Jump to content

Moto Zajednica

Guevara

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Kupio sam neku opremu od njih, nebitno šta i koliko.........mada sam jednom poljubio vrata u radnom vremenu, no hebi ga, ništa strašno. Zato sada telefonom proverim da li ima nekoga pre nego što navratim  ;D

 

Uglavnom pozitivno iskustvo, ljubazno osoblje.........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki TS 125 (Suzana)

da i ja pohvalim momke. narucio sam akumulator. stiglo postom na vreme i po dogovoru. svaka cast. nadam se da imaju lance i lancanike jer to je sledece na redu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki TS 125 (Suzana)

ne mogu da otvorim cenovnik guevare. da li neko moze da mi kaze koliko su lanac i lancanici za SUZUKI TS 125. hvala unapred

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Prоšle godine sam kupio kod njih dve kacige Caberg za suprugu i po savetu prodavca HJC fs10 smoke za sebe .

Posle dva meseca na HJC-u se skroz ispucala postava tj donji deo od skaja.

Odem da izreklamiram (pošto i po starom zakonu imaš garanciju na takve stvari 6 meseci),kažu mi u radnji oni ništa neznaju dolazi kolega iz veleprodaje i kaže mi da nemam prava na reklamaciju i da sam pogrešno tretirao kacigu.

Kacigu uopšte nisam mackao nisaćim a pazim je i danas je bez ogrebotine.Uredu zamolim ih da mi to pismeno daju da nemam prava na garaciju i overe što su i uradili.Posle par sati zovu me i kažu kako su kontaktirali HJC i da će mi ipak ižaći u susret i da će zameniti postavu kacige (nova će stići za 10 tak dana-leto prošle godine).I tako dan za danom dopisivanje emailom pozivi dogovor početkom ove sezone rešiće reklamamciju.Jedan sajam, drugi sajam i pre par dana pozovem da vidim kad kod njih počinje sezona ,dobijem odogovor od ljubaznog prodavca da nisu u mogučnosti da mi izreklamiraju kacigu pošto se više taj model nepravi ali da se javim sledeći put kad kupujem nešto kod njih daće mi popust.Pošto imam račune njihovu izjavu,emailove sačuvane razmišljam da ih tužim i pošaljem inspekciju mada to nisam nikada radio u životu ali sam isto tako jako malo puta naišao na ovakve SMRADOVE.

Savet NIKAKO HJC i NIKAKO GUEVARA.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ja sam na sajmu gledao da kupim HJC i kad sam pitao za razliku izmedju dve kacige prodavac mi je dao totalno pogreshnu informaciju (rekao mi je da je IS16 trokompozitna) i kad sam pitao koja je onda razlika izmedju trokompozitne ZF-10 i IS16 rekao je da je IS16 kvalitetnija trokompozitna kaciga. Pritom se pravio pametan da on bolje od mene zna koji broj ja nosim. Jako neljubazan i nevaspitan u najmanju ruku.

Bio je celav tip, mozhda si i ti imao problem sa njim.

 

Dzolaja je posle doshao i dao mi pravu informaciju i probao da izgladi stvar. Plus za Dzolaju a Gevara je kod mene zavrshila prichu.

 

Posle toga ni jakne nisam hteo da gledam pa sam kod Markonea kupio.

Super da imaju zdravu konkurenciju kod koje sam dao 100e vishe za kacigu koja mi se svidela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: okolina Valjeva-s.Ducic
  • Motocikl: honda cbr 600 f3

stvarno ljudi su fenomenalni,Nesa je toliko ljubazan da je to prava retkost danas,jedino sto roba ne moze da se kupuje na odlozeno e to bi bila prava stvar,inace ja licno sam prezadovoljan.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova

U nazad 3 godine, opremu kao i neke potrosne delove(svecice,plocice,filteri) iskljucivo kupujem u Guevara prodavnici.Imam samo reci pohvale za Anu i Soneta.:aha:

 

p.s. tamni viziri stigli za vreme sajma kako je i bilo obecano :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: honda cbr600f3

Prоšle godine sam kupio kod njih dve kacige Caberg za suprugu i po savetu prodavca HJC fs10 smoke za sebe .

Posle dva meseca na HJC-u se skroz ispucala postava tj donji deo od skaja.

Odem da izreklamiram (pošto i po starom zakonu imaš garanciju na takve stvari 6 meseci),kažu mi u radnji oni ništa neznaju dolazi kolega iz veleprodaje i kaže mi da nemam prava na reklamaciju i da sam pogrešno tretirao kacigu.

Kacigu uopšte nisam mackao nisaćim a pazim je i danas je bez ogrebotine.Uredu zamolim ih da mi to pismeno daju da nemam prava na garaciju i overe što su i uradili.Posle par sati zovu me i kažu kako su kontaktirali HJC i da će mi ipak ižaći u susret i da će zameniti postavu kacige (nova će stići za 10 tak dana-leto prošle godine).I tako dan za danom dopisivanje emailom pozivi dogovor početkom ove sezone rešiće reklamamciju.Jedan sajam, drugi sajam i pre par dana pozovem da vidim kad kod njih počinje sezona ,dobijem odogovor od ljubaznog prodavca da nisu u mogučnosti da mi izreklamiraju kacigu pošto se više taj model nepravi ali da se javim sledeći put kad kupujem nešto kod njih daće mi popust.Pošto imam račune njihovu izjavu,emailove sačuvane razmišljam da ih tužim i pošaljem inspekciju mada to nisam nikada radio u životu ali sam isto tako jako malo puta naišao na ovakve SMRADOVE.

Savet NIKAKO HJC i NIKAKO GUEVARA.

 

Slazem se sa tobom.Ljubazni kada prodaju,ali ako treba da se zameni ili nesto slicno odbijaju na sve nacine!Vise puta sam kupovao tamo ali nikad vise!Probacu kao i oni,da se smeskam pa da im drugarski posaljem inspekciju.Dobro razmislite gde kupujete....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

:lol:

Juce ja i drugar dolazimo u bg ja da kupim kacigu a on par karika lanca i 2 spojnice.

Odlazimo prvo u Pegaz,tamo komunikativna verovano vlasnica i previse otvorena i previse pricljiva,jedva rece ajd da pogledamo dalje pa ce da vidimo(svi to kazu vecina ih se i nevrati).

Cini mi se da odjednom ceo Beograd nema struje,piste alarmi guzva katastrofa.

Dolazimo do guevare na stepenicama sedi prodavac i prodavacica i drguar pita u vezi karika,objasnjavaju se i kaze prodavac dzaba sve nema struje.Ok kazem ja jel bi mogao da pogledam kacige,kaze nema struje ja ga gledam,pa?Kaze sve mi je dole(prvi put sam od kada su na novoj adresi) vidim nekakve kacige sa stepenica precutkujem al ok,idemo mi da prosetamo pa dolazimo.Vracamo se posle oko 45min dosla struja,ulazimo odma resavamo misteriju oko lanca tj. brojanja karika ko je na sta mislio.(a i mi smo komplikovali)

Ja sidjem da pogledam kacige i uopste sta imaju dok iz magacina decak ne donese karike.

Dolazi decak i donese,bacim pogled kad ono zlatni did spojnice a mi trazili crni(ceo lanac je crn)kad prodavac mozda malo vise od potrebnog(mada i nije)napade pa kako koliko ovde ima.Decko vidno izgubljen poco da lupa gluposi(nov je) kazem mu ma ne se brines naucices,ode on a mi cekamo da donese druge.Mi stvarno kao kod kuce sa njima pricamo i prodavacica me iznenadila sa znanjem za zensko u mom prisustvu.I dalje cekamo,ulazi neki decko hoce gume(trkacke)ide u Holandiju ili vec gde nesecam se,vadi papiric i cita dimenzije profil,prodavacica ga savetuje da neuzima trkacke da ce ocelaviti pre nego i dodje do staze za koju mu trebaju.Mi i dalje cekamo,ljudi ulaze i izlaze,davimo ih po na osob.Dolazi decko po naruceni lanac i ode da ga preuzme u magacin(sto ce decaka jos zadrzati)Ja pogledam na sat AAA,reko odosmo pa ce mo doci,idemo dalje.Dolazimo u maxmoment gledamo u zurbi zapade mi za oko jedna idemo mi jos da pogledamo,dolazimo do markosa,neradi ja ludim.Zatvara i maxmoment,do pegaza nestizemo a i tamo je bila jedna ok.Pocinjem da pi*dim sad mi ceo svet kriv u gradskom lepljivi rukohvati u trmvaju jos lepljiviji ja jos iznerviraniji.Vracamo se u guevaru uzimamo i gas kuci.Ja totalno smoren.

Ko je kriv?

Mozda decko iz guevarinog magacina,lepljiva rucka,ja ili moja probirljivost?

Niko :lol: pa kakvo nam je stanje u drzavi i na koji nivo je prag tolerancije i nivo razumevanja doveden dobro se i nepoubijamo za naj manju sitnicu,netreba cak ni varnica da bi nko eksplodirao.

Tako da nekrivim niti branim nikog.

Meni naj bitnija stvar kod kupovine je obavezna vizuelna i mehanicka provera dok prodavac gleda,zatim postavljanje pitana sta ako i kako.

Do sad kod njih kupovao sa ok iskustvom,smorim prodavacicu preko tel. od a do s,dam pare drugaru on kaze zvao sam i u dinar sve ok.

Volim da vas smaram,morao sam da podelim sa vama u ovoj temi inace bi pukao bez varnice... :nanana: :nanana: :nanana:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

kupio plocice za motor,zadnje su bile odogovarajuce a prednje pogresne ( ja trazio pogresni model ) i momci su bez problema zamenili i dobio sam odgovarajuci model .za sada sasvim lepo iskustvo sa njima ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Momak i devojka što rade u prodavnici su ok, komunikativni i koliko toliko brzi.

 

Al zato, momci koji su zaduženi za izdavanje robe kao da su ih doveli sa neke planine. Čekao sam momka iz lagera da donese lance i lančanike nekih 10 minuta, ništa strašno, ulazimo svi unutra i jedan od njih se razdere na mene "Aj daj račun". Sledila je vaspitna, a sledeći put kada se u tom tonu obrati zavezaću mu lanac oko vrata.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Narucivao sam neke delove(akumulator,filter itd)devojka koja se javila sve lepo objasnila i naravno vec sutra sve bilo na kucnoj adresi,i cene korektne sve pohvale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Zvao pre vikenda, tražio ručice za kvačilo i kočnicu. Star motor, ali se ispostavilo da imaju na lageru. Danas otišao, ručice me čekale. Ja zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

zadovoljan prethodnim kupovinama, imao reklamaciju na jedan proizvod koja je prihvaćena... vrlo zadovoljan pristupom i odnosom... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

kad god sam otiso tamo da kupim nesto nikad nije bilo na stanju! jedino sam uspeo da kupim filter ulja.... jednom cak ni sprej za lanac nisam imao srece da nadjem... migavci, retrovizori svojevremeno xenu.. nzn ni sam sta sam sve naivno isao da gledam jock... fini i ljubazni prodavci al dzaba... od sad mudro okrenem telefonom pa trazim dalje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

ja bio danas nisam obratio pažnj na zimsko radno vreme sačekao da otvore nekih 20min pogledam caber conda probam, kupim dve kacige za suprugu i sebe momak koji radi ok za sada nemam zamerki :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Ducati Crveniiiiii

Bio na sajmu sa zenom probali brdo kaciga ,covek je bio jako ljubazan .Drago mi je da nisam bio u magacinuu,ako je tacno ono iz ranijeg post.Zadovan sam uslugom i telefonom sam zvao za info i bio lepo obavesten.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 1050 XT

Opet da potvrdim da je Sone vrlo ljubazan i iskusan prodavac, prijatelj, drug.

Od njega se uvek moze dobiti koristan savet.

Danas bio i kupio kacigu. Sve pohvale...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja