Jump to content

Moto Zajednica

aaaa kupih motor konacno

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

kupio u Leskovcu poso da kupim Virago 250cc 93god mnooogo preso a i motor pri kraju koa i sve ostalo a trazio 1850... a bio je bas lep i vracam se i cale ajmo do mog druga ima on neke motore. Sstanemo ja pogledam ono lici na KinRoad koji sam hteo da kupim na pocetku jos znaci jos mi kuci stoji na pozadini na kompu vec 2-3 meseca pre uopste razmisljanja o japancima. Zagledam pitam kako se zove on meni kako oces :) fora da na 100+ masina biras nalepnice ... pogledam ono ista fabrika JinLinga KinRoada i Ovog kao Spirita ( nalepnice sam skinuo odma ) tj fabrika Xingyue China Motors ... pogledam na ovom novom modelu za 2007 cak ubacili i ABS ! ( koji sam isprobavao i stvarno ekstra radi ) i tako ponem se gore dogovorim prijateljsku cenu i uplaim i ( brat odveze :) )

136000 din je maloprodajna cena koja se trazi za nejga ima jos dva komada po toj ceni ( zao mi sto se rasprodala 250c verzija a nove ce stici tek avgusta a ja nisam teo da cekam ni dan )

U BG-u imas isti takav samo bez ABS-a al sa roll barom za 1550 evra u www.topshop.co.yu ili verzija od 250cc za 2000 evra

 

kad ga izvozam na kraju leta cu sve detaljno napisati... sta zezalo gde kako i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja