Jump to content

Moto Zajednica

Guevara

Recommended Posts

  • Solo Rider, 2825 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Pozdrav za Guevaru.

 

Kupio sam kod vas dve gume full bore pre nekih 10-ak dana, filter vazduha i svećice i tada u dogovoru sa vašim prodavcem, ne znam mu ime, prosed čovek, jako prijatan i ljubazan, došao sam sutradan po račun fiskalni za gume i da uzmem svećice koje je poručio, jer ih nisu imali na stanju. Ja sam gume platio tog dana i sve je bilo u redu i kada sam sutradan došao po račun kaže mi čovek da moramo da se raskosuramo, jer su mi naplatili više 480 dinara, zato što je cena guma na sajtu u evrima i kažu da su mi računali pogrešan kurs i vrati mi čovek novac. Ja sam bio u šoku. Nisam očekivao da se tako nešto može desiti u Srbiji, da neko bude toliko pošten. A nakon par dana sam došao i kupio kacigu u xl veličini, da bih nakon dolaska kući shvatio da mi je ipak potrebna manja kaciga i otišao sam do njih i zameniše mi kacigu bez reči. Svaka čast, tako se radi i što se mene tiče svu opremu i delove za motor kupovaću u Guevari. ;)

 

 

I ja sam prezadovoljan njima. Kupio gume Pirelli Angle GT, Givi bočne torbe i razne sitnice. Svi vrlo ljubazni. Puno pozdrava :zdravo::takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Danas bio da kupim vizir za Caberg Duke, na sajtu pise cena 19,60e. U radnji  preko 3.000din !? :stabre:  Pitam posto Caberg Duke Metal White, na sajtu 129,52e. Covek rece cifru preko 23.000din :confused0068: Jbg, zahvalih se i izadjoh. . . . . :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2493 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Kod nas meni sajt služi samo da vidim šta ko ima u ponudi pa ako mi se nešto svidi zovem telefonom da proverim stanje i cenu pa tek onda idem. Imaš i moj opis u mojoj temi kako sam prošao sa komp co u direktnom dogovoru sa gazdom. Pa ni za reč više nisi siguran kad ti neko da. jako loša vremena su došla na ove prostore i pokvarila ljude.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

U komsiluku su mi, pa reko i da prosetam da vidim ima li jos sta intertesantno. Do pre  par meseci su funkcionisali savim OK, sta se sad desava . . . . em li ga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Zovem Guevaru da vidim ima li guma za mene, covek kaze ima, koja je cena, 5500din. sjajno, zovem opet posle nekog vremena da mi ostave sa strane i da potvrdim da cu je uzeti, opet pitam za cenu i dimenzije, da slucajno ne dodje do zabune, opet dobijem isti odgovor, odem do Guevare, dobar dan dobar dan, culi smo se za gumu, ode covek u magacin da je uzme, ja na kasi pa za novcanik kad ne lezi vraze, nije 5500din nego 6100, hahahahahah pa kako sad 6100din i dobijem odgovor da mi je verovatno receno za drugi index brzine :lol:  :lol:  :lol: 

Poenta je da nema poente, ne ljutim se, ne mislim nista lose, ne prebacujem . . . . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Ja preko telefona dobijem informaciju da imaju deo na stanju....odem u prodavnicu kao vidi NEMAJU.

 

Btw delovi stajali pola metra od telefona. Prodavca mrzelo da proveri.

 

Poslovanje im se srozalo do te mere da ljudi nece da cuju za njih a kamoli da kupe nesto....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Kad god uđem u radnju, onako, osećam se kao da im niko nije ni ušao. Prodavci nit ljubazni nit neljubazni. Što bi se reklo nit smrdi nit miriše..

Mogli bi malo poraditi na tome..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda rd 04, Vespa px 200e

 

Dok su bili kod Arene sve bilo na nivou. Bar sam ja imao pozitivno mišljenje tada za razliku sad od promene lokacije i promene zaposlenih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ako je to ona radnja dole kod Grcica Milenka,blizu Sindjelica nemam reci hvale.Hteo uzeti patike i novu kacigu al nisam.Radio sam godinama kao prodavac i ne volim gnjaviti ljude al dobar dan,izvolite i dovidjenja su neke osnove.Osecao sam se nepozeljno i nisam hteo kupiti nista iz principa.Ima drugih radnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja