Jump to content

Moto Zajednica

Sta ste danas uradili na svom motociklu??

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2805 postova
On 8.9.2021. at 9:12, dranik je napisao:

Kako tebe da zavrnu. Pa ja mislim da neko u Subotici diluje Motorex (učesnik relija).

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

ulje je 300% original.Ako je ulje jako crno a uopšte može da se nazove uljem ono je samo mnogo bolje opralo motor od onih ulja što su ranije sipana pa je zato pocrnelo.Ili ide nešto pored karika.Ili i jedno i  drugo.

Što se tiče tog ulja motorex four stroke ono košta 6.5e litar i pokazalo se dobro u exploataciji već 2 godine kolko ja imam informacija.Kod mušterija je sipano je uglavnom posle motula 5100 i pokazalo se da isto ,,radi,,.Jedan naš član forma stari ns bajker je uvoznik automobila i ponekog motora već 20 godiana.Ima X maxa koji troši ulje kao lud.Mora da dosipa silkolen polusintetiku na 500km a šel na 250 km.Four stroke je idržo ceo interval bez dosipanja što je neverovatno ali istinito.Zbog tog razloga će jedan moj poznanik sipati to moto ulje u audija koji takođe troši ko lud.

Da li i zašto ne odgovara toj hondi stvvarno neznam.

Promenio član sasa ns 1
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 505 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
On 27.8.2021. at 3:40, gavrela je napisao:

1RVtxiZ.jpg

9gCd5vg.jpg

isao u SM kod Laze da mi odradi nalepnice, prezadovoljan sam radom decka
steta sto nismo uspeli bocne kofere da odradimo jer su prefarbani plastidipom pa ne moze da ispadne kako treba...

Ako moze kontakt od momka za naljepnice i info o cijeni za to sta je kod tebe uradjeno na koferima (koferu)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Kao da sam tu pricu za motorex four stroke ulje cuo isto i za boxer motorex ulje, ili nisam dobro razumeo :stabre:

 

kako god, ono je bio zejtin a ne 15/50. Imam i snimak kao dokaz, mogu i ovde da okacim to magicno ulje :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
On 7.9.2021. at 18:56, drmilan_ je napisao:

Ista prica i kod mene, s tim da sam lemio zice na ledu u koferu jer se jedna otkaca pa nije bilo struje.

 

a ovako izgleda takozvani motorex "oridjidji" od nemacku posle 1500km

1-CC5-FD8-E-45-AB-48-A6-888-E-C32535-ECE

 

jedva sam cekao da ga se otarasim. Sipao ipone 15/50 polusintetiku. Totalno druga gustina ulja. Menjac sad radi ko pesma

 

Ne znam sta vam prodaju u "Srbistanu" pod Motorex uljem , vjerovatno kao i Motul koji "krste", ali ja vozim vec dvije sezone Motorex 10w40 full sintetiku u Banditu 650 kupljeno u SBK Brcko kod Harisa ( prva ruka - uvoznik ) i ulje je vrhunsko. Ujedno za informaciju da je SBK Brcko prije dvije godine odbilo zbog "male" kolicice uvoza ( po novim kvotama kolicine Motula ) da uvozi MOTUL preko MASS-a upravo zbog "krstenja" ulja. Kupite Motorex u SBK Brcko i dobicete originalno Made in CH ulje. :takoje:

Promenio član Branko
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova
Pre 1 sat, drmilan_ je napisao:

Kao da sam tu pricu za motorex four stroke ulje cuo isto i za boxer motorex ulje, ili nisam dobro razumeo :stabre:

 

kako god, ono je bio zejtin a ne 15/50. Imam i snimak kao dokaz, mogu i ovde da okacim to magicno ulje :) 

to je tačno za boxer ulja i to svi kažu koji teraju boxer ulja a ovo za t max i novosađana je moje saznanje od pre mesec dana i samo taj slučaj .Jedino što sam čuo prošle godine od više  ljudi sa polusintetikom ipona počeli da imaju  potrošnju a pre toga sipali isti ipon kupljen na istom mestu.Kupovanjem motorexa a verovatno i bilo kog drugog lja potrošnja se unormalila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
6 hours ago, Pirotehnicar said:

Ako moze kontakt od momka za naljepnice i info o cijeni za to sta je kod tebe uradjeno na koferima (koferu)?

Lazar Popovic iz Sremske Mitrovice - 063 615 054 -  https://www.facebook.com/nalepniceza.motore

Radio je ovo sto vidis samo, centralni kofer sa 4 strane i bilo je 1000din. Svaka preporuka za momka.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 505 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
Pre 6 sati, gavrela je napisao:

Lazar Popovic iz Sremske Mitrovice - 063 615 054 -  https://www.facebook.com/nalepniceza.motore

Radio je ovo sto vidis samo, centralni kofer sa 4 strane i bilo je 1000din. Svaka preporuka za momka.

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Koristim ovu pastu na slici po preporuci iz farbare gde sam kupio,a koristio sam nešto i od K2.Mnogo znači u kakvom su stanju same izduvne grane.

IMG-701bd990494f63b3dfd51fcf559baaf0-V.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Osjetis li kakvu razliku? Ja sam prije sipao u auto, nikakvu razliku u voznji nisam osjetio

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Bmw f850 gs adventure

Vise je razlika na psiholoskom planu,kao tripujes se da je to bolje za tvoj motor,duzi radni vek itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova
pre 7 minuta, halfman je napisao:

Vise je razlika na psiholoskom planu,kao tripujes se da je to bolje za tvoj motor,duzi radni vek itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk

tako utripovan si mnogo sretniji ali praznijeg novčanika,ali ipak samo utripovan

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Kolega sipao na omwu onaj max motion u passat b8, kaze oseti se da je mnogo bolje kad na 170 stisne do panja, kaze osetno bolje vuce nego na europetrolu. Reko kud u b8 sips na euro petrolu. Ja tamo ni u kosilicu ne sipam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja