Jump to content

Moto Zajednica

Reinkarnacija jedne kante

Recommended Posts

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

 

 

Radi se o tome da se klizne povrsine relativno mekog(neokaljenog)serijskog materijala SACS Bregastih osovina ojacavaju poliranjem povrsinki odnosno dubinski u materijalu osovina za 1-1,5 Mikron.

 

 

WTF? :lol::jee::jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Mexico-Cabo San Lucas
  • Motocikl: kawasaki Zx6r, kawasaki Gpz 600r, suzuki Gsxr 750

pitanje za strasila i ostale

naleteo sam na suzuki gsx 750 iz 94 motorcic izgleda relativno dobro,jedini problem je agregat <_<

stoji u mestu vec tri godine,"strucni" majstori su rasturili agregat,a ne znaju zasto,ne secaju se

imao sam prilike da malo proverim delove,ovi lezajevi koji drze radilicu su skroz otisli,sad da li to znaci da je i radilica za otpad (da li se mogla uvrnuti i kako to da proverim) ili je radilica ok,i sta ti mislis da bi tu jos moglo da ode

hvala na odgovoru,ako kupim ovo ima da te smaram puno :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Mexico-Cabo San Lucas
  • Motocikl: kawasaki Zx6r, kawasaki Gpz 600r, suzuki Gsxr 750

@ Milos_ca,

Nemoj da kupis... :lol:

 

zasto,da mi par razloga koji ce me odgovoriti

posto sam poprilicno u zaletu da ga kupim

izadje me 350 dolarica

stvarno ne znam sta da radim,gledam projekat strasila :care:

pa sam zeljan da nesto slicno odradim :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPz 550 uni-trak, Bt 50s

@Milos_ca,

 

Ne znam u kakvom si stanju sto se tice finansija, po tome kako si ga opisao, daces vise para za delove, delice, i zafrkancije, nego sto te je motor kostao. Ako imas uslova za rad kao i covek strasilo, vremena, ljubavi, samo napred... Al ja se jos ne bih zezao sa tim stvarima :zdravo: P.S. Ne zelim da te odgovorim, daleko od toga, ako vec imas neki motor svoj, uzmi pa njega rastavi i cackaj, igraj se i na kraju sastavi, vece je zadovoljstvo... :takoje: Al da sljaka :D:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Mexico-Cabo San Lucas
  • Motocikl: kawasaki Zx6r, kawasaki Gpz 600r, suzuki Gsxr 750

sto se tice finansija hvala bogu nemam problema,a ni delovi nisu toliko skupi,samo ih je vrlo vrlo vrlo tesko nabaviti,sve se mora iz san diega,NPR. nova radilica me izadje 80 dolara,sto je oko 50€

nego sta ti je kada si blesave srece :lol:

dolazim danas sa posla kuci,kad me zove mali mexikanac kaze zaboravio si neke delove motora,rekoh ajde doteraj da vidi sta fali jer sam bio prilicno siguran da sam sve pokupio

i eto dolazi mali mex i donosi mi ceo novi motor, sve u delovima,radilica kao nova u kutiji i lezajevi novi u kutiji neraspakovani,menjac malo locikav ali neva veze ima drugi :jee: ,

klipovi,klipnjace nove :jee:

meni kez do usiju :na_glavi:

ima da prepakujem iz dve u jednu,i ako ostane visak delova nema da se ceskam po glavi odakle su :moto3:

videcu da malo islikam,ako negde zakoci zovem u pomoc,jel moze ;)

sto se tice alata nije problem,radim ovde u yamahi tako da se ima alata,sto se tice iskustva ima se malo i toga,rasklorio sam do sada par masina,vecinom kawasaki (i naravno sklopio) :aha:

nego me mrzi da slikam,kada krenem da radim ne mogu da se odvojim da slikam

nego ovo mi je prvi put da radim sa suzukijem,pa nije na odmet pitati,uvek se nesto moze nauciti

sto se tice djeda i cala nemam ih ovde :( ali ima se majstora koji se time profesionalno bave,ovde ti se trkaju po ulici i ima dosta klubova koji rade masine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

pitanje za strasila i ostale

naleteo sam na suzuki gsx 750 iz 94 motorcic izgleda relativno dobro,jedini problem je agregat <_<

stoji u mestu vec tri godine,"strucni" majstori su rasturili agregat,a ne znaju zasto,ne secaju se

imao sam prilike da malo proverim delove,ovi lezajevi koji drze radilicu su skroz otisli,sad da li to znaci da je i radilica za otpad (da li se mogla uvrnuti i kako to da proverim) ili je radilica ok,i sta ti mislis da bi tu jos moglo da ode

hvala na odgovoru,ako kupim ovo ima da te smaram puno :nanana:

 

neznam u kakvim su međusobnim odnosima mexico i USA, ali ako nema nekih problema sa carinom i to .... u USA imaš tih motora ko "govana" ... a dijelova u svakoj šupi ... ako se imalo razumijep u mehaniku, kupuj to i ne razmišljaj previše... :takoje:

 

ja znam da ja bih .... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Mexico-Cabo San Lucas
  • Motocikl: kawasaki Zx6r, kawasaki Gpz 600r, suzuki Gsxr 750

aaa ne ne .... neka si otvara svoju temu ... moja još nije gotova.. :lol:

 

ni ja ne bih hteo da remetim red

tako da ce pasti nova tema uskoro,ne moze se trenutno zbog nove godine i ostalih razloga :BJBDedaMraz: :beer: :pivo:

valjda ce izaci sve na dobro,sad se razmisljam i gledam kombinacije,da li da idem na street varijantu ili vracanje u orginalno stanje

posto se strasilo uradio jednu temu u orginal,mozda ce ova vise da bude u street

u svakom slucaju Srecna Vama Nova Godina,sve najbolje u novoj 2012 puno zdravlja,srece i dobre voznje :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

dobio sam jedan PP vezan za ovu temu, pa evo moram priznati da sam i sam sad prelistao sve ispočetka i malo se prisjetio svega..... :jee:

 

sad kad čitam ponovo sve pohvale i komentare, moram jednostavno priznati da mi je nekako toplo oko srca...

 

eto toliko ...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

U jednom dahu sam procitao temu i imam samo reci hvale. Jedna od najboljih tema koje sam procitao na forumu. Dao si mi inspiraciju da i ja pocnem nesto slicno.Jos jednom svaka cast!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

ma ide kanta... ide ... ;)

 

ali trenutno nema tablicu ... treba platiti .. :lol: :lol:

 

morat ću uskoro mijenjati gumice ventila .... počeo malo dimiti na auspuh .... kilometri ga dotukli ... :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja