Jump to content

Moto Zajednica

chopper agregat

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova

Gde se u nasem okruzenju,ili na nekom sajtu mogu naci Harley agregati,skinuti sa nekog slupanog motora?Ima ih na Ebay motors ali uglavnom Amerika pa je i transport veoma skup,zbog toga me interesuje Evropa.Pocinjem izradu pa me zanima kupovina Harley V motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: HD

Ja kad sam zadnji put pitao rekli da, samo onda kad imas vec motor pa ti je crkao agregat i umesto njega ces staviti taj novi iz uvoza. Mozda se vec menjalo, neznam.

 

Verovatno mislis na sportster ako ti treba 1200, ili Buell. Ako hoces mogu se raspitati ali na primer big twin bi ti znao odmah. Ili S&S nov. :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Prvo Nenade moras da poznajes malo tematiku i Harley agregate( ili americke V-2) da bi znao sta tacno hoces. A i ti ACY big twin sta je to?

 

Prvo 1200 moze da bude i Shovel al to on verovatno nece.

 

Drugo 1200 mu je sportsterov ili buellov agregat stim sto sa buellovim ima da se slomi dok ga napravi u copera.

 

Trece big twin sirok pojam? Prvo on sam mora da zna sta ce da pravi pa da zna sta da kupi.

Twin cam (A,B) i evo masine nisu iste po konceptu a ni po izgledu a ramovi u koje se stavljaju ove dve vrste agregata su totalno razliciti.

 

Cetvrto solidan sportsterov agregart sa poreklom kosta u Nemackoj od 1300 do 1800eura komplet sa karburatorom,paljenjem i nema veze da li je 883 ili 1200 cena je tu negde.

 

Zaboravih da dodam i aftermarket agregate od S&S,Rev Teach,Jimms,Delkron i td. al to je vec preskupo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja