Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svim clanovima foruma iz sneznog Arandjelovca!

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova

Pozdrav!Bicu kratak za prvo javljanje, zovem se Mile Tesic neki me znaju i kao LEMI,Arandjelovcanin poreklom DAROSAVAC.Motor uzjahao u jedanaestoj a sada mi je 47 god.A da,rodj. 17.02.1964.Bavim se moto mehanikom,a kao i svaki SRBIN,sa jos sto zanata :takoje:.Zarazen moto trkama od malih nogu,preko pok.oca Radomira,pok.BATE popa,pok.Zike Perisica,KULETOVOG oca.Nazalost sve pokojnici,,,pok. ZABAC tj.Predrag Popovic.Da skratim jer mi naviru emocije..elem,ja isto vozih moto trke(50cc;125cc;250cc) ali finansije pa kasnije padanje nivoa secera u krvi me naterase da batalim,JBG.Srecom,kada je poceo MOTO-KLASIK sampionat ponovo se vratih trkanju(puch 250;Yamaha RD 350;Suzuki GS 750..)i naravno mojoj omiljenoj klasi PRIKOLICARIMA tj. BALANSIRANJU!:moto1: Al sam ukratko..:zdravo: UH,zaboravih...MOTORI,DEVOJKE,DRINA BEZ FILTERA! Bas tim redosledom! POZDRAV PA SE GLEDAMO!:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Svaka cast prijatelju,dobro dosao.. vidim svasta se vozi....baci neku fotku RD 350... volim

 

jako taj motocikl vozio sam ga pre 20 godina pa me vraca u mladost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Hvala svima na srdacnoj dobrodoslici! Izvinjavam se,nije me bilo da to ranije ucinim. Bio sam mlo poboleo( nesikam vec sedam godina,pa eto rezultata :lol: a dok sam pio,tj. nisam se treznio, nisam ni znao kakvi sve organi postoje u telu a bogami i sire..:zbunjen:) pa sad razmisljam sta mi je ciniti :moto2:.Ok, malo sam i radio,sezona se blizi,znate ono :DUGA JE ZIMA,IMA FORE..a posle pakujem motor u petak pred trku..pa onda bude :motopad:.Ja to u sali zovem OLD SERBIAN SCHOOL,jer od kada znam za sebe tako smo radili, nasledje od matorih, ali da nebude da se zalim, MA SVIDJA MI SE TAKO! JEBES TRKE AKO NISI MASTAN,PRLJAV,POCEPAN,UMORAN,IZUBIJAN,NENASPAVAN.. Znam da je lakse :strikanje:ali jbg. neznam da :strikanje:.POZDRAV!:zdravo:, postavicu neke fotke i VIDIMO SE!:jee1:bl4gS_zproblemkarbres.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Svaka cast prijatelju,dobro dosao.. vidim svasta se vozi....baci neku fotku RD 350... volim

 

jako taj motocikl vozio sam ga pre 20 godina pa me vraca u mladost

 

 

POZDRAV! Pogledaj RD,to su slike sa poslednje proslogodisnje trke u Kragujevu :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Veliki pozdrav (skoro) vrsnjaku i komsiji! :) Dobro nam dosao!

 

Pozdrav i tebi komso! I vrsnjaku (da te cekam,il da me cekas :)). Mozda se i vidjasmo na Ocazi,ja sam ranije dovozio :muzicari: POGRESILA RODA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja