Jump to content

Moto Zajednica

Zovem se Goran Petrovic, imam

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Pozdrav svima prijatelji moji, evo posle vise od cetiri meseca bolovanja da vam se javim. Zelim da vas nikad ne zadesi ono sto sam ja proziveo. Pre cetiri meseca sam imao udes u kom me je pokupio lokalni pijanac peglicom i naravno pobegao sa lica mesta. Iz UC Beograd sam otpusten sa dijagnozom da nemam preloma i da sam samo ugruvan. Ljudi, verujte mi da su me i nokti boleli, nema spavanja, nema sedenja nema apsolutno nicega. Bolovi uzasni, a niko nema pojma sta moze da boli. Prosao sam sto kontrola i svuda sve u redu. Vise od dva meseca posle udesa sam sasvim slucajno otisao kod hirurga koji mi je sa sigurnoscu utvrdio prelom kljucne kosti i dva rebra. E sada, utvrdio jeste ali niko ne zeli da to i napise zbog mogucih posledica koje bi snosile njegove kolege. Na snimku se vidi da je bilo preloma ali ne i od kada je to, pa vam ostaje samo da se nadate da ce sve biti ok. Uglavnom da vas ne davim, zeleo bih da mladjim kolegama bajkerima, dam koji savet. Nosite opremu UVEK, nisam je nosio samo jednom i desilo se to sto ne zelim i vama da se dogodi. Krenuo sam do ortaka koji se nalazi samo 500 metara od mene , nisam stavio kacigu i naleti budala...Sta da kazem osim neka vas razum vodi i sreca prati uvek i svuda. Nikada nisam divljao na motoru ali to nije dovoljno, morate biti obazrivi i uvek spremni da reagujete ako slucajno dodjete u nezgodnu situaciju. Znajte da vas na putu niko ne vidi i da voze kao da ne postojite. Zato vozite pazljivo i nadajte se da ce svako, ko vam ide u susret ili vas obilazi,atakovati na vas. Samo tako mozete, biti bar delic, sigurniji u saobracaju.

 

post-1298-12878992686385_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

E Gorane, Gorane. Konacno si se vratio, znam da si povremeno bio na forumu nadam se da ces sad moci cesce. Kad cemo da napravimo neki krug po okolini? Jel si resio da ostavis taj motor ili ces ipak da menjas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Dimac prijatelju moj, prva ljubav zaborava nema! Ostavicu ga pa makar...Volim brate taj motor, sta da ti kazem. Ha,ha dobar komentar za sefa DB-a!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja