Jump to content

Moto Zajednica

Zasto (ne)kupiti Apriliu Pegaso 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1150GS ABS

Hvala!Od slika samo ova za sad.

 

Ma prva liga care! :care:

 

Sorry za prvi post jer nisam čitao do kraja i kad sam vidio da neko hoče kupiti sranje od motora odmah sam požurio pisati.

 

Puno sretnih i ljepih kilometara sa Suzi ti želim. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: batajnica
  • Motocikl: aprilija 650 pegaso

neces se pokajati za aprliju lepo vuce lako se vozi udoban motor ja sam do sada vozio sport ali enduro je vrh ja sam odusevljen a ovaj sto pise za apriliju nema veze sa istinom ko zna kakav si dres imao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

dr je skela,dok je za razliku od njega pegaso extra dobar motor, a to crkava ono ovo,pa crkavaju i kvalitetniji motori,

hoce fraj lauf da crkne,pa sta,kosta 70e nov, u cemu je problem, znas li kolko kosta za free.w. ili dr,a , sam ram i ogibljenje je bolje nego kod dr,a,

naravno potrebno je i da odrzavas motor,ja sam se slatko sa mojim peasom navozio ,, imo i dr,a razlika je ogromna, pegaso je za moj ukus bolji motor za isto para...

delova ima, nalaze se bez problema,samo moras malo boljeg servisera da nadjes, ljudi vole samoi da cackaju menjaju tecnosti ono ovo pa im cas cikne dihtung glave,nezatezu kod prvih modela spaner na vreme,/spaner za lanac u agregatu/ kod novijih reseno, struja crkava ko i na ostalima,pogotovu ako ti je losiji akumulator,

isto i fraj lauf crkava od loseg akumulatora, usd viljuska daje osecaj sigurnosti a bogami i jeste ok,nema da se uvija itd,

ja stvarno nisam cuo da ima tako povoljno...imam 5-6 drugara koji ne mogu da ga nadju ispod 150e pa cu im dati tvoj broj ako ti nije problem da im nadjes za te pare

imaaaaaa,samo ne kupujes za pegasa :moto3: kupljeno dva puta do sad,70e....:takoje: plus postarina..

NIJE VALJDA DA PAŠE OD FIĆE...A SITNI NUTOVI :))))))))))))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

aman covece tema je stara skoro godinu dana i ako si vec citao video si da je covek uzeo suzuki

PRAVI IZBOR,SVAKA MU ČAST...ono jes da mene moj j... ko ciganin konja...ali ako nista zadovoljan sam potrošnjom.Kad ga guram em ne troši ništa em ja zatežem liniju...Postaću Schwarzeneger ako mu se ne promeni ćudljivi karakter :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

aman covece tema je stara skoro godinu dana i ako si vec citao video si da je covek uzeo suzuki

PRAVI IZBOR,SVAKA MU ČAST...ono jes da mene moj j... ko ciganin konja...ali ako nista zadovoljan sam potrošnjom.Kad ga guram em ne troši ništa em ja zatežem liniju...Postaću Schwarzeneger ako mu se ne promeni ćudljivi karakter :)

 

:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Idi i kupi Golfa 2, ali samo 1.6 taj ti je najbolji :zvizduk:

 

Aprilia je specificna, ima karakter i pruza jedinstven osecaj posebnosti i razlicitosti.

 

Mane koji su ti ostali napomenuli je nista drugo do jedan najobicniji stereotip koji je proizvod neznanja i uskoumnosti.

 

Doduse, istina je da Pegaso ima problem sa strujom koji je resiv za par sati po ceni dva piva i jedne gurmanske pljeskavice. Ostalo navedeno se kvari i kod ostalih. Famozni frajlauf umire zbog dugog verglanja i loseg akumulatora. Cak i da se desi, ne kosta Boga oca. Vec se naruci od KTMa ili Husqwarne za cifricu koju ti je Bokilic naveo, ako ne i manju. Regler takodje. Meni je jako zao sto ljudi nisu ukucali tri reci na ''Googlu'' i ustedeli nesto evrica.

 

Sam Pegaso je inace jako dobar motor za relativno malo para, prelepo gazi put, kao da nije enduro :) Voziti Apriliju je neponovljivo i zanimljivo svaki put.

 

Nemoj da te plase sa Rotaxom, mnogi ga koriste (KTM, Husquarna, Buell, Polaris, BMW, CanAm, ATK, Bombardier...) Kao sto vodis, nista od toga nije sranje niti jeftino.

 

Uostalom, BMW F650 je pravljen upravo u Aprilijinim pogonima a XF650 FreeWind je ocigledna kopija Pegasa. No dobro, XF650 je dobar motor kao i Pegaso kog mozes slobodno da kupis ako ti se svidja.

e svaka čast na uvodu u odgovor :)))))))))))))))))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

jbt zar niko ne gleda datume u ovoj temi

 

Neka, treba ljudi da budu obavešteni da ne padaju na lep dizajn.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja