Jump to content

Moto Zajednica

Honda Shadow VT 750, 2002 god

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

E sad ovako Hondica je u Petak malo havarisana ,ima stete oko 300 evrica pa ce mo cenu da spustimo na 3500 ,ako ima zainteresovanih....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

malo i havarisana :) daj ljudima slike, jer po samom prizvuku to ne deluje bas ohrabrujuce :) no nisam kupac, ja cisto onako... da prokomentarisem :)

ne zameri :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

malo havarisana? pa malo kosta i vreme i cekanje delova uostalom ostecenoi se kupuje ispod cene zar ne ? Ja sam bio potencialno zainteresovan ali si skrt na informacijama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

nezameram, bacicu slike, isekao me lik , ja proklizao, iskrivljen fuzaster, papucica menjaca, malo ubijen rezervoar i zadnji levi amortizer...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

malo havarisana? pa malo kosta i vreme i cekanje delova uostalom ostecenoi se kupuje ispod cene zar ne ? Ja sam bio potencialno zainteresovan ali si skrt na informacijama...

 

Nemoj ocekivati dsa ces ga dobijes za free ......

 

ne treba nista od delova da se menja , masina je perfektna........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

pope ne da ti se.....

 

jebiga brate poterao maler...

 

evo par slicica

 

masina nije ni zakacena, sto je naj bitnije...

post-9528-0-21666900-1306835570_thumb.jpg

post-9528-0-88002400-1306835585_thumb.jpg

post-9528-0-57557500-1306835614_thumb.jpg

post-9528-0-04590000-1306835664_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

nezameram, bacicu slike, isekao me lik , ja proklizao, iskrivljen fuzaster, papucica menjaca, malo ubijen rezervoar i zadnji levi amortizer...

 

izvini sto ti se opet mesam u oglas, ali vise ti se isplati da ga sredis lepo, pa da ga prodajes, nego da ga ovako prodajes sa naznakom "malo" ostecen, pa jos za te pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

najgore sto sam te zvao samo dan posle pada a dopala mi se skroz...ovako ne mogu da je pazarim jbga ...nit imam majstora za farbanje ..nit kombinaciju za delove ..steta ako imas neki konstrukitivan predlog kako sve to opraviti i probati da nije doslo do nekog mehanickog ostecenja...pusti pp ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

nezameram, bacicu slike, isekao me lik , ja proklizao, iskrivljen fuzaster, papucica menjaca, malo ubijen rezervoar i zadnji levi amortizer...

 

izvini sto ti se opet mesam u oglas, ali vise ti se isplati da ga sredis lepo, pa da ga prodajes, nego da ga ovako prodajes sa naznakom "malo" ostecen, pa jos za te pare...

Kad kazes za te pare jel mislis da je mnogo ili malo, realna steta nije veca od 300E, a zasto ga ja ne sredjujem zato sto sada sve crkavice sto imam ulazem u sredjivanje Harleya koji sam juce podigao sa carine. i to mi sve zavrsavaju drugari posto ja lezim po ceo dan zbog havarisane noge , akouzmem ja da ga sredjujem necu poceti tek za mesec dva a tada i da ga poopravim morace da saceka sledecu sezonu, a meni pare trebaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: Harley Davidson Fat Boy

Ja vozim isto taj model.Za 300 evra nema sanse da je popravis.Ti znas posto su delovi za nju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

Reci mi pošto je amortizer, nista drugo od delova ne treba da se menja, sve se popravlja, šteta je maksimalno 400jevreja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: Harley Davidson Fat Boy

Na tako lep motor ne ide budzevina.Treba ti idrugi rezervoar pored ostalog.Pa farbanje.Pogledaj na Nemackom Ebayu cene.Ja znam da ne trazis puno para ali pratim tvoj oglas vec dugo i na drugim sajtovima pa nema kupaca.Ovo je Srbija.Beda.Zelim ti uspesnu prodaju.Jos nesto zelim da ti kazem.Bas mi tvoj izbor Harlija sportstera ako sam dobro video nije najbolji izbor posle Honde.Neki drugi model da.Ovo je ipak moje subjektivno misljenje.Naravno svako ima svoj ukus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Na tako lep motor ne ide budzevina.Treba ti idrugi rezervoar pored ostalog.Pa farbanje.Pogledaj na Nemackom Ebayu cene.Ja znam da ne trazis puno para ali pratim tvoj oglas vec dugo i na drugim sajtovima pa nema kupaca.Ovo je Srbija.Beda.Zelim ti uspesnu prodaju.Jos nesto zelim da ti kazem.Bas mi tvoj izbor Harlija sportstera ako sam dobro video nije najbolji izbor posle Honde.Neki drugi model da.Ovo je ipak moje subjektivno misljenje.Naravno svako ima svoj ukus.

 

uz duzno postovanje misljenja ali mislim da je ovaj komentar vise za pp a ne za oglas.....

 

ja temu pratim od pocetka pa mi nije palo na pamet da slicne komentare postavljam, a ako je ovo i srbija, ne kontam zasto onda ne bi popravljali rezervoar a ne da kupujemo na ebay-u, daleko smo mi od nemaca koji rade kako bi trebalo...

a sto se tice tipa motora... jbg.... ljudi kupuju posle cruiser-a endura pa nikom nista... jednom se zivi i ako se coeku pruza prilika sto da ne...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

Na tako lep motor ne ide budzevina.Treba ti idrugi rezervoar pored ostalog.Pa farbanje.Pogledaj na Nemackom Ebayu cene.Ja znam da ne trazis puno para ali pratim tvoj oglas vec dugo i na drugim sajtovima pa nema kupaca.Ovo je Srbija.Beda.Zelim ti uspesnu prodaju.Jos nesto zelim da ti kazem.Bas mi tvoj izbor Harlija sportstera ako sam dobro video nije najbolji izbor posle Honde.Neki drugi model da.Ovo je ipak moje subjektivno misljenje.Naravno svako ima svoj ukus.

 

Druze kupio sam Harleya Dinu Super Glade, nije sportster, poštujem svakog Harleya ali ne bih sportstera vozio bar ne iz ove perspektive gledano.

Drugo kome trebaju delovi za Hopndu Shadov 750, rado cu mu pomoći da ih pronadje( u Srbiji veoma povoljno , poznajem lika koji ih ima sedam, osam) , da imam para sam bih ga popravio. Nije nikakvo budzenje popraviti rezervoar, ja sam na Harleyu koji je bio slupan kada sam ga uzeo uradio rezervoar, bio je ubijen sa obe strane mnogo više nego na Hondi. popravka bez farbanja na Harleyu za ispravljanje rezervoara, ispravljanje obe viljuške i provera trouglova izašla me 100eura. Za sam rezervoar ispravka sigurno ne bi bila više od 50eura. Šta znači reč ČOPER, pa čopovati, seći, prepravljati....

Da motor jeste dugo u oglasima , naj veći razlog jeste zato što mi niko nije ponudio keš, svi koji se javljaju na oglas a nije ih malo nude neke nerealne zamene. Da prihvatam zamenu motor za auto ali ne auto koji neko misli da vredi kao motor nego koji zaista toliko vredi . I ne interesuju me zamene kao što su mi nudjenje , recimio : stolarske usluge u vrednosti motora, kompletan inventar za butik, zenska garderoba i cipele, iznajmljivanje apartmana u Babama i na Zlatiboru. ( da to mi nude, pa kako da prodam motor?).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

doktore doktore

 

pitam za drugara, da li te interesuje zamena za DUCATI MONSTER '99/'00 600ccm ili SV 1000 2004. godiste???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

doktore doktore

 

pitam za drugara, da li te interesuje zamena za DUCATI MONSTER '99/'00 600ccm ili SV 1000 2004. godiste???

 

 

Ima li kakva slika da se pogleda od tih motora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja