Jump to content

Moto Zajednica

Majstor Misika - Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

E neznam koliko vas je culo za Misiku ali ja sam nedavno dobio broj njegov posto sam trazio klip za svoj motor.ceo grad sam prevrnuo i pitao sve zive i svi su bili u fazonu:ma sine ti naruci,plati pa cekaj jedno metar dana pa ako stigne stigne!!!Naravno da nisam cekao mesec dana!!i tako pozovem coveka i izdiktiram mu boj motora,godiste i kaze ima klip u garazi i da dodjem za dva dana.

Dodjem ja u NS i pogledam klip identican,mere identicne i dam mu trazenih 90Eur(a pritom mu je kocka trazio 100 a roda 130 i svi na cekanje).Dosao u bg dao IgoruXT i majstor ga zavrsi za 2 sata!

Lik ima ogroman magacin i gomilu delova i motora koji su na prodaju

Prema meni je ispao skroz ok.Ako nema deo u magacinu donosi iz madjarske za dva-tri dana

Kakva su vasa iskustva sa njim(ako ga uopste poznajete)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

chovek je legenda bio kod njega sa ortakom kupio kit na 70 cc... za svoj skuter... SF2 Furious...

lik je vozio trke od tomosa pa nadalje... aj shto me je lepo usluzzio vecc mi je sve objasnio shto se tiche obrade glave cilindra, postavljanja itd itd...

pa je posle na moj zahtev izvadio brdo opreme i ni na trenutak mu nie bilo teshko da mi da neki savet ili slichno....

SVE U SVEMU PREZADOVOVOLJAN uslugom i chovekom...

Moje preporuke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Drugaru sklapa manje udarenog dominatora 2 meseca, malo krive vile. TOTALNO NEODGOVORNO. Radi u istoj šupi u kojoj nemože da se ni okrene. Pitam ga dali ima lanac i lančanike za tdm-a, kaže čovek ima ,pitam jel sigurno za tdm kaže da. Dođem sa kumom, miši pošto 160e, platimo. Daje nam čovek delove i kaže : zadnji lančanik ima 3 zuba više al VI to nećete osetiti. A lepo sam pitao dal ima šta sam tražio. Napravno na montaži lanac jedva dohvatio i umesto a ima 3-4cm lufta ima 2. Jbg sad nema smisla skidati. TOLIKO O POŠTENJU PRI PRODAJI DELOVA. I da još napomenem d aje čovek sujetan do jaja, motor koji nije od njega kupljen je sranje i deo koji on nije prodao takođe. Eto moj stav o pomenutom " gospodinu", da napomenem znam čoveka 10ak godina i ovo nisu jedini problemi sa njim.   

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: novi sad

Drugaru sklapa manje udarenog dominatora 2 meseca, malo krive vile. TOTALNO NEODGOVORNO. Radi u istoj šupi u kojoj nemože da se ni okrene. Pitam ga dali ima lanac i lančanike za tdm-a, kaže čovek ima ,pitam jel sigurno za tdm kaže da. Dođem sa kumom, miši pošto 160e, platimo. Daje nam čovek delove i kaže : zadnji lančanik ima 3 zuba više al VI to nećete osetiti. A lepo sam pitao dal ima šta sam tražio. Napravno na montaži lanac jedva dohvatio i umesto a ima 3-4cm lufta ima 2. Jbg sad nema smisla skidati. TOLIKO O POŠTENJU PRI PRODAJI DELOVA. I da još napomenem d aje čovek sujetan do jaja, motor koji nije od njega kupljen je sranje i deo koji on nije prodao takođe. Eto moj stav o pomenutom " gospodinu", da napomenem znam čoveka 10ak godina i ovo nisu jedini problemi sa njim.     

to sto je drug laza ispricao je samo jedan mali deo price

ne smem ni da pocnem da kuckam jer bi celu noc pisao o majstor mishiki...uglavnom ja sam se zakleo da ni ventil kapicu necu kupiti od njega pa da je poslednji u gradu...toliko od mene

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZRX 1200 R

Tzv. majstor Misika je sve osim majstor,imao sam jako lose iskustvo sa njim iako sam znao kakav je, odem kod njega po svecice koje mi je prodao po tri puta vecoj ceni.Prilikom placanja u evrima,vraca mi kusur u dinarima i uvrne me za 1000 dinara,sto sam primetio kad sam dosao kuci.Nazovem ga i kazem mu za to a on mi kaze,sto nisam gledao jer kod njega naknadne reklamacije se ne prihvataju.Jeftino covek proda svoj obraz,za pisljivih 1000 dinara.Da,jos da ne zaboravim,za njega su svi ostali majstori u N.Sadu a i sire glupi i ne znaju nista.Kakav idiot! :P

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

I ja sam kod dotichnog majstora imao istu prichu sa lanchanikom pre 2 godine.

Trazim lanchanik od 13 zuba, pitam da li ima....on kaze da nazovem sledeci utorak.Prodje nedelju dana zovem ga opet, on kaze 'Zovi me u cetvrtak'.

Nazovem u cetvrtak vec na ivici zivaca i nekako se smiluje da pogleda u magacin i kaze da ima.Pitam jos jednom jel 13 zuba, on potvrdi.

Odem tamo, trazim lanchanik, on kao dete krije ga u kesici, kao evo ti.Ja krenem da otvaram ovaj samo sto mi ruku nije uhvatio da me kao spreci.Meni sumnjivo, pogledam lanchanik a ono 14 zuba !  >:(

Lepo mu kazem " Jel sam lepo pitao da li je 13 zuba Vi kazete da jeste"

Debilni odgovor koji sam dobio je " Ma ici ce ti brze ovo ti je mnogo bolje"  >:( >:(>:( >:(

Da mi je trebalo 14 zuba ja bi ih odavno uzeo, ali sam trazio 13 i kada trazim 13 i dodjem da kupim 13 onda ocekujem da taj lanchanik ima 13 jebenih zuba !

Ne secam se sta sam tacno reako ali sam prokomentarisao da me zbog ove muvachine viche nece videti.

 

E ovo je moj prvi i poslednji susret sa ovim fusherom.

Zaobilazite ovog "majstora" u najsirem krugu, ako vam je stalo do zivaca i novca.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki gsx600f

e sad ne znam kakav je kao majstor i ne ulazim u to.ali az ako mi neko kaze nazovi me u 10.00 i znaces jel imam delove voleo bi da mi se i javi kad ga nazovem..ako tako radi kao sto postuje svoju datu rec i obecanje onda mu hvala na nikakvoj saradnji.minus za njega! :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

O Misiki samo reci hvale imam. Dugo ga poznajem, koraktan, nizi sa cenama od sve konkurencije, ako nesto nema a moze da nabavi on nabavi. Oprema mnogo jeftinije, ali mnogo.

Kacige kod njega su za 20% nize nego drugde.

 

O majstorluku nista ne znam jer sam svoje sve popravljam.

 

Inace stari NS trkac, a evo i fotka od prosle godine sa Grobnika gde smo se sreli:)))))

 

Covek je prvi sa desna da znate o kome je rec:)))))

 

 

 

http://cdn.bjbikers.com/images/imported/1n/1NDa7_image00308.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Ja koliko znam je radio rezone koje smo mi cepali na tomosima pre 9-10 godina. I niko nije mogao imati brzi tomos ako nije imao njegov aupsuh! Mozda gresim ali imali smo na auspusima NEMET plocicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ne znam kakav je zapravo majstor, ali bar je bio covek da mi pomogne, pukla mi je sajla za kvacilo na veliki petak, i evo danas mi je sredio iako ne radi, da mogu da putujem za bosnu za uskrs.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Trebalo mi je kišno odelo, nazvao sam ga, doneo odelo. Prezadovoljan sam, drugu sezonu. Bilo je 40 e.

 

Trebala mi je letnja mesh jakna, nazvao, kupio za 120 e. Odlična, sa sve kišnom podjaknom koja se pakuje u džep na leđima (zgodno kada zahladi, uhvati leti mrak, padne kiša i sl.).

 

Trebala mi je dobra kaciga, ponudio mi neku Lazerovu za 220. Pinlock ima. Odlična, ne magli, ne svira, ne duva.

 

 

Čovek ima dosta iskustva, zna šta je šta i kada kod njega uzmeš nešto, znaš da će raditi posao. Kada god sam uzimao, rekao sam da mi treba za najmanje para a da radi to i to.

 

Šta mi smeta? Nema računa, fiskalnog, pa se pitam šta bi bilo ako se roba pokaže faličnom.

 

To što mnogi kažu da je sujetan, ne znam. Sa mnom je bio uvek veoma strpljiv i hteo sve objasniti što me je zanimalo. Deluje mi to kao "sujeta" ljudi koji su jako dobri u svom poslu i dosta se razumeju, pa neće da iskuliraju baš svašta. Možda sam ga loše procenio, ali moje dosadašnje iskustvo je OK.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja odem sa drugom, a u ruci mi sveže kupljena SHOEI XR1100. Prvi put vidim genijalca u životu, pružam mu ruku, a on mi odgovara da sam majmun ili slična ne baš lepa reč, jer sam dao XY para za kinesko govno, i iznosi mi Lazera... nekog. I kaže ovo je najbolja kaciga na svetu a to tvoje je govno. Ja se nasmejao i za malo da mu kažem : Ne s.ri! :D Ali nisam samo sam mu rekao da jednostavno ne može takvu stvar da izjavi i da nemam nameru da ga slušam više! :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Pa vidi ako si dao za Shoyku više od 350 E-ura, onda su u opciji samo dve stvari, ili ti pare ne predstavljaju problem, ili nisi hteo samo malo da se pomučiš oko traženja full carbom kacige, Od AGV-a preko-HJC-a(koje su odlične kacige) naravno da Mišika netreba nikom da govori da je ovakav ili onakav , zato što nije kupio kod njega kacigu, Evo Bell Je ponovo počeo da pravi kacige, u Prvoj promotivnoj sezoni, su imali nekoliko brutalnih modela za oko 300 evra. Ali miši je najkrvavijikad popizdi jer je neko kupio AGV a ne Lazer, A AGV je inače Kupio LAZER ima već 5/6 godina ako ne i više. Auuuu tu bolje mu majku opsuj nego da te vid sa AGV-om. :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Diže ti temu iz mrtvih! :)
Kupujem kacigu jednom u 7-8 godina i ne štedim na istoj.
I probavao sam kacige duuugo. I probao sam sve i svašta, a vrlo dobeo sam znao šta hoću! I to sam i kupio.
Arai RX7 mi nije odgovarao zbog oblika glave (arai paše, shoei ne paše i obrnuto, uglavnom uvek, zbog oblika glave).
AGV je koštao dosta više od solje, a bio je očajan (čini mi se da je tad bio 74.000 din). A hteo sam AGV jer je prethodna bila AGV.
Probao RPHA 10 od HJC-a. Ekstra udobna, ali teža od XR1100, i mnogo dublja.
I kupio solju i PREZADOVOLJAN sam već 3 godine.
Tako da mišika, jebi ga, nisi bio u pravu! :D
A još par puta mi je dokazao da ne želim da komuniciram sa njim, i tako će i da ostane. (ne podnosim ljude koji znaju sve najbolje na svetu bez i jednog argumenta i njihovo je uvek najbolje na svetu a sve tuđe je njesra. Čak i kad kupiš isto, njegovo extra a ti si kupio najgoru seriju identične stvari)
Toliko o tome. :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Gsx r1000 l1

Poznajem misiku par godina i bio sam mu gost i na grobniku kad je vozio trke.nije los covek ni majsor dok sam bio na grobniku dosta stranaca je dolazilo da ga pitaju za misljenje o podesavanju motora.vecina vas koja je ovde navela problem sa njim znam da ste upravu.jer su se i meni slicne stvari desavale sa njim.ako kupis kod njega super si ako kupis negde drugo to je kinesko smece.kupim kacigu kod njega za 250e i stvarno sam zadovoljan i posle pola godine kupim i agv carbon pista kacigu kad je video napljuvao me.sta ce ti to kinesko sranje i slicno.tako da nezmam sta da mislim.ima dosta delova i povoljni su al opet i treba voditi racuna kad kupujes dal dobijes bas to sto si trazio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a

Koji majstor u NS je dobar da mi radi servis, da mi ugradi kit od 80 i da promeni bregawstu na kineskom skuteru? Koji majstori u ns rade kineske skutere i da su ok? pošto vidim da su se svi nešto profinili pa neće da rade kineske skutere..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja