Jump to content

Moto Zajednica

1 euro za 4 decija zivota

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Poslao poruku,stvarno je mali odziv,hajdete ljudi,nama to ne znaci puno a za decu je to mnogo!

 

374 puta su ljudi pogledali temu. Nije mi jasno kako svi koji su pogledali temu nisu učestvovali :(

 

Poslao!

 

Hvala druže :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Mene je sramota kako je slab odziv da sam prestao da posećujem forum :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Zasto mislite da je odziv slabasan, zato sto se ljudi ne eksponiraju time? A zar ne moze neko da se javi u temi i da napise +1 a da uopste nije poslao SMS?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Zasto mislite da je odziv slabasan, zato sto se ljudi ne eksponiraju time? A zar ne moze neko da se javi u temi i da napise +1 a da uopste nije poslao SMS?

 

E sada, ako ćemo razmišljati o takvim ljudima onda se totalno gubi smisao bilo kakve nade da se pomogne ovoj dečici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Samo razmisljam naglas. Ali sam siguran da je mnogo ljudi sa foruma uplatilo donaciju ali da nisu taj postupak javno objavili u temi. Zato nemoj da ih unapred osudjujete zakljuckom da je odziv slabasan. Akcija treba da se podrzi i da se promovise ali ne i da se vodi evidencija o tome ko je human a ko nije. To vazi i za mnoge akcije koje se organizuju u Beogradu a kojima smo mi iz unutrasnjosti obicno spreceni da prisustvujemo. Ne kazem da nas je neko do sada prozvao zbog toga, ali se taj osecaj namece.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Da sam admin obrisao bi ovu našu prepisku da tema ne krene pogrešnim tokom. Zadovoljniji sam bio porukama tipa +1 nego polemikom. Niko nikome ništa ne nameće. Kao što sam rekao ko je voljan neka pomogne, ko nije, niko ga neće prozivati. Koliko puta i ja nisam mogao da se odazovem jer nisam imao sredstva pa to radim samo kada mogu. Stoga molim da više ne razmišljamo šta bi bilo kad bi bilo, ko je Vitez a ko nije, već samo da pomognemo koliko možemo. Ja prestajem sa komentarima.

 

Poz svima :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Iz novina:

 

Kada neko odluči da kupi hibridni auto ne mora, kao kod kupovine prvog stana, da uplati čitavu vrednost pa da tek onda vrši povraćaj novca. U samom startu uplaćujete iznos auta umanjen za 100 000 dinara a prodavac posle radi svu papriologiju i nadoknađuje novac.

20000083984c34a7a6f1bc8876163239_orig.jpg

Ovakva povlastica učinila je da najjeftinija Honda Insight košta 18 900 evra. Model sa paketom opreme Elegance koji sam imao na test vožnji košta 22 900 evra.

 

Da li se samo meni čini da su malo pobrkali prioritete?!

Ima 1000 evra za stimulisanje ljudi koji kupuju nova kola od 20k evra, a nema za ovu decu?!

 

Ova deca nisu jedini primer za koji znam da ljudima bukvalno egzistencija zavisi od para (i debele veze). Svaki dan bih mogao dati ne jedan, nego 10 evra, pa opet ne bi bilo dosta. Kakvo je to društvo u kom roditelji bukvalno žicaju pare da im deca prežive, a daje se 1000 evra subvencije za "eko automobil". Da ne govorim da bi jedan službeni audi na dobošu rešio pitanje ova 4 života.

 

Ljut sam kad vidim ovakve stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Prijatelji, (mislim da sada mogu tako da vas zovem)

Prikljucio sam se na forum nedavno zbog ljubavi prema motorima. Na zalost ne stizem cesto da visim na forumu, ali danas sam ugrabio priliku i slucajno naleteo na ovu temu sto uopste nisam ocekivao.

Moje ime je Stevan i ja sam Aleksin tata. Na videu koji je postovan je moja supruga Jelena i nas sincic koji boluje od Batenove bolesti.

Dirnula me je vasa paznja, nesebicnost i volja da pomognete. Ucinili ste nesto sto vecina moje rodbine i bliskih prijatelja nije verovatno ni pomislila. Hvala najlepse! Vec sama spoznaja da postoje tako dobri ljudi cini zivot na ovom svetu lepsim.

 

Pozdrav svima i nadam se da cemo se u neka bolja vremena videti na nekom moto skupu!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

+ jos 1

 

Link sam stavio na facebook Savetujem da i ostali urade slicno. Opet sam bez kredita ali cim uplatim bice jos poruka. Nadam se da cete uspeti da skupite novac.

 

Ako mislite da je sledece pitanje nekulturno, nemojte mi odgovoriti. Zelim da pitam koliko novca je jos potrebno? Ne pitam ovo zbog znatizelje, koliko zbog namere da inteziviram pritisak na svoju okolinu ukoliko je to potrebno.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja