Jump to content

Moto Zajednica

Guevara

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

http://forum.bjbiker...60#entry1358129

Ne znam da li ste provalili da na forumu postoje 2 teme, jedna koja je namenjena razmenjivanju utisaka clanova, i druga za pitanja, pohvale i kritike.

Tako da, pre nego sto pocnete sa teorijama zavere, pogledajte malo.. :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Za Gevaru prvo reci hvale: dosao jutros oko 10:10 da kupim akumulator i prodavac je jurio po katalozima koji je fabricki za moj motor i ja sam a kupio. A posto nisam imao pojma da treba i da se formira smorio sam se posteno nasta se on ponudio da ga on pripremi u radnji i ja da ga pokupim po podne. Veoma pozitivno, zahvalio se i jos postavio par pitanja vezano za moto gume. Za gume razumem ljubaznost posto treba da ih proda, ali formiranje akumulatora je nesto sto nije morao ni da pomisli da ponudi tako da je to veliki plus.

Sada kritika i veliki minus: dolazim posle posla oko 19:30 i vidim da je radnja zatvorena iako je vrlo jasno istaknuto da rade do 20h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Sa Gevarom, sticajem okolnosti imam oprecna, ali ne mogu reci i losa iskustva. Sa jedne strane dobra, kada je nabavljana roba tzv. siroke potrosnje (svecice, univerzalni delovi, maziva...). Rade lepo i profesionalno, komunikacija sa njima je uvek bila prijatna i sadrajna. Sa druge strane, kada sam trazio nesto specificnije delove (guma odredjenih dimenzija, set lanca i lancanika sa malo redjom dimenzijom jednog od lancanika) odgovor koji sam dobijao bio je kao i u vecini drugih, manjih radnji - nemamo, nismo uvozili i najverovatnije i necemo (istina i moj motor je malo redji i stariji). Tako da se to uklopilo u prosek poslovnosti u Srbiji. Sa druge strane uspeo sam da nadjem i one koji posluju vrhunski profesionalno, i kupcu obezbedjuju sve sto mu treba (prodavnice, ne pojedince). Tako da cu Gevarin potrosac i dalje biti jer mi je blizu, ali znam i gde ima 100% profija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Uzeo sam formiran akumulator danas iz Gevare, prodavac mi se izvinio za sinoc. Kolega koji je radio juce po podne se razboleo pa je morao da napusti smenu. Danas ce Gevara raditi isto do 18h ako sam dobro shvatio iz istog razloga.

Skidam onaj minus posto je bila visa sila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Pre par dana bio, probavao neke kacige... Momak koji radi je vise nego ljubazan, skrenuo mi je paznju na neke stvari a da me ni za trenutak nije pozurivao niti pametovao. Bas sam se prijatno osecao. :takoje:

 

Rado cu svoje novce potrositi kod njih! :takoje::takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Fenomenalna radnja i usluzno osoblje! Prvu kacigu sam tamo pazario pre 3 godine! 0takoje.gif

Lik je bio veoma usluzan i uputio me temeljno oko izbora kacige. Posto do tada nisam imao nikakvih iskustava o istoj!

Od tada tamo cesto kupujem! Roba im je odlicnog kvaliteta! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: Honda hornet, Fz6,f800gs

Pitanje za gumu diablo strada, da li imate set u dimenziji 120 70 17 i 180 55 17. Koja je cena u dinarima, da li je sa ugradnjom ta cena kao i meni najbitnije, da li moze cekovima bar na 3 rate. Hvala, poz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

13maj i nemaju na stanju lanac i lancanike za Stroma?! Nedopustivo za bilo koju ozbiljniju prodavnicu moto opreme i delova !!!

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 516 postova
  • Lokacija: Ozrenska 68
  • Motocikl: CFMOTO

13maj i nemaju na stanju lanac i lancanike za Stroma?! Nedopustivo za bilo koju ozbiljniju prodavnicu moto opreme i delova !!!

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

 

 

Istina je da taj, inače jedan od češće prodavanih kompleta, u ovom trenutku nemamo.

Naime na stanju imamo lanac ali ne i lančanike. Na žalost u situacijama kada snabdevanje ide direktno od proizvođača, kao u našem slučaju, nije moguće poručiti jednu ili dve reference čim nestanu. Pozicija ovlašćenog uvoznika sa sobom donosi neke prednosti ali na žalost i mane.

Sledeća isporuka je u pripremi pa se nadamo da će i ovog lančanika uskoro biti na našem stanju.

Hvala na pokazanom razumevanju.

 

Guevara Team

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Kupovao par puta u radnji preko puta arene i uvek je generalno bilo sve ok osim setnje od jedne do druge radnje ;) ... jesu blizu al' mi malo tupavo da na jednom mestu placas a na drugom uzimas deo (ako je nesto sto nema u radnji)... nije neka prakticna zamerka jer imaju dosta opreme i delova, cene su ok, a i kulturni su i ljubazni, ali ozbiljnije bi izgledalo da je jedan veci lokal ili dva ali jedan do drugog...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NC 750S

Ok su..pre neki dan sam iscimao onog lika sto radi tamo da mi stavi Givijev kofer na skuter,da vidim kako mi stoji I da li moze da se montira.Usluzni,ljubazni :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Reci hvale i od mene, covek me naucio o kacigama za 5 minuta vise nego sto sam do sada znao. Ljubazan i skroz OK lik. Kako je krenuo, zamalo i jaknu od 200e da mi uvali iako nisam primarnodosao za nju ali ozbiljno se razmisljam o istoj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav za Guevaru.

 

Kupio sam kod vas dve gume full bore pre nekih 10-ak dana, filter vazduha i svećice i tada u dogovoru sa vašim prodavcem, ne znam mu ime, prosed čovek, jako prijatan i ljubazan, došao sam sutradan po račun fiskalni za gume i da uzmem svećice koje je poručio, jer ih nisu imali na stanju. Ja sam gume platio tog dana i sve je bilo u redu i kada sam sutradan došao po račun kaže mi čovek da moramo da se raskosuramo, jer su mi naplatili više 480 dinara, zato što je cena guma na sajtu u evrima i kažu da su mi računali pogrešan kurs i vrati mi čovek novac. Ja sam bio u šoku. Nisam očekivao da se tako nešto može desiti u Srbiji, da neko bude toliko pošten. A nakon par dana sam došao i kupio kacigu u xl veličini, da bih nakon dolaska kući shvatio da mi je ipak potrebna manja kaciga i otišao sam do njih i zameniše mi kacigu bez reči. Svaka čast, tako se radi i što se mene tiče svu opremu i delove za motor kupovaću u Guevari. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja