Jump to content

Moto Zajednica

Muzika na moto-skupovima

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Rock

R 'n' R

Hard rock

Beli guitar blues

 

 

to je muzika za moto skupove po meni

 

Bas to,

Jedino sto su dosta puta izvodjaci pod znakom pitanja ;) Pa se ne zna da li neko peva ili dere macku! :lol:

Nekad pozelim da samo puste neki disk ili mp3 ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Moto skupovi bar ovi veći su se odavno pretvorili u koncerte izlizanih trulih domaćih shatro rock bendova za široke narodne mase. Sere mi se više od yu grupe, djordja davida, čorbe i sličnih. Sere mi se jednako koliko od cece i seke. Velike bine, kranovi što snimaju, više pešaka nego motora. Umrli su moto skupovi odavno. Čast par manjih skupova koji poštuju tradiciju kamionske prikolice i dobre svirke.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Ne jednom posmatrao sam posetioce moto skupova u vreme svirki i stekao zakljucak da se vecina smara, pa makar im doveli Motorhed ili Dzudase. Hajde da se ne lazemo, vecina bi najradije da na skupu cuje Cecu, Jecu, Biki, Siki... ali ih samo srpska poslovicna sklonost ka foliranju sprecava da to otvoreno kazu. Prvi klub koji bude uradio tako nesto ima da se razvali od para, a onda ce valjda svima biti jasno da rokenrol ima veze sa srpskom populacijom koja se naziva bajkerima, ma sta taj pojam znacio, taman koliko i Sinan Sakic sa hevi metalom.dupe2.gif2cirka1.gif

Cast izuzecima kojih je nazalost sve manje!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Moto skupovi bar ovi veći su se odavno pretvorili u koncerte izlizanih trulih domaćih shatro rock bendova za široke narodne mase. Sere mi se više od yu grupe, djordja davida, čorbe i sličnih. Sere mi se jednako koliko od cece i seke. Velike bine, kranovi što snimaju, više pešaka nego motora. Umrli su moto skupovi odavno. Čast par manjih skupova koji poštuju tradiciju kamionske prikolice i dobre svirke.

 

 

Upravo mi smo prosle godine poceli da pravimo skup poput onoga kako je to igledalo nekada...na nasem rancu pored brvnare.

Lep prostor pored reke, ususkan, kamp u hladovini, mini bina (ne moze da pridje prikolica od kamiona inace bi nam bilo mnogo lakse), nema bendova kojima je zadatak da dovuce gomilu nebajkera iz grada...mi ga zovemo old school skup...i desava se bas za ovaj vikend.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Danas ce vam Djubre Toxictrace pokazati kako se prasi old school rock 'n'roll na druzenju kod Kisach Crows-a...da vidite kako se to nekada radilo i kako bi trebalo da se radi...! 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Moto skupovi bar ovi veći su se odavno pretvorili u koncerte izlizanih trulih domaćih shatro rock bendova za široke narodne mase. Sere mi se više od yu grupe, djordja davida, čorbe i sličnih. Sere mi se jednako koliko od cece i seke. Velike bine, kranovi što snimaju, više pešaka nego motora. Umrli su moto skupovi odavno. Čast par manjih skupova koji poštuju tradiciju kamionske prikolice i dobre svirke.

 

 

Upravo mi smo prosle godine poceli da pravimo skup poput onoga kako je to igledalo nekada...na nasem rancu pored brvnare.

Lep prostor pored reke, ususkan, kamp u hladovini, mini bina (ne moze da pridje prikolica od kamiona inace bi nam bilo mnogo lakse), nema bendova kojima je zadatak da dovuce gomilu nebajkera iz grada...mi ga zovemo old school skup...i desava se bas za ovaj vikend.

 

E bas na takvom skupu sam bio pre nekih par god. Ne secam se nazalost imena MK-a posto sam dosao sa drugarom koji je prijatelj sa tim klubom a ja zaboravan. Ali to je neka brvnara/bar kada se krene iz NS-a prema Irigu. Pa se skrene sa puta na neki zemljani. Verovatno mnogi ovde znaju.

Nije bilo vise od 40-50 motora. Bila kisa teska ali je meni bilo odlicno. Lepo okupljanje, dobra muzika i zezanje. Nista siroke narodne mase ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Moto skupovi bar ovi veći su se odavno pretvorili u koncerte izlizanih trulih domaćih shatro rock bendova za široke narodne mase. Sere mi se više od yu grupe, djordja davida, čorbe i sličnih. Sere mi se jednako koliko od cece i seke. Velike bine, kranovi što snimaju, više pešaka nego motora. Umrli su moto skupovi odavno. Čast par manjih skupova koji poštuju tradiciju kamionske prikolice i dobre svirke.

 

 

Upravo mi smo prosle godine poceli da pravimo skup poput onoga kako je to igledalo nekada...na nasem rancu pored brvnare.

Lep prostor pored reke, ususkan, kamp u hladovini, mini bina (ne moze da pridje prikolica od kamiona inace bi nam bilo mnogo lakse), nema bendova kojima je zadatak da dovuce gomilu nebajkera iz grada...mi ga zovemo old school skup...i desava se bas za ovaj vikend.

 

E bas na takvom skupu sam bio pre nekih par god. Ne secam se nazalost imena MK-a posto sam dosao sa drugarom koji je prijatelj sa tim klubom a ja zaboravan. Ali to je neka brvnara/bar kada se krene iz NS-a prema Irigu. Pa se skrene sa puta na neki zemljani. Verovatno mnogi ovde znaju.

Nije bilo vise od 40-50 motora. Bila kisa teska ali je meni bilo odlicno. Lepo okupljanje, dobra muzika i zezanje. Nista siroke narodne mase ;)

 

Bas tako! Prosle godine je bilo nesto preko 100-tinjak motora i odlicna zabava. Da ne traje 2 dana zvalo bi se zurka. I u subotu vece svira Pera Joe...skoro da su izvodjaci tog kova zaboravljeni na skupovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ne jednom posmatrao sam posetioce moto skupova u vreme svirki i stekao zakljucak da se vecina smara, pa makar im doveli Motorhed ili Dzudase. Hajde da se ne lazemo, vecina bi najradije da na skupu cuje Cecu, Jecu, Biki, Siki... ali ih samo srpska poslovicna sklonost ka foliranju sprecava da to otvoreno kazu. Prvi klub koji bude uradio tako nesto ima da se razvali od para, a onda ce valjda svima biti jasno da rokenrol ima veze sa srpskom populacijom koja se naziva bajkerima, ma sta taj pojam znacio, taman koliko i Sinan Sakic sa hevi metalom.dupe2.gif2cirka1.gif

Cast izuzecima kojih je nazalost sve manje!!!

Mora da se prihvati da motore ne voze samo ljudi iz grada..Postoje i seljaci i urbani seljaci, i oni brate imaju pravo da voze bajk i da se provesele uz njihovu narodnu muziku na skupovima. Tako da nema ugađanja u punoj meri nikome.

Ja najviše volim hard rock.Narodna mi ide na nerve. Ali ako ćemo ravnopravno i seljaci imaju neko pravo.. :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ne bih ja grad povezivao sa muzikom. Moje skromno iskustvo kaze da su gradovi najvece leglo cobana(ne zanimanje vec karakterna osobina) ;) Ja sam se zbog pomenutih od grada maksimalno distancirao ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Bas tako! Prosle godine je bilo nesto preko 100-tinjak motora i odlicna zabava. Da ne traje 2 dana zvalo bi se zurka. I u subotu vece svira Pera Joe...skoro da su izvodjaci tog kova zaboravljeni na skupovima.

 

Bio juče i uverio se. Tako treba da izgleda druženje i zvuči muzika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Bas tako! Prosle godine je bilo nesto preko 100-tinjak motora i odlicna zabava. Da ne traje 2 dana zvalo bi se zurka. I u subotu vece svira Pera Joe...skoro da su izvodjaci tog kova zaboravljeni na skupovima.

 

Bio juče i uverio se. Tako treba da izgleda druženje i zvuči muzika

 

 

Pera Joe je razvalio...prvo sa nasim lokalcima (Decja radost), a posle sa svojim bendom! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ne bih ja grad povezivao sa muzikom. Moje skromno iskustvo kaze da su gradovi najvece leglo cobana(ne zanimanje vec karakterna osobina) ;) Ja sam se zbog pomenutih od grada maksimalno distancirao ;)

Nisi dobro pročitao šta sam napisao pa ajde da citiram:"Postoje i seljaci i urbani seljaci".Tako da nije tačna tvrdnja da sam usko kvalifikovao muzički ukus za urbanu ili pak za, ruralnu sredinu. :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Hornet 600, TRK 251

aj da dignem temu iz mrtvila...

neki od vas se sećaju Vatrene Vode iz Pančeva, gde god su svirali pravili su sjajnu atmosferu. E sad, Rajko pevač ima kratku kosu i novi bend -  Rajko & Živi Zid. Prašenje zagarantovano uz repertoar domaćeg roka koji se ne čuje tako često na moto skupovima

 

https://www.youtube.com/watch?v=JsQvVQ_ReXg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Hornet 600, TRK 251

Zeza ga malo ime. Vise lezi npr. "Rajko & Slatki greh" :D Sala na stranu ok su :takoje:

Nema više slatkih grehova za Rakca, svezala ga jedna cica pa je morao čovek da kapitulira po drugi put u životu... ja bio "svedok" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja