Jump to content

Moto Zajednica

Guevara

Recommended Posts

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

tjah, ja vidim da ovde zaista ima nepismenih, ne po internetu ili ekonomiji, vec po Vuku Karadzicu, ne umeju da procitaju ni sta je tacno napisano. Da umeju, uspeli bi da procitaju da sam naveo da iz Louisa dobijes sve tacno po kataloskoj ceni ali problem nastaje kada robu dobijes u ruke, onda tek kada je imas u rukama pozalis sto si je uopste platio. Dakle, samo sam povukao paralelu vezanu za kupovinu preko interneta kako tacna i azurna cena jos uvek ne znace nuzno i zadovoljstvo onoga ko je kupio robu po azurnoj ceni ali je dobio pod prstima nesto sasvim drugacije od onoga kako je to izgledalo na internetu. A Ti "prevareni" i potpisani (onim punim imenom, evo, sad sam bas proveravao, ja u svom punom potpisanom imenu imam i ime i prezime, zacudo. jelte...), oko lupanja ili popusta/rodbinskih veza ili ikakvih provokacija, nastoj da zaobidjes i preskocis takve komentare ako zaista tvrdis da Ti licna kultura "nedozvoljava" (ovo je citirano, ja to uredno razdvajam kad pisem) da vredjas, kako si naveo u poruci Andreju.

 

Poredjenja internet prezentacije sa izlogom i kaznjavanjem razlike u ceni izmedju one u izlogu i one na robi ne stoje...treba samo malo razmisliti ili barem pitati nekoga ko iole barata materijom. U radnji cena ne sme cak ni da se ne istakne na svakom artiklu a kamoli da se razlikuje od one u izlogu ali internet prezentacija jos uvek nije izlog. Da je tako, davno bi pljustale kazne za ovakve stvari jer ih je internet prepun.

 

Peki je, evo, pokrenuo akciju da se vrati novac od internet-prevare veka iako uopste nisam razumeo ono sa kursevima, odnosno, kakve veze imaju kursevi sa obrazlozenjem koje su izneli momci iz prodavnice, dvaput procitah njihov post i ne vidim nista od tih kurseva i razlika.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Polako ali sigurno udaljismo se od poèetne teme. Guevara se, kao ni jedan dosada isprozivani, prodavac/serviser, oglasio, obrazložio i èak izvinuo. Za svaku pohvalu! Primedbe su neke na mestu, neke...hm. Radnja je u razvoju, ljudi slušaju kritike i reaguju!!! Action! Redak sluèaj komunikacije sa NAMA!!! Bilo kakve. Opet je to nekima loše, slabo javašluk i prevare. Zapanjen sam. Ovde prestaju svake paralele i filozofije! Držite se teme... ili :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Polako ali sigurno udaljismo se od poèetne teme. Guevara se' date=' kao ni jedan dosada isprozivani, prodavac/serviser, oglasio, obrazložio i èak izvinuo. Za svaku pohvalu! Primedbe su neke na mestu, neke...hm. Radnja je u razvoju, ljudi slušaju kritike i reaguju!!! Action! Redak sluèaj komunikacije sa NAMA!!! Bilo kakve. Opet je to nekima loše, slabo javašluk i prevare. Zapanjen sam. Ovde prestaju svake paralele i filozofije! Držite se teme... ili :twisted:[/quote']

 

Ovo skroz ima smisla. Covek se registrovao...hrabro. Ne moramo da ga popljujemo sada (mada neki imaju dobre argumente).

 

Traba da cenimo to sto je stisnuo muda (a mogao je da pretpostavi kakve ce biti reakcije) i dajte da probamo da napravimo nesto od toga. To sto cemo da se svi kolektivno ovde iznapusavamo, nece da koristi ni njemu a ni nama.

 

Pisite sta biste voleli da promeni, dajte ideje, pisite o zamerkama. Nemojte da vredjate i obtratite paznju na nacin na koji cete sve to da napisete.

 

Eto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica

Prijatelji iz Guevare,

na licu mesta sam video šta se dogodilo.I uopšte mi nije bilo dobro! Tog momenta, mislim da bih napravio urnebes... Nisam baš klinac, imam 41 godinu, i ne planem bez razloga.

Pozvao sam Guevaru - Koleta, i objasnio sam mu otprilike. Savetovao me je da odnesem motor kod nekog u koga imam poverenja. Tako sam i uradio. Pre nego što smo bilo šta radili, zvali smo Koleta da dodje i on sa nekim majstorom u koga on ima poverenja, ali on nije imao vremena. Pošto je bilo lepo vreme, otvorili smo posle tri dana agregat, èisto da vidimo koliko bi koštala popravka.

Kad sam video zlo samo sam svratio u Guevaru i pitao ga "Šta sad ? " Pošto nemam nameru da se ganjam po sudovima, i priznavanjem i nepriznavanjem veštaka, motor sam prodao prolupan i uzeo odmah drugi.

 

Motor vozim 25 godina , a uz to sam i auto-mehanièar i molim Boga da se nekom od mojih mušterija ne desi nešto ovako.Kole je bajker, pa mislim da i njega i veæinu bajkera ,bez obzira odakle su,pogadja kad se ovako nešto dogodi.

Bata, MC "Srem"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Pisite sta biste voleli da promeni' date=' dajte ideje, pisite o zamerkama. [/quote']

 

Pa ne treba mi nekoga da ucimo kako se trguje i kako se gradi odnos sa musterijama! Mi treba da udjemo, izadjemo zadovoljni i ostanemo zadovoljni, a ne da placamo skolovanje nekog prodavca.

Sto se mene tice ne moraju nista da menjaju, ja sam davno rekao da tamo vise ne ulazim.

Vec su se na ovim prostorima pojavile ozbiljne prodavnice, poput KDM-a, i tek ce se pojavljivati, tako da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW
Ja u principu ne isterujem mak na konac i nisam dzangrizava baba ali neke stvari moraju da se isteraju do kraja. Postovana Gospodo iz Guevare. Drago mi je da ste kao trgovci poceli da pratite sta vase sadasnje i buduce musterije misle o Vama. Na zalost morate da istrpite jos jednu kritiku na vas racun. Elem' date=' prica oko razlicite cene jakne na sajtu i u prodavnici ima potpuno novu dimenziju ako se zna da je na dan azuriranja Vaseg sajta 12.06.2005. godine zvanicni kurs bio [u']82,45 dinara[/u]

...

 

 

Peki

 

Cisto da napoemenm da postoji i druga varijanta.

Kupis nesto za 50evra tj. po kursu 87 i u papirima je to zavedeno kao 4350.

Padne kurs na , oces da ostane cena ista, moras da dizes cifru u evrima i cena raste na 55€.

 

Suma sumarum, tesko je sve to odrzavati preciznim i ja zato preporucujem kupcima da uvek okrenu prvo telefon (nejasno mi je da je to nekome tesko) a prodavcima da azuriraju sto cesce cenovnik ali i da dodaju liniju "cene mogu biti promenjene bez prethodne najave, okrenite telefon za preciznu cenu".

U toj varijanti, nema ko sta da se buni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Resenje ovog problema je vec u toku pa' date=' vec u najskorije vreme mozete ocekivati azuriranu prezentaciju.Srdacan pozdrav[/quote']

 

Eh... to bar kod nas nije više problem, ima ONOLIKO klinaca i nešto manje ozbiljnijih ljudi (što je i dalje velik broj) koji mogu to da reše i održavaju... Ako se to korektno napravi, posao ažuriranja cena može da se svede na slanje jednog mejla...

 

Izuzev prièe sa Internet stranicom, sve pohvale za prodavnicu. Mada.... :twisted: bio sam jednom prilikom, tražio sprej za lanac, ostavio broj telefona da mi jave kad ga bude (predlog prodavca) i ništa... Nije strašno, bar to može da se naðe gde hoæeš, ali eto... Zagubila se porukica verovatno. Moglo bi i to da se napravi u raèunaru, kao podsetnik ili nešto sl....

 

Enivej, drž'te se momci, svaka èast za inicijativu i trud!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

Nasim ljudima (kupcima) je dosta tesko ugoditi, svaka cast ljudima iz Guevare sto su se zvanicno registrovali na forum. Sto se tice azuriranja sajta, pogledajte malo, vise od 50% se kod nas ne azurira redovno, i stvarno ne znam kako neko ko zivi van Beograda krene da kupi neki proizvod a da predhodno ne proveri telefonom?!

Sto se mog iskustva tice, ja sam pazario filter ulja, porucio i za 1 dan mi je stigo brzom postom... Covek me pazljivo saslusao preko telefona, pitao sam i za neke druge proizvode, sve u svemu OK misljenje imam o njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Samo kratko, koliko se secam sa predavanja i iz udzbenika prava, postoji Poziv na ponudu i Ponuda. Prvo je npr kada u izlogu prodavnice nisu istaknute cene a drugo kada jesu, i one ne smeju otstupati od cena koje placate za robu na kojima je zakacena , inace ulazimo u domen kaznene politike prema ponudjaccu. Ili kada jedna firma posalje nekom katalog sa spiskom robe, isto se koliko sme secam ima smatrati da je u pitanju samo poziv na ponudu, pa se ceka odgvor potencijalnog kupca, pa onda dalje se nastavlja. Vrlo je to sve precizno formulisano u pravu. Tu treba biti vrlo oprezan jer bi jedan jedini odgovor na ponudu, i to npr katalosku, (ako uzmemo da se katalog smatra kao ponuda a ne poziv na ponudu), bila uzeta kao finalna izjava volje o zakljucenom poslu pa stoga istog trenutka pocela radjati prava i obaveze svih ugovornih strana.... to znaci i odgovornost za nastalu stetu

 

Internet prodavnice jesu to sto jesu, ali je vecina i dalje neozbiljna , te zato i nisu obuhvacene zakonodavstvom, makar u tom smislu, jer svako moze svoju otvoriti za 10 dolara i biti apsolutno NEodgovoran prema bilo kome.

 

Internet sajt nije prodavnica. Tako kaze nas zakon koliko sam upucen. To sto on jeste prodavnica to je potpuno nebitno dokle god se ne verifikuje crno na belo.

 

Polako se neke stvari pomeraju u ovom smeru, Sartid npr se reklamira na mom sajtu jer je predvidjeno da Stecani upravnik prodaju imovine mora oglasiti i na internetu:)

 

Dakle nema kazne, pa makar stavljali cene u Shekelima a ne u dinarima na vas site. Sve se svodi na dobru ili losu poslovnu politiku i poverenje kupaca prema prodavcima. Sto Dane@ rece, usli smo u sferu trgovine, besmisleno je edukovati proizvodjace i trgovce jer je sve ovo ipak trzisna utakmica. Mora da postoji konkurencija.

 

Svaka cast Gevari na registraciji, u svakom slucaju ce im doneti vise koristi nego stete pa makar se sva koplja izlomila oko njih:)

 

Updajtujte sajt, ili ga izbrisite, a ako nemate ko da vam ga updatuje, skinite cene da vas ne bi kupci pljuvali:)

 

Ostali ce misljenje o Vama i vasoj firmi formirati i na osnovu toga koliko cena imate za isti proizvod...Sta ce bilo kome web sajt ako su mu informacije drugojacije nego u realnosti.... bolje da ga nema nego da unosi pometnju...

 

Kolege pravnici, dajte primedbe.... i ispravke ako sam pogresio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

Dobro si rekao, ali samo u slucaju kada e- trgovina nije detaljno (ili nikako ) regulisana kao kod nas. U drugim slucajevima (u ozbiljnim zemljama) to je regulisano, tako da na web ponudama nema odstupanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ljudi gledam i ne vjerujem......

Kao prvo : musterija je uvjek u pravu !!! i tu nema vise price!!!!

Prava kupaca i potrosaca moraju da se postuju i zakonski ali i ono sto se kaze ljudski(eticki)! Firme za koje kupci osjete da su cisti KESOLOVCI bez imalo duse brzo propadaju!

ALI za sve navedeno sto sam procitao ovdje IPAK mislim da je ova vasa firma pravi dragulj poslovnosti!(za nase prostore)!

E ljudi skupili hrabrosti da se obrate JAVNOSTI priznaju greske i indirektno se izvinu!

Ej pa to je korak od hiljadu milja za nase trziste !

Upravo drzim kataloge neke druge firme gdje u dnu fino pise "zadrzavamo pravo izmjene cijena bez prethodne najave" (a procitao sam to i ranije bar na hiljadu mjesta)sto znaci da ipak treba nazvati radnju za tacnu informaciju pre konacne kupnje!

Koliko je meni poznato kad na materijalnim dobrima nastane steta prouzrokovana "losim" dijelovima odgovoran je proizvodjac a ne prodavac istog , tako da je suvisno raspravljati o krivici navedene radnje !

Mislim, zao mi je sto je covjeku riknuo motor i ne daj boze da se desi bilo kome......daleko bilo!

Mislim da svi treba da podrzimo postojanje ovakvih savjesnih radnji a vremenom ce se stanje iskristalisati a opstace najbolji i najposlovniji!

ipak je sve ovo jos dosta svjeze na nasim prostorim i trebalo bi malo i prigledati kroz prste pa nismo pobogu ( ne daj boze Svabe ili Japanci :D )!

Samo opusteno!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Vidim da je topic malo zamro i da nema kritika (sto pozitivnih sto negativnih) ma racun pomenute prodavnice,pa rek'o ajde da malo pokrenemo stvari...elem..

Momak koji tamo radi je jednom bio nesvakidasnje korektan dajuci mi 2 vrste filtera za ulje (jer sam kupovao za drugara koji nije bio siguran koji mu treba),naravno pod uslovom da platim oba ,a kada mu vratim neiskorisceni,dobijam novac nazad..stvarno sam se odusevio jer sam isao na dijametralne delove grada!! Pritom,moje odusevljenje je bilo jos vece kada sam se pojavio tek posle 10 dana u prodavnici (otputovao i potpuno zaboravio da vratim neupotrebljen filter), i bez bilo kakvih problema mi je prihvacena transakcija ;)..Stvarno za svaku pohvalu..to je bio samo jedan od mojih nekoliko shopingovanja u toj radnji i definitivno cu tamo nastaviti da trazim sve sto me zanima..;)..(ali ne zato sto mi je u komsiluku,vec zbog kvaliteta usluge..;))

Eto to je jedno moje (malo) iskustvo sa ovom firmom...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Ma OK radnja je extra ja sam pre par dan kod njih kupio jaknu i njie im ,to jest devojci koja tu radi,bilo teško da mi po drugi put iznosi istu jaknu da bih probao .

Stvarno sve pohvale za njih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Danas bio, cisto informativno pitao za jaknu, decko koji radi se "izlomio" da mi nadje odgovarajucu velicinu i duzinu rkkava (zbog mojih gabarita :)) i bili su toliko nenapadno ljubazni da me je bilo sramota sto ne kupih jaknu! Eto, moj utisak iz prve ruke!

Ko radi, taj i grijesi i smatram da treba imati razumijevanja i za eventualne greske i nesporazume koji ce se javljati u daljim kupo-prodajama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Samo da pohvalim izuzetno ljubazne prodavce koji tamo rade. I ja sam ih danas posteno izmaltretirao isprobavajuci Xenu i kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Meni su ok.

Kupio sam plocice prednje za yamahu ekstra su i nisu skupe.

Filter za ulje dosta je povoljan i verujte mi nema razlike u odnosu na duplo skuplji Kn koji je izgleda isti taj samo upakovan u ambalazu Kn.:(

Kupio sam i akumulator i zaista je povoljna cena za sad radi bez greske.

Moje pohvale ali mislim da bi trebali prosiriti asortiman i ostalih delova

i opreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

Sve pohvale!

Pre neki dan sam tamo proveo sigurno sat vremena probajuci jakne. Momak koji tamo radi mi je posle svega rekao: "Zapisacu ti model i velicinu, pa pogledaj jos negde neku drugu, i onda odluci". Naravno da sam odmah prelomio i kupio kod njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Bio sam i ja u toj radnji. Dobro je , ljubazno osoblje , dobro opremljeni.... Ali nije to razlog moj obracanja vec njihova internet prezentacija koja je ovde spomenuta...Elem, ako vec neko ima internet stranicu onda MORA da je azurira redovno narocito zbog toga jer su istaknute cene. Ne mora da sajt azurira zbog zakona, vec zbog poslovnosti i ugleda. Kampanjstvo je u ovoj drzavi ( ne zanimaju me tudje drzave i drustva) uvek imalo svoju tezinu , pogotovo u trgovini. Internet stranica jedne firme koja sebe smatra ozbiljnom mora da shvati da je ta stranica njen IZLOG i cene koje su tamo navedene moraju se ispostovati jer je to u najmanju ruku lepo vaspitanje i profesionalna poslovnost. Mozda bi savet bio da se na svakoj stranici stavi upozorenje da se sajt azurira , recimo , mesecno i da je neophodno kontaktirati radnju telefonom , za informaciju o ceni. Strasno je to sto je momak dosao iz Kragujevca da kupi jaknu od 17000 a u radnji je ustvari 22000. Vise nego jalovo je svako opravdavanje recima"nismo azurirali sajt" Zamislite molim vas opravdanja. Sta me briga !!!! Pa nisu dosli marsovci i skenjali internet!!!!! Ja bi se jako postideo da sam vlasnik tako renomirane radnje i da mi covek dodje u radnju , uoci poskupljenje jakne od 5000 dinara i ode , a dolazak ga je kostao jedan radni dan koji svi mi naplacujemo i benzin koji svi placamo. Zar je bilo toliko tesko da se tom coveku prizna cena koja je bila na internet stranici??? Da li je tih 5000 toliko vaznije od n-njih koji nece doci vise u tu radnju upravo zbog toga. Naravno , za kraj , veoma je znacajno sto je vlasnik te radnje dosao na ovaj forum i uhvatio se u kostac sa svojim musterijama i zajednickom problemima. To je za postovanje. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Internet stranica jedne firme koja sebe smatra ozbiljnom mora da shvati da je ta stranica njen IZLOG i cene koje su tamo navedene moraju se ispostovati jer je to u najmanju ruku lepo vaspitanje i profesionalna poslovnost.

 

Slazem se sa ovim' date=' ali nemoj da zaboravis koja kolicina ljudi koristi internet u nasoj zemlji i koji broj ljudi kupuje robu iz virtualnog izloga? ;)

Bas zbog smesnog procenta od 5-10% ljudi koji to rade, internet prezentacija je i dalje u sekundarnom planu, a proteci ce jos dosta Save i Dunava dok net ne postane broj 1 po pitanju informisanja i kupovine robe...;)

 

Strasno je to sto je momak dosao iz Kragujevca da kupi jaknu od 17000 a u radnji je ustvari 22000.

 

Jedno pitanje bez ljutnje, DA LI BI TI TO ISTO URADIO? (seo na motor,u kola,autobus,voz...) i prevalio 200km da kupis jaknu preko interneta, a da ne proveris telefonom, prvenstveno da li je uopste i ima na stanju, onda sve ostalo,naravno i cenu??!!...mislim da ne bi...ja nikako ne bih..;)..

Opet kazem, ne branim ih i slazem se da je net prezentacija mnooooogo vazna, ali sam realan i shvatam zbog cega im je u drugom planu..;)..pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Slazem se sa ovim' date=' ali nemoj da zaboravis koja kolicina ljudi koristi internet u nasoj zemlji i koji broj ljudi kupuje robu iz virtualnog izloga? ;)

Jedno pitanje bez ljutnje, DA LI BI TI TO ISTO URADIO? (seo na motor,u kola,autobus,voz...) i prevalio 200km da kupis jaknu preko interneta, a da ne proveris telefonom, prvenstveno da li je uopste i ima na stanju, onda sve ostalo,naravno i cenu??!!...mislim da ne bi...ja nikako ne bih..;)[/quote']

 

Da svakako si naveo pitanje koje se samo po sebi namece , a to je da li bi prvo proverio da.....itd...Ali ja cisto sumnjam da je taj momak posao u BGD samo zbog jakne, vec je skratio pricu da ne bi razvodjavao i dosao tu pored ostalih poslova koje je imao da obavi... Naravno, u pravu si , ali ovde nije problem u potrosacu , vec upravo u prodavcu koji treba da se nametne preciznim informacijama. Dok se negde tuze i sude ovde je odgovor ovek mahanje rukom ili - jebi ga.Ako ima sajt tek onako jer je to trendy onda neka ne stavlja cene i nek samo lupi neke reklamice i ostalo kakavih je sajtova uostalom pun internet. Ali ako vec stavlja cene onda brate neka ih azurira i ne razmislja uopste o tome da li ce neko da dodje, a da prethodno ne proveri. Ima nas svakakvih i to je nase pravo , a njegova duznost je da nas pravilno informise i ne dovodi u zabludu. Meni bi cak bilo dovoljno i samo razocarenje saznanjem da je jakna koja mi se svidja kao i njena cena , pozivom "postala" skuplja za tricavih 5000....Sto znaci - ne moram da odem da bih popizdeo. Molim te , meni se desilo nekoliko puta da nazovem , pitam ili odem pa pitam koliko nesto kosta i kad sledeci put ili sutradan dodjem , ono skuplje i kazu , pa kolega se prebacio ili pomeshao, pobrkao loncice, itd... Sta onda covek da kaze... Ne odnosi se ovo naravno samo za radnju o kojoj je ovde rec nego udjes sine u prodavnicu , uzmesh artikal na kome pise 100 dinara , dodjesh na kasu , a onaj 130. Veruj mi ovde su ljudi previse "opusteni" kad je musterija u pitanju.

Naravno , ovde lebdi jedna cinjenica a to je veliki procenat onih koji su prezadovoljni pomenutom radnjom i to mora da se postuje i pored ovih problema koje cemo da nezovemo decijim bolestima....... Pozdrav , i naravno nema ljutnje. Sve je receno kako treba :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Slazem se sa ovim' date=' ali nemoj da zaboravis koja kolicina ljudi koristi internet u nasoj zemlji i koji broj ljudi kupuje robu iz virtualnog izloga? ;)

Jedno pitanje bez ljutnje, DA LI BI TI TO ISTO URADIO? (seo na motor,u kola,autobus,voz...) i prevalio 200km da kupis jaknu preko interneta, a da ne proveris telefonom, prvenstveno da li je uopste i ima na stanju, onda sve ostalo,naravno i cenu??!!...mislim da ne bi...ja nikako ne bih..;)[/quote']

 

Pozdrav , i naravno nema ljutnje. Sve je receno kako treba :)

 

Naravno da nema ljutnje, ovde i jesmo da podelimo nasa misljenja koja ne mogu uvek da se popudare..;).Moja iskustva sa ovom prodavnicom su vishe nego pozitivna i mozda zbog toga preuzimam ulogu njihovog advokata..:D..pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

MEEX , naravno, nemam nista protiv da se boris za svoje misljenje po pitanju te radnje. Moje poslednje recenice u poslednjem obracanju i potvrdjuju tvoje misljenje o toj radnji. Ne radi se tu o Guevari vec o svima onima koji prave takve propuste generalno. Meni je bilo i ostalo najvaznije da kada udjem u radnju prosto ne moram da budem ljubazniji od prodavaca sto je ovde poprimilo velike razmere. Momak i devojka koji su tada radili su stvarno za svaku pohvalu i svaka cast vlasniku na izboru. Niko nikada nece otici iz radnje razocaran ako i nije dobio bas strucnu pomoc vec ce svakog normalog fascinirati neustogljena i neplasticna ljubaznost. To su mladi ljudi i treba im dati vremena i kredita. Pozdrav , matori

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja