Jump to content

Moto Zajednica

Godišnja registracija skutera od 50cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha TZR 50

Pa sta nam je onda ciniti :zbunjen:

Sad i zena kaze " a jbte sta ako mi regnemo motor a vecina to ne uradi pa ispadnemo papci " , a onda okrene po drugoj toriji " sta ako poskupi taj tehnicki , pa treba da damo jos 2000 vise ili sta da te kazne , ima kazna da bude veca od registracije " ... ajde sad ti budi pametan :zvizduk:

Iskreno receno , da se ova zejebancija sa registracijama desila u ovo vreme prosle godine , odustao bi od bilo kakve kupovine motora i pokusao bih da ga ubedim da mu to nije potrebno u zivotu ... preskup sport bato , i jos na sve to on frajer nece 4t skuter , pa da se bar navoza s njim , vec ce se i manje vozati ali da vozi R :moto3:

Izludecu sa vama " motoristima " :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

O pa ti si ga previse razmazio, ja sam bogami sam kupio svoj prvi motor-skuter i sam placao opremu i odrzavanje

Znaci bilo je hocu neki skuter da ne cekam nocnu 47. koja je puna ko lubenica da mogu da se vratim kuci kad hocu a isto me ili manje kosta skuterom, bilo je- ja necu da ucestvujem u tim budalastinama ako hoces kupi sam i eto nas posle mi se svidelo pa sam i polozio za A i od stipendije placam sve a bogami posto to nije dovoljno u gimnaziji sam prvo radio preko omladinske zadruge, a sad hvala bogu mogu da radim i nesto za vise novca i sa poslom kojem mogu da razvijam svoje profesionalne sposobnosti, i to ne samo za nego i za paraglajder i ostale hobije, i ko zna kako bi bilo da sam dobio sve na gotovo, a novac za mog oca nije bio ni tad ni sad poblem

 

Sto se tice registracije kako god da se okrenes ledja su ti pozadi, pa tih 2000 su u igri i sad kad zbog registracije koja ce mozda biti manja ali sigurno nece biti ukinuta ili posle ako poskupi tehnicki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha TZR 50

Pa vidi brate mili...danasnja omladina ti je naviknuta na sve lagodnosti jbne demokratije...neznam koje si godiste ali u moje vreme se i moglo nesto zaraditi preko studentske itd. a u danasnje vreme ti i za to treba veza , imam kolegu koji muti preko njih pa znam kako to ide ( uglavnom )...danasnje vreme je za prezivljavanje a motor sam mu obecao pre neke 3g jer je imao zelju , ispunio uslov , i sad nema nazad kad sam dao rec :lud:

Znam da si ti u pravu sto se toga tice da ih upropastavamo zbog toga sto im ugadjamao ali prosto je takvo vreme i tesko je ici protiv njega...u svakom slucaju odoh malo OFF :zvizduk:

Pa znaci kako god da okrenes mi njbsmo i ja idem od nedelje da vidim koliko kosta ta registracija...jer kako god da okrenes registraciju ukinuti nece a i ko je budala da ispusti zlatnu koku iz ruku :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Pa vidi brate mili...danasnja omladina ti je naviknuta na sve lagodnosti jbne demokratije...neznam koje si godiste ali u moje vreme se i moglo nesto zaraditi preko studentske itd. a u danasnje vreme ti i za to treba veza , imam kolegu koji muti preko njih pa znam kako to ide ( uglavnom )...danasnje vreme je za prezivljavanje a motor sam mu obecao pre neke 3g jer je imao zelju , ispunio uslov , i sad nema nazad kad sam dao rec :lud:

Znam da si ti u pravu sto se toga tice da ih upropastavamo zbog toga sto im ugadjamao ali prosto je takvo vreme i tesko je ici protiv njega...u svakom slucaju odoh malo OFF :zvizduk:

Pa znaci kako god da okrenes mi njbsmo i ja idem od nedelje da vidim koliko kosta ta registracija...jer kako god da okrenes registraciju ukinuti nece a i ko je budala da ispusti zlatnu koku iz ruku :zvizduk:

 

 

Koliko ja znam tebi se motor vodi u saobracajnoj kao Motocikl tako da dobijas tablice kao ya motocikl ne kao za skuter.. 0takoje.gif1zdravo.gif

Imam ovde druga ra vozi Apriliju RS 50ccm i registruje ga godisnje kao motocikl(tako se i vodi) 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha TZR 50

Moja TZR-ka je bila registrovana na trajnu saobracajnu i nije bilo potrebe da se regne ali sad po novom zakonu moracu jbg ... ima 49.7cc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Mene zanima jedna stvar,skuter mi je osiguran do maja ove godine,pa me zanima da li ću pri uzimanju nove polise morati i da platim za nove tablice tj.komplet registraciju ili ću sad moći samo polisu da uzmem a registraciju i nove tablice do januara 2012.hvala unapred i pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja