Jump to content

Moto Zajednica

aaaa kupih motor konacno

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

dodjoh kuci na vikend... i kupih motor vise price kasnije udjoh da se pohvalim odo da se vozimmmmmmmmmmmmmm

 

xingue 150cc custom !\

 

srce kanister

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

udjoh samo da uzmem jaknu odusevljen sam iako je "kinez" bas me briga meni je ekstraaaaa

 

sutra slike i ostalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: bijela,montenegro

cestitam i uzivaj :!: udala se zena za kineza i njoj je dobar i zasad joj zavrsava sto je zamislila bolje nego kad je bila sama :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Nazalost moro sam nazad u Nis jos 20-tak dana da zavrsim sa ispitima ( upravo sam stigo u stan )... motor sam vozio koliko sam mogao preso oko 350 km ( zajedno sa bratom i caletom * cale koji u zivotu nije SEO na bilo koji motor nemogu da skinem od istog :) heheh uplatio za A i on juce kod prijatelja :) sutra se reg, na moje ime... idem da vadim lekarsko i ostale gluposti...

 

Za coveka koji je juce seo prvi put !!! da vozi ( ja ) brzinca naucio sam pa za 10-tak minuta i jutros krenuo na Vlasinsko jezero al na pola puta se vratio jer nit imam dozvolu nit kacigu nit je motor reg pa nisam hteo da rizikujem sa policijom iz Crne trave i Surdulice koja me nezna... te sam ostatak km-a napravio po Vlasotincu i okolini... sto sam sto sa jos nekim samnom i fino vuce i uzbrdo...

 

Evo par slika... a detaljnije cu o samom motoru u novoj temi posveceno samo njemu ( videcete vec )

 

btw bajk se u BG-u prodaje pod imenom Kinroad 150 *

 

 

napomena slike su sa mog moba brat kad dodje ima i kod njega a i na digitalcu koji sam zaboravio docice mi sutra... ( so mene dakle nema na slikama :)

 

1. Glancanje "jelenskom" kozom da se sija...

 

DxtBy_image095cw1.th.jpg

 

2. Oglancan dovoljno mrzelo me vise tj brata ja nisam nista diro osim skidanja nalepnica :)

 

pHWun_image096qi5.th.jpg

 

3 i 4 . Brat proba mahinu

 

MPS0C_image103ui5.th.jpg

aszOu_image104ln4.th.jpg

 

5. Doso drug sa prelepim Marauderom da vidi i castim za mahinu :)

 

dQ3kn_image098bi6.th.jpg

 

 

 

6. Doso drugi drug da proba mahinu :)

 

idEbd_image097ko2.th.jpg

 

 

7. Mahina pre polaska na Jezero ( na koje nisam otiso pise iznad zasto ) ispred moje druge prelepe mahine na 4 tocka

 

404.jpg

 

 

8. 9. 10. Slike sa povratka sa putesestvija koje nije uspelo :(

 

GHVL4_image101hw2.th.jpg

joAqv_image100rm3.th.jpg

mPD9L_image099pd4.th.jpg

 

 

p.s. More pic coming tomorow...

za 20-tak dana necu da se skidam od njega po ceo dan...

 

edit 10 min leter, gazda bojcoffee - a www.bojcoffee.com me usliko ispred kafica i poso mi ove dve slike eto da ne ispadne da nemam sliku samnom na bike-u...

 

6A1Qr_bukovski1ea6.th.jpg

 

3DExW_bukovski2ud9.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Lepo izgleda. Samo nosi osnovni alat sa sobom i trudi se da izvršiš makar vizuelnu inspekciju svakih nedelju dana, èisto da vidiš da je sve na svom mestu. Takvi motori se lako kvare, ali lako i popravljaju. :wink: Ako budem išao na Vlasinu, zovem te da idemo zajedno.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Cestitam i da te lepo sluzi ;)

 

Slazem se sa ovim sto je Najzli rekao, nosi alat jer se ti motori lako kvare. Znam jednu devojku koja ima takav i pricao mi je drugar da joj se pojedine stvari same oTsrafljuju tako da joj se jednom desilo da joj se sajla za kvacilo skroz oTsrafi. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

srafove je zategao prijatelj odma po kupovini ( serviser - danas motor odvezen na 0 servis zategnut lanac stavljeno shellovo ulje 10-40 ... ) upravu ste za srafove ali ima resenja u vidu promene istih i koriscenja slabog lepka za iste...

Alat nosim i sa automatikom te nece biti promene ni sada... Uz fino odrzavanje nadam se da ce da me fino sluzi bar desetak hiljada km...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Hrvatska

Desetak k km, to æeš napraviti u jednoj sezoni, kad jednom ispeèeš bikerski zanat! Samo ga ti vozi, nakon 10k km vjerojatno æeš trebati kvalitetniji lanac i gume koje bolje drže cestu..

 

Nemam iskustva s kineskim gumama, ali za tvoju utjehu: malo koja tvornica stavlja serijski neke jako kvalitetne gume!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja