Jump to content

Moto Zajednica

Muzika na moto-skupovima

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Mužlja www.motoklubmuzlja.com
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500S

Glasam za Rockhead, Osmi Dan i Band X!!!

Nego ko voli Guns 'n' Roses, nema boljeg tribute banda od ovih likčina! Zovu se Dust 'n' Bones, inače su iz Budimpešte i rasturaju koliko su dobri:) Svirali su kod nas 2009. na moto skupu ( MK Mužlja) i ne moram reći da je oduševljenje bilo neverovatno! Ove godine, u subotu 30.07.2011. on stage ponovo!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Mužlja www.motoklubmuzlja.com
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500S

Ili dok sam još u fazonu :) Moji apsolutni favoriti Iron Median iz Slovenije! Fantastičan tribute band, ako zatvoriš oči čuješ Dickinsona :) svirali su prošle godine a verujem da ćemo ih zvati ponovo...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Hornet 600, TRK 251

A i VATRENA VODA iz Pnceva mislim da su, Rajko pevac je Kralj

 

Rakac hehehe

Potvrdjujem :takoje:

Najvise na svetu se smori kad mu neko pridje i pita ga "jel si ti Rajko iz VATRENIH VODA" :givemebeer:

Momci stvarno znaju da naprave sjajnu atmosferu, vecina vas ih je sigurno vec slusala

 

http://www.youtube.com/watch?v=kEXlN0-W2f0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Inače ja prevozim Osmi Dan,i koga nešto interesuje,može slobodno da mi se obrati,imam ovlašćenje od samog benda :).I.Pozz,i vidimo se na susretima,živeo R&R.

Ps. 02.04.2011 Moto Bal kod nas u Temerinu,pršti Osmi Dan!!!!!!

Mi smo se već dogovorili za subotu 30.07.2011. u 23:30. :zvizduk:

 

22. "DANI GRMLJAVINE", MK KNEZ R , Bijeljina. :zdravo:

 

ISPRAVKA ... Moja greška ... dogovorili smo OSMI DAN u petak 29.07.2011.... istoga dana je i PROROCK, a u subotu S.T.R.A.J.K , BANDX, PATRIBREJKERSI ... + " preko nekoliko" lokalnih bendova. :zvizduk:

 

... a Bane Gluvakov će bidne utepan ... jer mu telefon služi za ... :neznam:

 

22. "DANI GRMLJAVINE", MK KNEZ R , Bijeljina. :zdravo: 29., 30. i 31. jul, bazeni "IMPERIO".

 

Uhapsili smo i BANETA GLUVAKOVA ... petak 29.07. u 20,00. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Najgore od svega je to sto je doslo vrijeme da klubovi prave skupove kako bi zaradili sto vise love. Nema tu vise ni Rock'n'Roll-a niti cega drugog,samo INTERES!!! Ako im je svirka i muzika toliko bitna,zasto onda zovu "poznate" bendove kad ima mnostvo dobrih neafirmisanih bendova? Zato sto ne mogu dovuci civile vec samo motoriste!Mi cemo i ove godine praviti moto skup sa ciljem da privucemo samo bracu bajkere ali one iskrene,ne fensere koji dodju na skup,promuvaju se koji minut da budu vidjeni i odu u lokalnu diskoteku na narodnjake sa nadom da ce staviti neku skulu na motor i po mogucnosti povaliti! Svaka mraka je kupila motor i vazi za bajkera. Gdje se izgubio onaj duh Rock muzike i dva tocka kakva god da su? Mislim da bi svi ponovo trebali pogledati film "Easy Rider". Ja takodje imam grupu i sviramo po skupovima i drago mi je sto smo do sad svirali vecinom na prvim skupovima koji jos uvjek drze do Rock'n'Rolla! Kojima nije bitno ime grupe vec ENERGIJA!!! Mislim braco draga da cemo uskoro bjezati od moto skupova i sastajati se u malim odabranim grupama uz prisjecanje nekih starih vremena. Neka nam je Bog na pomoci...

:popovanje:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Ovo je pesma u čast svim bikerima sa balkana

Prvenstveno svima koji su ulepsali moj zivot i podržali mene i moj projekat u posljednjih nekoliko godina i koji su me pozvali da sviram na njihovim skupovima i gde sam imo cast da uzivam u njihovim gostoprimstvu

naravno, i svima drugima MC `s, Freegroups i Feebiker vani

Držite oči na cesti i ljubav i poštovanje za sve vas

Nadam se da nismo uvredili fanova divlji jagoda sa nasom obradom posto smo dosta promenuli

A radujemo se svakim lajku ili komentaru

 

Motori

 

 

A za nase prijatelje sirom evrope ova mala pesmica

 

King on Wheels

 

 

Držite oči na cesti i ljubav i poštovanje za sve vas

Chris

www.rockhead.at

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav ljudi, mi smo bend Burning Circle, ako ste zainteresovani za nas mozete nam se obratiti na broj telefona 064/23-21-468

Ispod je klip sa moto skupa u Rumi gde mozete cuti repertoar koji sviramo.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bor

NEW DEAL iz Bora .. Leto 2013. Paraćin ... Kontaktirajte nas putem FB grupe

https://www.facebook.com/groups/52248626501/ ili FB stranice https://www.facebook.com/pages/New-Deal/183109668407393?fref=ts.

 

Možete i putam mail-a: newdeal.press@gmail.com

 

Vidimo se i ovog leta na skupovima... :moto3:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

a kakve veze ima uopste neka vrsta muzike sa skupom,sa tim da volis motor,ono sto on pruza,volis da ga vozis.a volis i da se druzis sa istomisljenicima i da vidis njihove motore,popricas sa njima.jel bitnije od toga ono sto se cuje sa bine? pobeci ce ljudi ako ne bude muzika po njihovom ukusu?oni su onda dosli na koncert,na kome im se ne svidja muzika.ok,odes..ali cekaj,ovo bese moto skup? ma,da se ostane ipak,tu su drugari,motori,druzenje....sta li mu je sad tu bitnije...cek,a da nema bine ni svirke? auuu...sranje pa idemo kuci..ali cekaj-moto skup? MOTO-skup... moto...sad ne razumem nista...pa bajkeri se vezuju za rokenrol,to je nekako...ko ivica i marica..mora biti rokenrola,kvalitetnog sta vise.sad ja nesto mislim-bajkeri i rokenrol...nema rokenrola raspade se i druzenje bajkera.cekaj a ko su bajkeri?pa ono,moto klub,boje,prsluci,president,pripravnici..e,i rokenrol...aha..jel to sve od bajkera.pa jeste,ko ima vise?? cek mozda ima...ima nekih koji isto vole motore,doduse ne pale gume ne pucaju nemaju boje prsluke..nekako se ni za rokenrol nisu vezali..ustvari nisu se vezali nizasta...pogotovo ne za vrstu muzike.al vole i oni motore,voze se,nekad se skupe pa voze po srbiji,evropi,odu i dalje cuo sam....hm,pa kako stignu,od tolikih moto skupova? a,pa ne idu oni tamo,ljudi se druze i bez skupova,postoje i bez rokenrola,voze se na benzin,ne sipaju muziku u rezervoar... ima ih bre dosta,mozda i vise od ovih rokenrol-boje-skupovi -bajkera.cekaj pa ko su sad pravi bajkeri ovi ili oni...nije mi jasno.ali znam da ovi drugi nece propasti zbog lose muzike

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Sta reci druz, ima nas koji volimo motore i rokenrol i druzenje. I kad se to sve spoji u jednom danu, to onda ostane dan za pamcenje. Ne verujem da ce to ikad nestati.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

a kakve veze ima uopste neka vrsta muzike sa skupom,sa tim da volis motor,ono sto on pruza,volis da ga vozis.a volis i da se druzis sa istomisljenicima i da vidis njihove motore,popricas sa njima.jel bitnije od toga ono sto se cuje sa bine? pobeci ce ljudi ako ne bude muzika po njihovom ukusu?oni su onda dosli na koncert,na kome im se ne svidja muzika.ok,odes..ali cekaj,ovo bese moto skup? ma,da se ostane ipak,tu su drugari,motori,druzenje....sta li mu je sad tu bitnije...cek,a da nema bine ni svirke? auuu...sranje pa idemo kuci..ali cekaj-moto skup? MOTO-skup... moto...sad ne razumem nista...pa bajkeri se vezuju za rokenrol,to je nekako...ko ivica i marica..mora biti rokenrola,kvalitetnog sta vise.sad ja nesto mislim-bajkeri i rokenrol...nema rokenrola raspade se i druzenje bajkera.cekaj a ko su bajkeri?pa ono,moto klub,boje,prsluci,president,pripravnici..e,i rokenrol...aha..jel to sve od bajkera.pa jeste,ko ima vise?? cek mozda ima...ima nekih koji isto vole motore,doduse ne pale gume ne pucaju nemaju boje prsluke..nekako se ni za rokenrol nisu vezali..ustvari nisu se vezali nizasta...pogotovo ne za vrstu muzike.al vole i oni motore,voze se,nekad se skupe pa voze po srbiji,evropi,odu i dalje cuo sam....hm,pa kako stignu,od tolikih moto skupova? a,pa ne idu oni tamo,ljudi se druze i bez skupova,postoje i bez rokenrola,voze se na benzin,ne sipaju muziku u rezervoar... ima ih bre dosta,mozda i vise od ovih rokenrol-boje-skupovi -bajkera.cekaj pa ko su sad pravi bajkeri ovi ili oni...nije mi jasno.ali znam da ovi drugi nece propasti zbog lose muzike

 

Ima istine,ali ispravicu te da je rock'n'roll muzika dosta bitan faktor na moto skupovima!Zbog cega?pa to ti je kao kad bi boema u kafani pitao jel ti bitno da se kafanske pesme pustaju u kafani?naravno da ce ti reci da jeste!To ide jedno sa drugim o oba slucaja!Gledaj to ovako najednostavnjie,podela je jednostavna:bajkeri sa jedne strane,motorasi sa druge!Ko je ko?To se vidi na moto skupovima,nemoram da pisem o tome!nekazem da nisi u pravu,ali neke stvari se znaju zasto su naprosto takve!Kada sam imao 16 god poceo sam aktivno da obilazim moto skupove,na dosta njih sam i svirao i sada posle 11 godina obilazenja istih stvari su se dosta promenile!zbog cega?pa zbog toga sto je sada sve vise ljudi koji dodju na moto skupove sa opasnim sportacima da pokazu svoje opake masine,turiraju bezveze do crvenih,budu kratko vreme i cim pocne stari dobri rock'n'roll oni se oblace i gas prema kapiji ko opereni!!!!

Nekazem,i oni vole druzenje i motore,ali bajker voli sve to + kampovanje+rock'n'roll+alkohol=100% uzivanje po njihovoj meri!

Razlika je jasna i ocigledna!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

nadajmo se.i ne treba da nestane.a valjda je najjace ono sto je nezavisno,svoje,a ne-ako svira ovaj onda hocu,ako onaj,onda necu ne svidja mi se muzika. a sto se tice posta iznad mog...pravi bajker voli rokenrol...pa jos alkohol...ako ne pije,jelte,sekapersa je,a bajkeri to nisu...znaci ko ne slusa tu muziku i ne napije se nije bas neki bajker.hm.malo mi to detinjasto.zvuci kao ono pravi muskarac je gazda u kuci i bije zenu. nema neke logike.toliko od mene u ovoj temi,uzdravlje :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

nadajmo se.i ne treba da nestane.a valjda je najjace ono sto je nezavisno,svoje,a ne-ako svira ovaj onda hocu,ako onaj,onda necu ne svidja mi se muzika. a sto se tice posta iznad mog...pravi bajker voli rokenrol...pa jos alkohol...ako ne pije,jelte,sekapersa je,a bajkeri to nisu...znaci ko ne slusa tu muziku i ne napije se nije bas neki bajker.hm.malo mi to detinjasto.zvuci kao ono pravi muskarac je gazda u kuci i bije zenu. nema neke logike.toliko od mene u ovoj temi,uzdravlje :zdravo:

Cekaj,cekaj,...polako...

Da nisi malo prenaglio? Ne mora covek da pije alkohol i da bude bajker. Ili da voli rnr i da bude bajker. Ili da pije i da slusa rok... Sve to moze da bude karakteristika i za samo jednog coveka-alkoholicar,roker,bajker,tuce zenu i decu,drogira se... Ali mi smo ipak svi jedinke za sebe i tesko nas je bas ukalupiti na ovaj nacin.

Sta sam hteo reci? Mozes i da si roker i da vozis motor,a ne moras da pijes pivo. Jel'? Jednostavno,rok muzika i motori su tesno povezani. To je tako samo po sebi,ali ne mora svako da se nadje u tome. Ne mora i ne moze svakom svakom da se svidi. Druga je stvar sta bi bilo kada bi se napravio moto skup sa narodnjackom ili ozbiljnom muzikom. Kad je skup u NS preseljen na Tvrdjavu probalo se sa dve bine. Na jednoj je bio DJ. Ali niko,znaci niko nije isao da slusa DJ muziku... ne kazem da ne bi bila dobra svirka sa harmonikom,ali smatram da je velika vecina ipak za rok...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Obzirom da nisam u nekom MK , najvise idem zbog svirke tj koncerta.sasvim na drugom mestu su mi druzenja(imam ih privatno i previse).... Obzirom da inace sviram, obozavam rock i hard rock svirku...Ako cujem trubace, ili bend koji mi je dosadio, ja ne idem..Tako je i sa nekim ljudima koje poznajem a nisu u klubovima..Malo voznjica, dobra svirka, vidis motore, po neku dobru guzicu i pedala doma...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bor

Veliki pozdrav,

 

s obzirom na to da smo cesto na skupovima,mozemo da kazemo da nama prija okupljanje motordzija. Uvek je pozitivna i vesela atmosfera i apsolutno uvek se lepo provedemo. Pri tom steknemo brdo novih poznanika i prijatelja.

Rock on!!!!!!!! :) \m/

 

P.S. Ovako je bilo u Kumanovu ove godine, nov snimak.

Amaterski je, ali se moze cuti dobra svirka i videti atmosfera .... Hvala svima

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja