Jump to content

Moto Zajednica

ere 2007. Užice, 19. 30 Jun i 01. Jul

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Da "neko" nije "napio" svoj aparat domacom ljutom, mozda bi i gledali slike!  ;D

 

Ljudi ja sam se proveo F - E - N - O - M - E - N - A - L - N - O!!!

 

Svaka cast Erama! Krce bio si domacin za primer.

Odlicna lokacija, kisa nam nije smetala uopste, Van gogh (mogu ja da ih ne volim, ali imaju scenski nastup za medalju), pasulj u 00h, dorucak-lanc paket...

 

Raduje me posebno sto zabrana ulaskom motrima ispred bine postaje normalna stvar kod nas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Raduje me posebno sto zabrana ulaskom motrima ispred bine postaje normalna stvar kod nas!

 

 

Motori nemaju šta da rade ni kod šanka. Zamisli, da paligumi slučajno "pobegne" motor, a da ne spominjem pucanje. Pre sedam dana na motoskupu na Kolpi su sa strane predsednika pucači bili udaljeni od pozornice i blizine kampa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Uh,kako srediti utiske....a bilo je baš dobro,od ulaza po do povratka kući ( pogotovu u Rogačici gdje je KНEЗ ekipa pojela godišju produkciju koljenica,YO falio si nam,ali da si bio tu falilo bi koljenica ...) .

diRRty,Urke,rano sta nam pobjegli,drugi put neće pomoći nikakvo opravdanje,osim ako ga ne napiše neka zgodna profesorka. YO,Mina,Saša,Bojane i ostali...štete što ste morali ranije na spavanje ( a našli ste konak 30 km od kampa,jesta da je Zlatibor,ali je daleeeko ),jutarnje zezanje će se dugo prepričavati,mislim na jutro pried svitanje.

Kod koga mi je fotka sa Sekom Aleksić ( braćo bajkeri ne zamjeritie što sam ovekovječen sa narodnjačkom zvijezdom)? Seka i njen Zoki su se pojavili u bojama MK SREM na prelijepom Vulkanu i baš su se dobro i spontano uklopili u bajkerski svijet.

diRRty za kaznu te na idućem skupu penjemo na binu da te striptizeta razmontira.

Pozdrav za braću АРХАНГЕЛ ...Tomu B i ekipu iz Slovenije.....

Jovana,Kiško,Ere 031....čestitke za dobru organizacuju i divno druženje.

Morali smo brate da odemo nije mi se vozilo po onom vremenu, ali tako je kako je.Poslao sam ti SMS u vezi smestaja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac

Fenomenalan skup

nas 15 je doslo iz Krusevca .

 

Easy Rider je imao malu nezgodu sa motorom pri povratku kuci to ce vam on ispricati sta se desilo

sve u svemu EXTRA skup

PS. Jel ste culi onog lika na suzukiju kako puca ko top

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Uzice

MOMCI IZ IL PARADISO IZ ISTOCNOG SARAJEVA SU U PETAK KOD ERA U UZICU!!!!JAKE SNAGE NASTUPAJU NA VASEM SKUPU!!!POZDRAV BRACO!!!

Mislis da si se izvadio , ali nisi !!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Uzice

eh ljudi jos i ja da imam takve utiske...Ja se ne secam nicega ali mi je drago da je vama bilo odlicno. Lako je biti dobar domacin kada ima takve goste.Usput Zare dobro stojis nasoj striptizeti!!!!

 

PS ako neko ima kakve fotke neka posalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Nakon svih ovih pročitanih postova, i Saletovim dojmovima žao mi je ko psu što nisam mogao doći u Užice, ali lagana kriza i neki problemi mi nisu dopustili. Ali ! Ali ! U Bijeljinu dolazim makar četveronoške ( tako sam i obećao Žaretu ) i to već u četvrtak i odlazim u ponedjeljak. Ima da sve nadoknadim ! Do onda puno posla, ali nadam se da će u Bijeljini biti svi dragi ljudi koje poznam sa foruma ili moto susreta u Batočini prošle godine ili u Umagu ove godine. Pozdrav svima i vidimo se !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: BRCKO

Evo tek sad nasao vremena da se javim i zahvalim ERAMA na dobrom provodu. Veliki pozdrav od ekipe iz Brčkog kamp je standardo super kao i sama organizacija, iako ne veliki ljubitelj Van Goga momci su odradili posao do j... Jos jednom veliki pozdrav za Jovanu i Kiška i hvala na svemu vidimo se u Brčkom na skupu (ako ko ne zna skup je 27,28 i 29 juli svi ste dobrodošli provod zagarantovan).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda VT 600 Shadow Kymco People S 200i

Najbolji skup do sada ove godine.

Sto li se ne raspitah kod iskusnijih bajkera( Rendi)  nego krenuh iz Nisa preko Brusa i Usca pa preko Golije  !!!!!!!!

Jebo te ala sam se naprasnjavio i nagruvao.Neasfaltirana deonica  oko 15 km.Kad smo se spustili u Ivanjicu pod hitno smo morali na pranje da nas neko ne pomesa sa vampirima i izbode glogovim kocem.Uzast! Klasicno " Prati musicu sigurno ce te odvede do govna".

Ali vredelo je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Bijeljina

Za meno odlican provod,

mada sam bio u prolazu posto sam na pola puta za more

dosao sam kolima.Bio sam do 20 casova.

Drustvo koje sam upoznao ovom prilikom pozdravljam mislim na forumase,

mina,drty,sale umag itd nemogu da se sad sjetim nikova ali oni ce se prepoznati.

Pozdrav za sve i hvala domacinu na odlicnoj dobrodoslici.

ps pozdrav za slovence koje sam upoznao

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Bijeljina

Bio sam juce u Uzicu do nekih 19.00 h.Super docek i prijem od strane velikih ERA.

Ovom prilikom saljem puno pozdrava za ekipu iz Bijeljine.Kao i uvek najjaca ekipa za zezanje.

LIZGUZ braco (BREEEEEEEEEEEEEEEEEENA).

Steta sto je kisa pokvarila desavanja vazana za streetfight (Stronseru neznam,kako si preziveo brate), ali ima dana i skupova vise nego kobasica.

Pozdrav za Sasu iz Umaga i ekipu na celu za gladnim Yomanom  ;D

 

Pozdrav i tebi od ekipe iz Bijeljine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Evo i ja da se javim [posle 10 dana  ;D ] . Skup je stvarno bio extra ! Ekipa fenomenalna !

 

Pozdrav svim Erama!

 

 

imam slike,ali me ubijte,neznam ih staviti na ovom novom forumu

 

Evo Sasha mi poslao neke slike, pa da postavim...

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

na prvoj slici ja objasnjavam Yomanu kakva je ovo ljuta masina ispred mene..........a on je samo pognuo glavu............ :D;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

na prvoj slici ja kenjam Yomanu kakvo je ovo sranje ispred mene,i kako sam se zajebao kad sam ga i kupio,jebo me taj dan..........a on je samo pognuo glavu............ :D;):)

 

 

Shta cesh,brate...svako se nekad u zzivotu zajebe!  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Uzice

Svaka cast Sale zbunio si ga dobro!!!!Usput koga interesuje cd sa skupa iz Uzica moze se meni obratiti.Imam master pa cemo polako umnozavati ,ko bude zeleo da ga ima u kolekciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Svaka cast Sale zbunio si ga dobro!!!!Usput koga interesuje cd sa skupa iz Uzica moze se meni obratiti.Imam master pa cemo polako umnozavati ,ko bude zeleo da ga ima u kolekciji

nadam se da ces mi ga poslati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Svaka cast Sale zbunio si ga dobro!!!!Usput koga interesuje cd sa skupa iz Uzica moze se meni obratiti.Imam master pa cemo polako umnozavati ,ko bude zeleo da ga ima u kolekciji

Jovana,rachunaj i za mene! Al ga poshalji po onom ludom Krchetu...moram da mu pokazzem loptaste cevapchice! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja