnet ce te svugde!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ljudi pa zasto svadja i prepucavanja fajt.gif pa ja sam mislo da su bajkerske zajednice najace kao i bajkeri i za pomoc svakom a to koja je vrsta motora bolja to su samo nijanse jer svi trosimo isto-pare na njega neko vise neko manje. E sada sam ja u ovom slucaju u takoreci nevolji jer trazim motor za neku kintu a vi mi pomognite ako mozete i znate.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Prva prestonica moderne Srbije
  • Motocikl: 90 jahre

Ljudi pa zasto svadja i prepucavanja fajt.gif pa ja sam mislo da su bajkerske zajednice najace kao i bajkeri i za pomoc svakom a to koja je vrsta motora bolja to su samo nijanse jer svi trosimo isto-pare na njega neko vise neko manje. E sada sam ja u ovom slucaju u takoreci nevolji jer trazim motor za neku kintu a vi mi pomognite ako mozete i znate.

 

MA NEEEE , mojaru prvo da se isvadjaju jedno 2 strane, pa ce onda da se pojavi neko nesto da te posavetuje.... :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja