Jump to content

Moto Zajednica

Guevara

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Davoreski@

Ovaj mail sam pokusao danas x puta da posaljem al stalno mi vraca nazad odgovor da je nepostojeca adresa...

Poštovani,

 

Gospodine Vlado

 

Bio sam u vašem maloprodajnom objektu 23.02.2010.

Tom prilikom sam razgovarao sa Vašim saradnikom Nenadom i pokazao sam mu kacigu (slike u prilogu maila) da vidi koji je model da poručim bočne plastike koje drže vizir.

Pitao sam kad se može očekivati, dobio sam odgovor dve nedelje.

Razumem da se u međuvremenu održao sajam motora i opreme i da ste tom prilikom bili u gužvi.

Čak sam i na sajmu sreo Nenada na vašem štandu i tom prilikom zamolio za informaciju o porudžbini, odgovor nakon tel. provere je bio negativan.

U više navrata sam zvao vašu maloprodaju za informacije Nenad je bio ljubazan, nakon jučerašnjeg razgovora s Nenadom zamolio sam da mi da podatke o odgovornim licima kod vas.

 

I tom prilikom sam razgovarao sa Nešom s kim sam se dogovorio da mi pošalje mail sa slikama, mail nisam dobio.

Ja vas molim za precizne informacije dal je moguće i ako jeste (u što ne sumnjam) poručiti meni potrebne delove i da me obavestite o rokovima.

 

Danas je 30. mart bio sam kod vas prvi put pre 36 dana...

 

S poštovanjem,

 

Jovičić Jovica

post-1721-12879069595044_thumb.jpg

post-1721-12879069596008_thumb.jpg

post-1721-12879069597169_thumb.jpg

post-1721-12879069598238_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

I ja čekam retrovizor za GPZa od decembra prošle godine i svaki put stiže za 10-15 dana i nikako da stigne. Valjda će za sledećih 10-15 dana da stigne  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Jesenas sam rešio da kupim prvu kacigu u moto karijeri. Imali su sam jedan komad potencijalnog modela, ajd reko, kraj sezone je. Sad sam pred sajam video da su postavili na sajtu sa cenom nov model Caberga. Opet ga nisu imali i navodni rok je bio petnaestak dana. Kupim kod druge firme 2 kacige. Tad sam im tražio retrovizore ( i oni postoje u net katalogu sa cenom), rekoše, idite u radnju jer ovde nije moguće da sve bude izloženo, no nisu imali ništa. Dobro, prođe sajam, prijatelj ih zvao pre desetak dana isto za retrovizore, kao dobiće prošle nedelje. Pozovem danas i dobijam opet odgovor deset-petnaest dana al neće ništa da preciziraju. Početak je sezone a oni nisu obezbedili robu. Naravno, okrećem se drugim prodavcima a oni će mi na dalje biti tek onako, usput i poslednji izbor. Šteta, tim pre što imam mogućnost popusta kod njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Definitivno je problem u likvidnosti firme.

 

Kriza nije ni njih zaobišla imaju neki lager koji nisu rasprodali (zarobljen novac) a prodaja predpostavljam i dalje kilavo ide pa nema svežih sredstava za nove nabavke...

 

Jbg i ja čekam.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Nije novost da se uđe u problem likvidnosti zbog neprodatog lagera, rešenje je prosto, totalna rasprodaja kao interventna inekcija koja njihovim snabdevačima verovatno znači kao spremnost da prevaziđu kiks i idu dalje a ne vađenjem zarade beskonačnom prodajom onoga što se očigledno prodati ne može i time gubeći poverenje kupaca čije su strpljenje rastegli do pucanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: aprilia pegaso strada 650
Nije novost da se uđe u problem likvidnosti zbog neprodatog lagera, rešenje je prosto, totalna rasprodaja kao interventna inekcija koja njihovim snabdevačima verovatno znači kao spremnost da prevaziđu kiks i idu dalje a ne vađenjem zarade beskonačnom prodajom onoga što se očigledno prodati ne može i time gubeći poverenje kupaca čije su strpljenje rastegli do pucanja.

Tacno tako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

meni se isto desavalo. nije problem kada ti neko kaze nemam deo. ali kad kaze bice za 15 dana, pa posle 15 dana kaze nije stigla ta velicina bice za 15 dana pa posle 15 dana imaju problema sa carinom, bice za 7 dana i tako.... prodje sezona

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Najteže prihvatam to da kažem blago izbegavanje činjenica i to će im se obiti o glavu jer kad kupci izgube nepoverenje, kraj, a time što govore "za 15 dana" su na najboljem putu. Ja sam uzeo nov skuter u novembru, odmah vido da retrovizori ne valjaju al reko, kad registrujem idem do njih, valjda će se od onih stotinu i ne znam koliko naći nešto. Sad je došao trenutak i ja ukapiram da od toga nema ništa i sad dok se snađem ili da ne vozim motor ili sa glavom u torbi. Ja ne znam šta im znači to turanje na sajt onoga čega nema ili izgovaranje tih 15 dana. Više bi ih cenio da kažu, nemamo, tražite negde i ne rizikujte tuđu i svoju glavu. Ovako, varkom pokušavaju da nas sačuvaju ko kupce bez obzira što je možda bezbednost u pitanju. Verovatno bih ove na motoru ili prepravio ili kupio neke druge do sad, ovako sam ponovo na početku. Inače je sramno da u Beogradu nema nikakav izbor retrovizora a oni stradaju samo tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Tad sam im tražio retrovizore ( i oni postoje u net katalogu sa cenom), rekoše, idite u radnju jer ovde nije moguće da sve bude izloženo, no nisu imali ništa.

 

Imaš u MaxMomentu, pre neki dan sam video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Pazarih plocice kod njih pre neki dan,

Samo sam kod njih uspeo da nadjem za moj motor.

Nazvao telefonom, dobio sve informacije i kasnije u toku dana kupio.

Svaka cast za lager i ljubaznost.

 

Vidim da imaju u nove zaposlene, simpaticno neko plavo devojce  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Zemun polje

Ja sam danas isla po sprej za lanac,tamo sam uvek uspevala da najdem sve sto mi je bilo potrebno,a da nisam morala da obidjem hiljadu radnji. Sve na jednom mestu. I isto sam videla da imaju novu radnicu,sto je za svaku pohvalu. Jeste da je plavusa,ali se super snalazi  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ja još čekam  >:( >:(>:(

 

Prisiljen sam na njih jer nemam pojma ko bi mi mogao nabaviti delove za Arai kacigu. Jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ja još čekam  >:( >:(>:(

 

Prisiljen sam na njih jer nemam pojma ko bi mi mogao nabaviti delove za Arai kacigu. Jbg

 

Cekao sam i ja, ali sam na kraju docekao.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

pun mi ih je grac'' znaci definitivno se svako ko ima novca a nema znanja bavi svim i svacim pa i trgovinom delova i opreme za motore.lem nadjem na njihovom sajtu katalog sa svim siframa za retrovizore,,,pozovemih na fon.javlja se neki zenski glas.i postavljam joj pitanje...IMATE LI MOZDA RETROVIZORE ZA TAJ I TAJ MOTOR TO I TO GODISTE.......cekam oko 5 minuta a slusam kako se sa kolegom savetuje gde sta kako ..i pita me dali znam ja katalosku oznaku.....??? ok progutam knedlu(a sta da neznam? to je njen posao jer sam dao sve podatke o vozilu) i kazem joj oznaku EK -246 i da mi kaze cenu za PAR ! ..i to iskljucivo hrom ! opet pauza opet caskanje savetovanje sa kolegom ....javlja se napokon i kaze da nema taj kataloski  broj  opet ponavljam slova EK.....opet cekanje .....odgovara napokon,.,,, ima samo  crni ...a dobro pitah je a koja je cena  ZA PAR !....ona ce na to ...2300din OPET JE PITAM JELI VAM TO CENA ZA PAR?? odgovara mi ..ne za komad........znaci guski treba deset puta da napomenes istu stvar !EBEM'' TI njihovu poslovnost znaci stoka samo takva i taj koje postavio tu da radi dali se ikada pitao dali treba da pomogne bajkeru il da ga mu kida zivce sa gluposcu i ne znanjem svojih radnika ! >:(

Tamo vise ni u snu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 1050 XT

Louis je majka.

Imao sam prilike da 4 puta licno pazarim u njihovoj radnji u Becu. Sta god sam trazio imaju na stanju. Cudo.

Cak i onaj mali shop na juznoj strani Beca ima sve sto ima na sajtu/katalogu. Uz to radi neki nas zemljak, koji ti pomogne a par puta mi je napravio popust extra.

 

Eeeee kad ce Louis doci u Srbiju.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja