Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 600 RR 2004.godina

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Prodao sam moj motor i sada sam u potrazi za drugom masinom. Izbor sam sveo na Suzuki GSXR 600 K3 i Yamahu R6 ali sam listajuci oglase naleteo i na Hondu CBR 600 RR 2004.godina. Svideo mi se izgled ali me zanimaju vasa misljenja o ovom motoru i poredjenje sa prethodna dva. Kratko receno sta bi bilo najbolje da kupim, posto sad kad kupim motor necu ga dugo menjati pa zato biram s oprezom. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Druze svaki je dobar na svoj nacin. Kupi onaj koji je najocuvaniji tj. u najboljem stanju, veruj mi neces pogresiti.

 

-R6, menjac sklon crkavanju usled tockarenja.

 

-CBR600rr, dosta finija i modernija po dizajnu od druga 2. Jedino mi nije jasno mesto za alat koji se nalazi isod oklopa :D

 

-K3 je stariji motor po koncepciji od druga 2. Ram nosi isti kao i srad iz 1997. Kosta kao i druga 2 novijeg god, ali neces pogresiti uopste.

 

Sva 3 modela su jako izdrzljive masine ali je tesko naci dobro ocuvan motor sa ocuvanim agregatom, zato sto to niko nije milova 6-7god. Obrati dobro paznju i otvori svih 16 ociju dok budes trazio motor za sebe jer je to igra na srecu.

 

Video sam motori koji su krlljani i sklopljeni od 2 i vise motora. Ramovi vareni (obrati paznju na varove sa jedne i druge strane da li su isti),

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronicar Svakodnevnice, 97 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Brod i to onaj prekookeanski :D

Ram nosi isti kao i srad iz 1997.

 

ako bi ovo mogao da objasnis tj odakle ti informacija?

 

moj savet druze za modele 2004 ti je

 

Honda

Yamaha

Suzuki

 

 

cak i da je suzuki 2004 isto bi mesto imao na listi. naravno ovo vazi da je svaki model podjednako ocuvan sto nikad nije slucaj. honda mozda izgleda bezlicno navodno kazu besno i spicasto ali deluje kao plastikaner kad je u jednoj boji, ali ima njzilaviji motor i zbog toga je prvi, yamaha je deset puta lepsa od oba modela (opet ukusi se razlikuju).

ali generalno ako neces raditi nesto bitno s motorom odnosno neces ici na trke onda jbg biraj koji ti jeocuvaniji, lepsi i jeftiniji razliku bi osetio da si rossi jgb sedi na svaki vidi da li ti prijaju, kakvo je sedenje povedi nekog ko zna s motorima da nije slucajno transformers.

 

ae pa srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Hvala na odgovorima. Kupljen Suzuki GSXR 600 K5. U ekstra stanju i sa dosta dodatne opreme. Bice i tema posvecena samo njemu pa cete videti slike. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja