Jump to content

Moto Zajednica

1 euro za 4 decija zivota

Recommended Posts

  • Strucnjak, 1613 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

ovo je jedna kafa u gradu... jedan nepun litar benzina... ne sramotite se bajkeri, ova tema mora da ima mnogo vise stran.

 

Za samo 100din kupujete osecaj da ste uradili nesto lepo i jako znacajno, a to daleko duze traje od kafe ili litra goriva..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Kula,Vojvodina,Srbija
  • Motocikl: Honda CBR 600 F4 , Suzuki GS 500

+1

Samo je najveca tuga u svemu ovome,sto ova prokleta drzava stavlja PDV na ovakve stvari 0ljut2.gif

Umesto da pomogne a ne da zaradjuje na tudjoj muci!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Pokusavam nesto da na pisem ali ne mogu ... bili sta je suvisno napisati! Briga me za PDV na sms! Neka mi uzmu i za uplatnicu. Bas me briga!

 

GLACIER prijatelju javi nam kako se stvari odvijaju ako nadjes vremena

 

Zelim vam sve najbolje i da pobedite

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

@Djordje naravno da nije problem da pitas i ja se izvinjavam sto nisam ranije odgovorio ali stvarno ne stizem na sve strane od jednom.

 

USPELI SMO DA SAKUPIMO SVE PARE!!! Kako je ranije zakazano, 11 aprila u ponedeljak sve 4 porodice direktnim letom iz budimpeste idu za Peking. Obzirom da u nasem UDruzenju ima 4 dece (postoji jos jedna devojcica u Pancevu) mi smo se dogovorili da ni jedno dete nece ici na tretman dok se ne sakupi dovoljno da idu sva deca. I kako je sve izgledalo sporo i tesko na pocetku, odjednom se promenila situacija i sve vise ljudi je pocelo da nam se obraca.

 

 

Hvala Vam svima jos jednom. Ali ja vas molim da ne prestajete sa podrskom. nase Udruzenje Zivot se bori za svu decu sa retkim bolestima. Cak smo doveli i doktore iz SAD kako bi poducili ove nase doktore o tome i obezbedili smo besplatno testiranje na Batenovu bolest za decu. Na zalost, lose vesti su da je pronadjeno jos 6 dece koja imaju simptome i njihova krva je poslata na analizu. Sada cekamo reuzultate ali mi smo za barem 2 dece skoro sigurni da je u pitanju Batenova bolest. Mi cemo nastaviti da se borimo za njjih kao i za svoju decu.

 

Ja bih jako voleo da organizujemo neki moto skup u cilju pomoci nasoj deci. To mi je bila prva ideja cim smo otvorili Udruzenje jer sam znao ko su i kakvi su bajkeri u srcu. U Kini smo 5 nedelja, ali kada se vratim voleo bih da sa nekim porazgovaram o tome pa ako imate neki predlog samo mi javite.

 

Prijatelji, hvala vam svima od srca!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Da. Krenulo je jako polako i mi smo se vec uspanicili jer deci su poceli da se pojacavaju epi napadi. Ali eto, mogu da kazem da smo imali srece. Odjednom su poceli da se javljaju ljudi i organizacije. Bile su organizovane humanitarne zurke u Novom Sadu itd. Takve i slicne akcije ce se nastaviti. Cim dobijemo rezultate za to novo dvoje dece (devojcica od 9 godina iz okoline Uzica i decak 13.5 iz Smederevske Palanke) pocecemo i akcije za njih kako bi sto pre otisli u Kinu. Osim toga, trebace im aspiratori, inhalatori, lekovi...

 

Moram da vam saopstim jos jednu dobru vest. Pricali smo sa doktoricom Dejvidson iz SAD koja trazi lek za Batenovu bolest. Ima rezultate najnovijih testova. Cekali smo dobre vesti ali dobili smo ODLICNE. Lek bez ikakvih sumnji deluje! Ostala je jos jedna faza istrazivanja koja treba da je gotova do kraja leta i onda samo jos birokratija da odradi svoj posao sto ce trjati oko godinu dana i pocece klinicka studija na deci. To nam je jedina nada da ih spasimo. Do tada ostaje Kina da ih odrzava u koliko toliko dobrom zdravlju.

 

Hocu da napomenem da svako ko je pomogao u nasoj borbi, pomogao je i da se nadje lek za Batenovu bolest. A kada taj lek predje u upotrebu i ta vrsta tretmana se pokaze delotvorna, moci ce da se primeni i na mnoge druge slicne bolesti (leukoditrofije, Hantingtonova bolest, mukopolisaharidoza, Krabeova bolest.... ima ih desetine). I svako od vas treba da je ponosan jer je bio zubac u mehanizmu koji ce stotinama i hiljadama dece i njihovim porodicama omoguciti lepse sutra. Hvala vam svima!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Ovo su neki spotovi koje smo pravili za medije. Cisto da se upoznate sa onim kroz sta prolaze nasa deca:

 

Ovaj spot smo napravili pre nego sto smo znali da postoji jos dece:

 

Za akciju 1 euro za 4 decija zivota(slika kada moj Aleksa drzi hamburger je sa moto skupa na AS trade centru u Subotici, poslednji moto skup na koji sam otisao...):

http://www.youtube.com/user/djuragekon#p/u/5/p_yhu9YRdZQ

 

Porodica iz SAD. ada su saznali da im je sin oboleo od Batenove bolesti, testirali su i njegove mladje sestre, koje us bliznakinje. Ispostavilo se da je jedna devojcica obolela...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Kada su ovakve stvari u pitanju ne stedite prostor,drago mi je da je akcija uspela. Ukoliko se organizuje bilo kakvo humanitarno okupljanje po pitanju pomoci deci-racunajte i na mene,dolazim makar i na bicikleti. Drzava je ,ionako, isuvise zauzeta borbom protiv kriminala,korupcije,izborima i nervoznim "studentima" (za koje placa milion dolara ne bi li ih izvukla iz njasra koje prave po inostranstvu).

Za razliku od Drzave nas ovde okuplja zajednicka ljubav . Imamo tu privilegiju da budemo Ljudi i pomazemo kada god je potrebno! :zdravo::zdravo::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1613 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Procitao sam upravo da ste uspeli i to mi je ulepsalo dan! Osecam se slobodno da i u tudje ime kazem da smo tu kada zatreba pomoc. Bilo bi lepo da u ovoj temi, ili nekoj drugoj, dobijemo obavestenje o akcijama koje sprovodite kako bismo mogli da ucestvujemo. Mnogo ljudi ima koji bi bezuslovno pomogli, samo su neobavesteni. Mnogo ljudi ni sa ovog foruma nije znalo za ovu temu a pomogli bi bez pitanja. Nema lepseg osecaja kada znate da ste bar malo ucestvovali u necemu plemenitom.

 

Lepo je znati da ste i vi ljudi koji delite istu nesrecu jedni uz druge i da cete nesebicno nastaviti da pomazete i onda kada vi ne budete trebali istu pomoc. To inspirise i nas koji nismo direktno povezani sa problemom da se ukljucimo i pomognemo.

 

Zelim uspesan oporavak malisanima, a i uspeh u radu vaseg udruzenja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja