Jump to content

Moto Zajednica

Kampovanje u divljini i kampovanje na divlje

Recommended Posts

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

KAWA; znas kako se kaze; gde god zgodno mesto nadjes ti drvo posadi, e pa tako i mi kad se vozamo po balkanu, gde god zgodno mesto vidimo, mi postavimo satore. sto se tice uredjenih kampova, ima ih skoro gde god krenes (osim u srbiji) naguglas na netu zemlju kroz koju planiras voznju, pa izaberes (ja vise volim seoski turizam, em jeftinije, em motor spava pored mene).:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Dane prijatelju, ova new wave generacija je jako komotna pa ako nije apartman sa svim i svacim i da je sve u blizini onda ne funkcioniraju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

@Dane Hvala, znam ja to, ali reko mozda je neko bio, pa da da neku preporuku ili ako ima negde jeftinih kampova.

 

@Mile Druze, koja new wave generacija? Pa ja imam 38 god. a motore vozim preko 20god. Kilometara pod dupetom i hajjjj :D Spavao svugde po Evropi i na klupi i na travi i u parku. Pogresno si me razumeo. Samo sam pitao dali ima nekih jeftinih kampova tipa 5-10e za noc da postavim sator. E, onda mogu i da napravim neki rostilj, jer jako volim klopu u pririodi. Bolje mi je da sam sebi nesto ispecem, neku kobaju, neke cevape. To mi je bas filing. Dzaba sto ja nadjem neki lep divlji prostor za sator, ako ne smem ni kobasicu da ispecem. Da uprostim, radije bih dao npr. 5e za neki kamp, da postavim sator i da mogu da se opustim, rostiljam, gde ima nekih cuvara itd, nego da postavim negde na divlje sator, pa da samo razmisljam hoce li me neko nocu buditi, dali nekom smetam, dali ce doci policija itd. A, sve sam pitao u nadi da neko ima nekih iskustava, pa da prenese. Nadam se da sam sad malo jasniji bio. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Ja sam kampovao po Nemackoj i Francuskoj za oko 7 eura,samo mesto za sator i parking za motor bez struje,struja je jos +5e.Kampove sam nalazio preko garmin navigacije,mada moze i na google maps da se nadju.Sto se tice rostiljanja,ne daju da palis vatru na zemlji,ili palis na tvom prenosnom rostilju ili na njihovim zidanim rost iljima.Kampovao sam par puta u Belgiji na divlje,nadjem skriveno mesto minimum 100m od puta i uzivam,palim vatru na zemlji i radim sta hocu,nikada nisam imao problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

@Dane Hvala, znam ja to, ali reko mozda je neko bio, pa da da neku preporuku ili ako ima negde jeftinih kampova.

 

@Mile Druze, koja new wave generacija? Pa ja imam 38 god. a motore vozim preko 20god. Kilometara pod dupetom i hajjjj :D Spavao svugde po Evropi i na klupi i na travi i u parku. Pogresno si me razumeo. Samo sam pitao dali ima nekih jeftinih kampova tipa 5-10e za noc da postavim sator. E, onda mogu i da napravim neki rostilj, jer jako volim klopu u pririodi. Bolje mi je da sam sebi nesto ispecem, neku kobaju, neke cevape. To mi je bas filing. Dzaba sto ja nadjem neki lep divlji prostor za sator, ako ne smem ni kobasicu da ispecem. Da uprostim, radije bih dao npr. 5e za neki kamp, da postavim sator i da mogu da se opustim, rostiljam, gde ima nekih cuvara itd, nego da postavim negde na divlje sator, pa da samo razmisljam hoce li me neko nocu buditi, dali nekom smetam, dali ce doci policija itd. A, sve sam pitao u nadi da neko ima nekih iskustava, pa da prenese. Nadam se da sam sad malo jasniji bio. :takoje:

kawa, ja i nisam mislio na tebe konkretno vec doslovce na ove mlađe ( do 35 ) imao sam dosta iskustva sa mnogima koji su mi se javljali da im organiziram neki smještaj ali da ima ovo, ono i svašta nešto.

uglavnom nemam ni sa time problema jer svakome onako kako si poželi samo me neka sjeta prošla dok citam ovu temu pa .....

sory svima ako su se našli pogođeni na neki nacin jer to nisam htio jer u pitanju je samo moja osobna sjeta na lijepa vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

kawa, ja i nisam mislio na tebe konkretno vec doslovce na ove mlađe ( do 35 ) imao sam dosta iskustva sa mnogima koji su mi se javljali da im organiziram neki smještaj ali da ima ovo, ono i svašta nešto.

uglavnom nemam ni sa time problema jer svakome onako kako si poželi samo me neka sjeta prošla dok citam ovu temu pa .....

sory svima ako su se našli pogođeni na neki nacin jer to nisam htio jer u pitanju je samo moja osobna sjeta na lijepa vremena.

Druze, za tebe i tvoje organizacije sam cuo samo sve pozitivno :takoje:

Znam o cemu pises, ali ja veruj mi nisam od tih. Mogu da spavam gde god hoces i jako se brzo prilagodim na sve uslove. Sto drug Panda rece jel smo bajkeri ili Piiiii ;):takoje:

Skoro svake godine sam u Puli na moto skupu (na skupu budem samo malo, vise se vozamo i kupamo :moto3: ), pa se javljam ove godine da se vidimo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2348 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Mi što vozimo stare BMW boxere imamo dva roštilja na motoru. Staviš kobaju na cilindar i ona cvrči samo tako... S jedne strane kobaja,sa druge slaninica i eto gozbe! :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja