Jump to content

Moto Zajednica

Sta ste danas uradili na svom motociklu??

Recommended Posts

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Usput zamenio sve osigurace Snajderovim posto verovali ili ne, ugradili su neke kineske osigurace sa oznakom Minel (koliko ja znam ta fabrika je sahranjena sa Titom) bednog kvaliteta, pola srsfova im  oblajznulo tokom montaze. Slepci ostavili tako.. 

Neki ljudi zasluzuju batine. 

Da je neko nestrucan, kupio taj stan, moga je imati problema samo takvih.. Stanovi imaju elektricno etazno grejanje i oni struju tako ofrljaj uradili.. Bas sam bio besan dok sam ispravljao njihovu brljotinu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Постоји Минел и даље, наравно, не сви погони, неки су и "сахрањени", од двехиљадите на овамо... А већина преосталих је приватизована.

Могао бих и тачно да се распитам ако баш некога интересује, ово су информације вађене "из малог мозга" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
31 minutes ago, Zuba87 said:

Постоји Минел и даље, наравно, не сви погони, неки су и "сахрањени", од двехиљадите на овамо... А већина преосталих је приватизована.

Могао бих и тачно да се распитам ако баш некога интересује, ово су информације вађене "из малог мозга" :)

U tom slucaju ne kupujte njihove osigurace ni u kom slucaju. Prijateljski savet.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
43 minutes ago, Zuba87 said:

Постоји Минел и даље, наравно, не сви погони, неки су и "сахрањени", од двехиљадите на овамо... А већина преосталих је приватизована.

Могао бих и тачно да се распитам ако баш некога интересује, ово су информације вађене "из малог мозга" :)

Misilim da su Minel transformatori bili na Čukarici, preko puta Ade u Radničkoj, nedaleko od stare šećerane.

Sada tamo zidaju neki objekat ? Zabunović zida ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
36 minutes ago, Astral said:

 

Pismena stvar. Nisi pogresio sto si kupio mada ti na motoru ne sluzi bas :D al leba ne trazi,kad vec kupujes.. 

 

Sta znam, kolega kao rece da je ok sto su volti u redu ali da valja proveriti i ampere, nadam se da je danas stigao paket

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
18 hours ago, Darko Mihajlovic said:

malo sam mu ga dao danas ;)

30728117_10215950754900779_8348759168873660416_n.jpg

30740140_10215950754580771_5731100619142332416_n.jpg

Thundercat mi se sve vise svidja :) Uz to cena mu nije prenaduvana na oglasima kao sto je nekim modelima, koji imaju sve losije od ovog motora. Moze se reci koji su citavu klasu ispod... Al dobro ponuda/traznja...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

pa ono , nije neki "atraktivni" model , s tim u vezi i cena je ta... sto se tice agregata , ovo je jedan od boljih yamahinih agregata , isao je u dosta modela i negde preko , mislim Engleska , proizvodio se jos skoro 6,7 god . fazon do , 2007 , 2008 ,ako se ne varam..

 

e sad , lep / ruzan , to je vec stvar ukusa...ja tada kada sam kupovao motor , T-cat mi nije bio ni u malom mozgu ( jer i meni je malo ruznjikav od napred ) , ali je ovaj motor bas bas bas u dobrom stanju i morao sam da ga maznem ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Hornet the Grey

Stavio led poziciju i stavio h4 novu koja svetli belo, ne kao ksenon ali prilicno lepo izgleda i korisno...5d9cb0ed0724b18e18d43e934d9a6173.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Postadoh vlasnik predivne Honde, cbf600sa, puna opreme... Pored poliranja, za danas zamena finalnog prenosa, plocice zamenjene na sva tri diska... Sutra zamena ulja i filtera pa tehnicki i registracija:D Sretan sam kao malo dete!!!

IMG_20180419_130622.jpg

IMG_20180419_145935.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jos utisaka nema :D, upravo zamenih lanac i lancanike, od sledece nedelje voznjaaaa... Hiljadarku nisam mogao da dobacim cifrom a da bude u ovakvom stanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Vec vidim za 10ak dana... Motor sredjen kao iz fabrike,ako neko zeli da se menja za hiljadarku nek se javi :)

 

Nemoj da se ljutis,nisam nista lose mislio,samo svaki motor sredis do detalja pa usrecis nekog drugog,a ti ispocetka :takoje:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Nenade, CESTITO za novi motor i sa srecom da se vozis, stvarn lep primerak!!!

 

Inace ja ustao rano jutros i oprao motor, ocistio lanac i ........ pokrio ga da ne uhvati jos neka Saharska kisa.

Jedva cekam 15ti Maj pa da ne brinem koliko je prljav

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Sam se rastavio, zato sam i menjao lanac i lancanike. Video kad sam krenuo da cistim lanac. Sreca pa nije pukao u voznji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 6 minuta, Momentum je napisao:

Sam se rastavio, zato sam i menjao lanac i lancanike. Video kad sam krenuo da cistim lanac. Sreca pa nije pukao u voznji

Au... nisam znao da tako može lanac da se sam rastavi. Jel to na spojnici ili ovako na random alki? Pitam jer je moguće da nije bio dobro upresovan pri spajanju pa da se zato rastavio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Ma to je stari lanac, bio na motoru kad sam ga kupio. Ko zna koliko je star. Da, krenuo na spojnici da se rastavlja, malo sam ga popravio, taman da izdrzi dok ne stigne novi. Sreca pa je izgurao do zamene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
Ma to je stari lanac, bio na motoru kad sam ga kupio. Ko zna koliko je star. Da, krenuo na spojnici da se rastavlja, malo sam ga popravio, taman da izdrzi dok ne stigne novi. Sreca pa je izgurao do zamene.
Osim što se sam rastavio, na fotografiji ne deluje loše...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Pa kad sam ga uporedio sa novim lancem, bio je fino rastegnut. Izgled vara. Kao sto rekoh, ko zna od kad taj lanac stoji na njemu, ovako sam miran. Novo je novo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Ne reče jesi li merio napon napinjanja sa novim reglerom?


14,3-14,4 na leru. Sa gasom oko 3k rpm, 14,5. Sa upaljenim svetlima padne na 14,0 - 14,1.


I konačno sklopih ga skroz, regler na mestu, svi oklopi vraćeni i stegnuti, novi accu namešten.
I za kraj, nešto sto 9 godina čuvam da ne izgubim ali nikako da vratim na mesto jer stalno je bilo problema sa akumulatorom, parče plastike sto ide preko accu i drži ga na mestu. Veceras sam ga stavio pa neka to bude dobar pocetak.

e8a140dd21fa03688da21caa22a95b78.jpg


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja