Jump to content

Moto Zajednica

lalajko

Sta ste danas uradili na svom motociklu??

Recommended Posts

• Drug član, 2289 postova

Upravo ugradjen voltmetar... Ocitava direktno sa akumulatora preko rele-a (pozicija pobuda).

Nosac sam iskoristio od "blinkera" koji je za bicikl namenjen, prilagodio ga voltmetru, nisam mogao bolje resenje naci, plasticno, lagano i ne zahteva farbanje/plastifikaciju..

"Sljasti" vise nego sto sam ocekivao, verovatno ce dobiti sloj/dva tamne folije preko displeja :D

hhhh.jpg

jjj.jpg

• Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Montirao drzac/punjac... Lepo odradjen, od metala ceo, 2,5A punjenje kablom, wifi punjenje takodje dostupno!

Svi su izlazi zacepljeni gumom, on/off prekidac i led dioda koja signalizira status... Ozicenje kroz dupli termo buzir i preko osiguraca direktno na akumulator, (tel mogu puniti i bez kontakta).

Uputi kazu da ima integrisan i bluetooth i da preko telefona mogu videti stanje akumulatora, skeniranjem se ne pojavljuje, ili ne radi ili ga nema! :D

Dovoljno mi je punjenje kablom i stabilan drzac! Evo par slika... :D

IMG_20190211_134347.jpg

IMG_20190211_143201.jpg

IMG_20190211_143221.jpg

• Никад не једи жути снег!, 334 postova
  • Motocikl: Jadranka (ФЈР 1300)

Nas dvoje smo se nasli poprilicno lepo. Ja tezak za dvoje normalnih a ona me ne oseca ;)  Ide ko zmaj, ako hoces da je teras tako. Ako neces - moze i tako...onda potrosnja padne na ispod 5. Kad zatreba da te izvuce iz neke situacije, ima snage na pretek. Udobno i napred i pozadi. Ma, devojka za sve ;) a na oglasima ih bas ima ovih dana... i da, sve su tako oko 3500-4000 mozda i malo vise ako volis mladje :D 

• Maxi Scooter Club, 5534 postova
  • Motocikl: Peugeot Satelis250.... Honda NC750XD
On 11.2.2019. at 14:53, N.F.S. je napisao:

Uputi kazu da ima integrisan i bluetooth i da preko telefona mogu videti stanje akumulatora, skeniranjem se ne pojavljuje, ili ne radi ili ga nema! :D

Hmm moz'se desiti da ti treba aplikacija (Play Store) da bi mogao pratiti desavanje akumulatora, proveri da li ima, ako ima posle je sve lako.

Ima QR kod koji skeniras i "vodi" direktno do aplikacije, ne moz" lakse... Uputi su izgleda genericki, slika uredjaja je drugacija od ovog sto imam... Neka puni i drzi dobro, ja zadovoljan . Hvala svakako!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Idemo dalje... :aha:

Rucica kocnice prva dobija "fejslift" :)  Smirglanje, matiranje, plava kreda i filc, pa roze kreda i coja! Mmmmmm.... Da ne uhvatis!

Na redu je poluga kvacila...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

@Alekre je primetio reg.nalepnicu na blatobranu, nalepih je preko folije da mogu pomerati, imam plocicu iz Louis-a negde, namensku kao "drzac" nalepnice, naravno krije se!

Nije problem, pravimo drugi nosac, prohrom 1mm i krecemo... 

.... Posle 7 minuta rada voala! Gotovo... 

:jee:

IMG_20190216_111056.jpg

IMG_20190216_111705.jpg

IMG_20190216_120341.jpg

• Sviđa mi se 8

• Svrati ponekad, 374 postova
  • Motocikl: Honda CB 500, Automatik A35

Svaka cast! Hteo sam i ja da napravim sa selnom i kaci se na prednju viljusku, ali mi je ovo mnoooooogo lepsa stvar. Stvarno je genijalna ideja, nadam se da neces zameriti ako nesto slicno napravim. :jee1:

• Svrati ponekad, 186 postova
  • Motocikl: Honda CBF600S prvi, sad DL650 V-Strom

IMG_2102.jpg
Zamenio ulje i filter, očistio lanac, obrnuo krug i podmazao. Prošle sezone Motul, ove da probam Bardhal malo.
Hteo da zamenim i antifriz, ali me mrzelo da skidam plastike, bas su zavukli i čep hladnjaka i posudu. Moram da odvojim malo vise vremena.
Usput ima li neko preporuku koji antiftiz sipati? U pitanju je V-Strom 650 2008.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

• Sviđa mi se 1