Jump to content

Moto Zajednica

Kacige sa dodatnim zaštitnim vizirom za sunce...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Interesuju me koji su sve modeli kaciga sa dodatnim zaštitnim vizirom za sunce, ako znate neki od modela možete li mi ih nabrojati, i ako neko ima neku od tih kaciga zanima me vredi li to èemu osim što je praktièno za navlaèenje i skidanje u vožnji, ili su dobre sunèane naoèare sa antireflex(spreèava zaslepljivanje odbijenim sunèevim zracima od refleksivnih površina) slojem, kakve veæ imam, bolje. Inaèe nosim soèiva pa mi sunce u vožnji prilièno smeta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Meni se jako svidela caberg-ova fora sa integrisanim naocarama za sunce, koje se nalaze sa unutrasnje strane vizira, i spolja imaju polugicu kojom se spustaju i podizu...

 

Konkretno sam probao na caberg justissimo flip-up modelu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Caberg prodaje Guevara, a ovaj model je bio, ako se dobro secam, 21.000, a imaju i jeftinijih modela sa tim "naocarima za sunce"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja imam Nolan n102 i problem kod ove kacige je sto je vizir za sunce sa spoljne strane. Do 200 km\h se odlicno ponasa ali preko toga mi se desavalo da se sam spusti i to mi se jednom desilo dok sam vozio po mraku i pred ulazak u tunel @#$!@#^. Odma sam ga skinuo :) Sve u svemu odlicna stvar, ali mislim da je bolje resenje ako se vizir nalazi iznutra. Mislim da i Shubert ima neke medele, jedino je pitanje ako ti cena odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Ja sam u martu pazario Caberg 505. Veoma sam zadovoljan i kvalitetom i cenom (130E).

Zatamnjeni vizir je sa unutrasnje strane.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Louis, Minken

 

gde si je uzeo ? U srbiji sam okrenuo sve moguce brojeve sto znam i nigde je nema ? Louis ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Caberg solo black 104, sa integrisanim vizirom za sunce, 200e- Guevara. Sto je funkcionalna, al sto mi dobro stoji...  ;D Salu na stranu, stvarno ok kaciga. E sad, ima fora, kad dignes vizir, i spustis ovaj za sunce, vetar tako nekako cudno duva direktno u oci. Kad su oba vizira podigunta ne javlja se ovaj problem. Kad mi je vruce drzim spusten vizir zbog ovoga na pola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: HRVATSKA ,RIJEKA

možda se nebi smjela mješati ali vidim da imate malih dilema oko kaciga sa dodatnim sunčanim naočalama.....

ja radim u Rijeci (HR) u motocentru i imam više modela sa tim dodatkom.....ne znam dali vi tamo imate marku Airoh i dali ste čuli za nju?!

oni imaju veliki izbor kaciga sa naočalama,pristupačnih cijena i lijepog dizajna.....većini njih se skida i unutrašnjost tako da ju možete prati.....sve kacige su jednobojne i ima ih u više varijanti.....najčešće su to modeli kojima se diže čeljust tako da može biti integralna i jet kaciga.....

vrlo su praktične i izrađene od kvalitetnih materijala.....a ponavljam cijene nisu astronomske.....

eto.....toliko od mene i ako Vam treba bilo kakva pomoć oko motoopreme slobodno se javite jer sam poprilično upućena u cijene,kvalitete,marke i izbor...

pozdrav ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

nazzalost,Sexy,mi u Srbiji nemamo generalno importera za firmu Airox,i kacige te firme su jako slabo zastupljene kod nashih bikera..tako da nam ostaje jedino naruchivanje iz Polo i Louis-a(ko ima muda za to-ja nemam) U svakom sluchaju-hvala za TIP! :)

 

ps.super avatar ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

hmmm...mislim da postoji Airoh prodavnica, negde oko Zeleznicke stanice, u blizini bivseg XLa (ne znam kako se sada zove). Provozacu se sutra, pa javljam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Ja imam Nolan n102 i problem kod ove kacige je sto je vizir za sunce sa spoljne strane. Do 200 km\h se odlicno ponasa ali preko toga mi se desavalo da se sam spusti i to mi se jednom desilo dok sam vozio po mraku i pred ulazak u tunel @#$!@#^. Odma sam ga skinuo :) Sve u svemu odlicna stvar, ali mislim da je bolje resenje ako se vizir nalazi iznutra. Mislim da i Shubert ima neke medele, jedino je pitanje ako ti cena odgovara.

 

200km/h po mraku i pred ulazak u tunel, ej moja statistiko.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: HRVATSKA ,RIJEKA

nazzalost,Sexy,mi u Srbiji nemamo generalno importera za firmu Airox,i kacige te firme su jako slabo zastupljene kod nashih bikera..tako da nam ostaje jedino naruchivanje iz Polo i Louis-a(ko ima muda za to-ja nemam) U svakom sluchaju-hvala za TIP! :)

 

ps.super avatar ;)

 

hvala za avatar.....možda nemate generalnog zastupnika ali mislim da ih netko prodaje .....mogu provjeriti točno pa vam javim.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: HRVATSKA ,RIJEKA

ali javi meni!!! Nemoj ovome iznad! :D

baš sam jučer razgovarala sa tipom koji je glavni uvoznik Airoha za HR

kaže da ih kod Vas nema više nigdje za kupit,ali da bi oni rado voljeli proširiti tržište i traže nekoga tko bi bio zastupnik za Srbiju....

pa ako znate nekoga tko ima trgovinu ,a zanima ga to slobodno javite pa ću ih ja spojiti....

uvijeti su poprilično dobri....jer daju ok rabate i odgodu plačanja.....

eto,žao mi je da ih nemate ali eto prilike.....ako koga znate pa vidite.....

pozdrav..... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja