Jump to content

Moto Zajednica

Guevara

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Shta mislite o njima?

 

Ja tu sve kupujem, ljudi su stvarno eXtra.

 

Opushtena atmosfera, a prodavci ce vam pomoci oko svega shto vas zanima. To je bar moje iskustvo.

 

www.motooprema.co.yu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Potpuno se slazem, momak koji radi tamo (odnosno obojica, ali mislim na onog visljeg i starijeg) je totalno ljubazan i OK, bio sam par puta i kupio sa kacigu tamo. Probao sam svasta i gnjavio ga sa dosta pitanja, ni u jednom trenutku nije bilo ni nervoze ni pokusaja da mi se "proda magla"

 

Moja preporuka sto se tice sales departmenta :) a sto se tice robe, pa ima svasta mada sada van sezone i nije neki izbor. U svakom slucaju svakako vredi svratiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Potpuno se slazem' date=' momak koji radi tamo (odnosno obojica, ali mislim na onog visljeg i starijeg) je totalno ljubazan i OK, bio sam par puta i kupio sa kacigu tamo. Probao sam svasta i gnjavio ga sa dosta pitanja, ni u jednom trenutku nije bilo ni nervoze ni pokusaja da mi se "proda magla"

 

Moja preporuka sto se tice sales departmenta :) a sto se tice robe, pa ima svasta mada sada van sezone i nije neki izbor. U svakom slucaju svakako vredi svratiti.[/quote']

 

Slazem se. Stvarno predusretljivi ljudi. Strpljivi, cak i kad ih zoves telefonom (proveo covek 20min u razgovoru sa mnom). Zato sam odlucio da kod njih kupim GIVI E41 iako su skuplji nego u Austriji (ne mnogo doduse)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Blok 45

Sve najbolje o njima,kod njih sam kupio i rukavice i jaknu,potkapu,i burazer je tamo kupio kacigu.Kada sam kupovao kacigu jedno pola sata sam je probao,merkao,a da ne pricam o burazeru,on ih je ugusio al su ipak ostali ok.

Jedini problem sam imao kada sam kupio rukavice,imale su fabricku gresku,mali prst na levoj ruci je bio manji nego na desnoj.Kada sam otisao da zamenim,nije bilo frke,on mi je dao druge,al zmislite i one su imale istu gresku,i jos jedno 10 pari tih istih rukavica,tako da sam morao da doplatim za druge,jer nije hteo da mi vrati kesh.

 

 

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Šta ima sad da ti vraæa keš??? :baeh:

Sve su bolji i bolji kako vreme prolazi, ponašaju se kao pravi trgovci, lager robe je ok, popusti... Sve to vodi ka jednoj ozbiljnoj prodavnici za 21. vek :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Za sada, sve pohvale za oba prodavca. Ja sam tamo pazario cizme za zenu i mene, i bili su extra ljubazni i predusetljivi. Pravi trgovci.

Sto se tice same prodavnice - lager je na zalost u skladu sa potraznjom. Koliko para toliko muzike. Ja se iskreno cudim da radnje sa bajkerskom opremom, kod nas uopste postoje, s obzirom na plateznu moc stanovnika. Ono malo sto ima love kupuje po inostranstvu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Zato sam odlucio da kod njih kupim GIVI E41 iako su skuplji nego u Austriji (ne mnogo doduse)

 

Tek sad videh ovaj moj post od pre nekoliko dana....izgleda da sam ispao smrad... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Ja iskreno jos nisam bio tamo

 

Ni ja.

Gde se to nalazi posto planiram da uzmem pojas, protektor za ledja i verovatno jos jednu kompletnu opremu ako uzmem jos jedan motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd
Gde se to nalazi posto planiram da uzmem pojas' date=' protektor za ledja i verovatno jos jednu kompletnu opremu ako uzmem jos jedan motor?[/quote']

Na pola puta od Merkatora ka novobeogradskoj Areni (na strani Arene)... samo gledaj oglase firmi nakacenih na zgrade i videces...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

neki dan me drugar obavestava o ovoj prodavnici i zali sto je preskupo platio bisage za svoj Harley ne znajuci za ovu prodavnicu i njenu ponudu. Kazem OK, pogledacu je. Ipak, katastrofalna guzva u gradu dovede do toga da jos nisam otisao tamo i juce popodne sedi neko drustvo kod mene, komentarisu Sajam, a ja pominjem kako bih rado otisao do te prodavnice ako nije guzva u gradu. Na to moje oko guzve svi crknu od smeha jer je vise nego ogromna guzva bila ali jedan drugar kaze: pa to drzi moj kum! E svasta, a ja izlomih jezik da upamtim ono sto takodje nije dobro upamtio i onaj sto mi je prvi put rekao za tu prodavnicu a ovome je to kum... Naravno, nazove ga on odmah, pita ga kako mu se zove radnja, ovaj kaze i do uvece niko od nas opet nije tacno upamtio, ali vlasnik je bio na sajmu pa nije ni znao napamet nista pa ipak moram da idem tamo danas. Pretrazujem internet napamet nabadajuci poluupamceno ime i nista...i slucajno pogledam na forum kad tamo bas prva tema...svaka cast momci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Kupih cizme GT2 i rukavice kod njih.

 

Izuzetno sam zadovoljan uslugom, i izborom robe. Ljubazni momci, znaju sta prodaju i kako se to radi, prosto mi zao sto nisam imao vise para da spucam. ;)

Da se razumemo, ne ocekujem crveni tepih kada udjem u bilo koju prodavnicu, samo profesionalni odnos kupac<->prodavac.

 

A bolidima poput "koji si mi sad dosao u radnju da me smaras, dok krljam po bureku, a neces da kupujes"... pa nek im je sa srecom, ponovo im u radnju necu uci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ja sam imao isto misljenje kao i svi vi, do skoro... Pre tri, cetiri nedelje otisao sam tamo da pazarim akumulator. Morao sam jer mi je stari yuasin koji je radio ekstra, pao i razbio se. Radio je on i dalje ali je curkao, i kako sam video da necu naci Yuasin u skorije vreme odlucim ja da kupim bilo sta i pravac u Gevaru. Tamo gleda decko, kaze evo ga za tvoj motor kosta 41e, to ti je sa gelom. Ja rek'o super, odo da obidjem jos par radnji da vidim sta ima jos, cisto da mi savest bude mirna, ali vracam se najverovatnije. Odem do Extrema, oni nisu imali na lageru pa mi gazda rece da odem do Moto Davorina. I ja tamo, kazu oni ima kiselinski nesto malo manje od 50e.

Zahvalim se je i pravac u Gevaru po akumulator, sa gelom. Dodjem ja tamo vadi mi on akumulator, kad ono obican kiselinski akumulator, samo onaj sto je bez odrzavanja. Ja ga gledam i on me ubedjuje da kad sipam kiselinu da ce ona da se pretvori u gel... Dobro druze nemam snage sad da te obrazujem, daj taj akumulator. Opet on proverava cenu, kaze 41e, dam mu ja pare, a on meni nista, nikakav racun.

Ja pitam za garanciju, on kaze da nema garancije zbog KOMPLIKOVANOG NACINJA sipanja kiseline!!! Opet ga gledam kako lupeta i rek'o nema veze daj samo da zavrsim. Onda on krene sa pricom: Pa znas prema statistici samo 2% akumulatora imaju fabricku gresku. I ja mu kazem: Dobro care evo ovako, ti si sigurno uvezo 100 akumulatora, znaci prodaces 2 sa fabrickom greskom, a ti ljudi nece moci da ga zamene, znaci ukrasces im pare za akumulator... On me gleda i kaze: UUUU uvezao sam ja mnogo vise od 100 akumulatora. I sta cu, uzmem akumulator i izadjem...

 

E sad, ispred radnje je bio neki covek sa BMW Dakarom, i tu naravno krece prica o motorima. Pa pricali smo sigurno 20 min, kad eto izlazi prodavac iz radnje i kaze mi: E dobro je da nisi otisao, sad sam video da sam se zaje*o za cenu treba da mi das jos 450din!!! Ja ga gledam i kazem mu u zezanju: Sta sad ja da ti radim, zaje*o si se, kakve veze to ima samnom. I on tu nesto tuc muc... Toliko sam bio besan u tom trenutku da sam izvadio 450din i dao mu, onako vidno iznerviran. Posle mi je bilo krivo sto mu nisam rekao: OK ne odgovara mi cena vrati mi pare evo ti nazad akumulator.

 

To sto kazete da decko ima smisla za trgovinu mislim da gresite 100%. Jer da ima S od smisla za kupovinu ne bi izgubio musteriju za 450din... Ja mu vise necu uci u radnju. Znam jos ljudi koji su imali problema sa njim, i koji isto vise nece ulaziti tamo, ali necu ja o tome da pricam, nego neka pricaju oni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ma pazi ja nemam nikakav problem sada sa akumulatorom, dobro radi. Komentar je za prodavca a ne za robu. Vidi u moto davorinu, oni imaju sve akumulatore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Kapiram ja zasta je komentar, mrzi me da se smaram sa neznalicama, dajder ako imash kontakt za tog Moto davorina. Hvala ti unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Moto Davorin ti je u Yu Biznis cesntru. Kada ides iz grada dodjes do raskrsnice gde se levo skrece za Merkator, i tu skrenes desno i dodjes, cini mi se negde do sredine, tu imaju stepenice, neki kafici su unaokolo. Popnes se tim stepenicama i sa desne strane su ti. Ne mos' da promasis, prati znak vespe i nacices.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
BOSCH akumulatori za moto program ' date=' sveza roba u Centru S ul. Trise Kaclerovica br.24a.[/quote']

 

Jel ima tamo nesto da nema :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hvala..aj bas cu u ponedeljak da odem na oba mesta...ps za Trise kaclerovica znam, tamo sam kupovao neku opremu al se ne secam akumulatora...odlicno, oni su mi blizzi za proveru liccno:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Povodom Danetovog iskustva sa Guevara prodavnicom, dobili smo zvanican mejl od njih sa njihovim vidjenjem tog dogadjaja.

 

Procitajte:

Vec izvesno vreme sa simpatijama i zanimanjem pratimo desavanja na BJB sajtu kao i na forumu koji radi u okviru njega.Nakon posta postavljenog

5. maja od strane Dane@ procenili smo da je neophodno da se zvanicno obratimo clanovima ovog foruma.

 

Ne zeleci da osporavamo Danetovo pravo da bude nezadovoljan mislimo da bi trebali da saopstimo nekoliko cinjenica vezanih za navode koje je izneo.

 

Prilikom prvog dolaska u radnju Danetu je objasnjeno:

-da akumulator koji imamo na lageru nije kiselinski i da taj model (CT14B-BS) nakon punjenja elektrolitom koji se uz njega dobija

postaje isti kao i takozvani "zelatinski" akumulator (CT14-B4).

-da je jedina razlika izmedju ova dva tipa akumulatora u duzini njihovog skladistenja jer kod modela CT14-B4 proces samopraznjenja

vec je u toku,dok kod modela CT14B-BS taj proces pocinje tek po dodavanju elektrolita.

Zao nam je sto je ovog puta Dane kod nas dosao "bez snage da nas obrazuje" jer da se to pokazalo potrebnim kao dokaz ovoj

tvrdnji mogli smo da mu predocimo i zvanicno objasnjenje dobijeno od strane proizvodjaca.

 

Tacno je da Dane nije dobio racun.S obzirom da je izvestan broj musterija vec nekoliko dana cekao da stignu njima neophodni

akumulatori,oni su u prodaju pusteni pre nego sto su spediter i racunovodja uspeli da zavrse papire na osnovu kojih bi akumulatori

bili ubaceni u fiskalnu kasu.

To se u buducnosti nece ponoviti.

 

S obzirom da je prilikom naplate doslo do ne namerne greske a da se Dane zadrzao ispred radnje,smatrali smo da o tome treba da

bude obavesten.Buduci da je greska bila nasa i na nasu stetu,Dane nije morao da doplati razliku u ceni,ako je smatrao da je to ispravno.

 

Po povratku u radnju a pre kupovine akumulatora Dane je upoznat da na akumulator postoji garancija u duzini od sest meseci,kao i da

nismo u mogucnosti da je damo na akumulatore kupljene u radnji zato sto ne mozemo biti sigurni da ce procedura formiranja biti u

potpunosti ispostovana.Takodje mu je receno da garancija vazi za akumulatore kupljene u nekom od servisa posto je mogucnost

pogresnog formiranja eliminisana.

Ovo je u medjuvremenu nakon konsultacija sa prozvodjacem izmenjeno,tako da svi koji su kupili akumulator u radnji mogu da racunaju

na garanciju u duzini od sest meseci.

 

 

I pored ulozenog truda da ponudu i uslugu podignemo na sto visi nivo,sigurni smo da je u protekle tri godine bilo i gresaka.

Ni trenutka ne sumnjajuci u iskrenost Danetovih namera zahvaljujemo mu se na upucenim kritikama,takodje se prikljcujemo njegovom pozivu eventualnim nezadovoljnim musterijama da iznesu svoje primedbe.

U zelji da ispravimo moguce greske u dosadasnjem radu,bicemo zahvalni na svakoj konstruktivnoj kritici.

 

Moram reci da je politika sajta i foruma takva da necemo brisati negativne kritike bilo kog clana (osim ako je ocigledno maliciozna), ali da cemo uvek objavljivati i drugu stranu price (kad god je to moguce).

 

Mislim da su momci iz Guevare vrlo posteno odgovorili i da je izgleda sve u svemu to bio jedan nesporazum. U svakom slucaju mislim da dobra volja da se stvari poprave ili dovedu na sto bolji nivo ocigledno postoji.

 

Ovo je prvi slucaj da nas prodavnica kontaktira povodom kritika na njen racun, sto znaci da kritike dobijaju pravi smisao - tj. da ih citaju i musterije i prodavci! To smo i zeleli da postignemo, a izgleda da se ostvaruje!

:fcab:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Pohvaljujem napor zaposlenih u Guevari da zadrže svaku mušteriju. To je pravi put.

Èinjenica je da u Srbiji raste broj motorista i broj radnji koje drže opremu. Ipak pravi se razlika izmeðu ozbiljnih i neozbiljnih. Ozbiljnima je stalo do svog ugleda. Verovatno da æe se povremeno desiti i neki nesporazum, ali radimo pa i grešimo.

Po meni, radnja Guevara je na dobrom putu da bude uspešna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja