Jump to content

Moto Zajednica

Sta ste danas uradili na svom motociklu??

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Upalio ih oba. Kinez na prvu, kawa na treću. Možda sutra na kafu do ušća. Da li radi Mad Maks? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ja sam danas detaljno podmazao i premazao lanac, radila i cetkica za zube. Posle toga ga upalio jedno 10ak minuta, pa provozao motor po garazi u krug, jedno 500 metara i to je sve. I dalje je u zimskom snu, nego ajde zbog guma i akumulatora :)

 

IMG_20181205_021550.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Znam, ali to mu je sto mu je... Drzao sam ga na 3000 rpm jedno 2 minuta... I dalje pali na prvu :)

 

Punjac nemam gde uslova da ukljucim, a ne vadi mi se akumulator iz motora, jer mi u garazi temperatura ne pada nikad ispod 10 stepeni. Ja sam druga garaza od toplotne podstanice :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Upravo ugradjen voltmetar... Ocitava direktno sa akumulatora preko rele-a (pozicija pobuda).

Nosac sam iskoristio od "blinkera" koji je za bicikl namenjen, prilagodio ga voltmetru, nisam mogao bolje resenje naci, plasticno, lagano i ne zahteva farbanje/plastifikaciju..

"Sljasti" vise nego sto sam ocekivao, verovatno ce dobiti sloj/dva tamne folije preko displeja :D

hhhh.jpg

jjj.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Montirao drzac/punjac... Lepo odradjen, od metala ceo, 2,5A punjenje kablom, wifi punjenje takodje dostupno!

Svi su izlazi zacepljeni gumom, on/off prekidac i led dioda koja signalizira status... Ozicenje kroz dupli termo buzir i preko osiguraca direktno na akumulator, (tel mogu puniti i bez kontakta).

Uputi kazu da ima integrisan i bluetooth i da preko telefona mogu videti stanje akumulatora, skeniranjem se ne pojavljuje, ili ne radi ili ga nema! :D

Dovoljno mi je punjenje kablom i stabilan drzac! Evo par slika... :D

IMG_20190211_134347.jpg

IMG_20190211_143201.jpg

IMG_20190211_143221.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 3 minuta, sasamajstor je napisao:

Isti montirao i ja...

Jesi li ga u voznji probao? Stavih evo telefon, nekako "plitko" hvata...Valjda ce drzati...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Vrh motor! Evo ja od jutros balavim za jedmom, pojavila se na oglasima, N.Sad mislim, 3600eura je ceni, sva tri kofera.. Zamisljam kako se vozim njome :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Nas dvoje smo se nasli poprilicno lepo. Ja tezak za dvoje normalnih a ona me ne oseca ;)  Ide ko zmaj, ako hoces da je teras tako. Ako neces - moze i tako...onda potrosnja padne na ispod 5. Kad zatreba da te izvuce iz neke situacije, ima snage na pretek. Udobno i napred i pozadi. Ma, devojka za sve ;) a na oglasima ih bas ima ovih dana... i da, sve su tako oko 3500-4000 mozda i malo vise ako volis mladje :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 11.2.2019. at 14:53, N.F.S. je napisao:

Uputi kazu da ima integrisan i bluetooth i da preko telefona mogu videti stanje akumulatora, skeniranjem se ne pojavljuje, ili ne radi ili ga nema! :D

Hmm moz'se desiti da ti treba aplikacija (Play Store) da bi mogao pratiti desavanje akumulatora, proveri da li ima, ako ima posle je sve lako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ima QR kod koji skeniras i "vodi" direktno do aplikacije, ne moz" lakse... Uputi su izgleda genericki, slika uredjaja je drugacija od ovog sto imam... Neka puni i drzi dobro, ja zadovoljan . Hvala svakako!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja