Jump to content

Moto Zajednica

mz trke

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

bas mi je drago da si uspeo a ja sam danas dobio na poklon dva kompletna paljenja od jawe babete :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Nemam licencu za ovu godinu a prodao sam i kombinezon nije mi ni registrovana prikolica tako kad sve saberem ima mnogo minusa da bih i sve prepravio u pluseve nemogu da sve vremenski postignem a ni finansiski a da nepricam da mi treba zadnja guma na motoru videcemo sta ce biti sledece godine valjda ce se i porodicni problemi smanjiti pa da bude vise vremena za trke videcemo se u nedelju pa cemo vise pricati0takoje.gif Daj jos neku sliku MZ kako napreduje dali ti trebaju mere za auspuh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

postavicu sutra slike a sto se tice auspuha za sada cu staviti torin bitno mi je samo da odvezem bar jednu trku ove sezone cisto da znam na cemu sam i da vidim eventualne probleme kako bih mogao da ih otklonim na zimu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Ja sam danas nastelovao sa strobom paljenje moram da priznam da ni jednog trenutka nije stucno a ide ko lud i cini mi se da je i temperatura motora pala i dobio je onaj zvuk kao sto radi Misikin Suzuki ( ima punocu u zvuku ) a da nepricam kako ide sad se javlja drugi problem zbog porasta snage u prve tri brzine mi se cini da mi pocinju lamele da proklizavaju Najverovatnije zbog mnogo lakseg rotora paljenja nema vise onaj zvuk kad ga saltas u nizu da se buni kad ga prevrtis vec dosta kulturno odgovori na visoke obrtaje Investicija se isplatila :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ja sam danas nastelovao sa strobom paljenje moram da priznam da ni jednog trenutka nije stucno a ide ko lud i cini mi se da je i temperatura motora pala i dobio je onaj zvuk kao sto radi Misikin Suzuki ( ima punocu u zvuku ) a da nepricam kako ide sad se javlja drugi problem zbog porasta snage u prve tri brzine mi se cini da mi pocinju lamele da proklizavaju Najverovatnije zbog mnogo lakseg rotora paljenja nema vise onaj zvuk kad ga saltas u nizu da se buni kad ga prevrtis vec dosta kulturno odgovori na visoke obrtaje Investicija se isplatila :takoje: :takoje:

Mozda sam propustio , a kolika je investicija ? izrazena u "vremenu" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Paljenje kosta 50 eura mislim da nije puno sobzirom da po meni dosta dobro radi jedina mana sto nema namotaj za svetlo pa da bi se moglo voziti na svakodnevnim verzijama motora :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

Daleko je ali sve je moguce

:takoje:

ma sta se sekiras za licence tu je Draguljce i paskota racing team

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Izvini nisam stigao da bacim pogled na Forum pa kasnim sa odgovorima na mz sam stelovao na 3mm ali kad ga vozis pun gas nemoze celu kruznu trku da izdrzi a da se ne pregreje i onda vozis poslednja dva kruga na pola gasa petom Ali u prici sa Sasom Petkovicem a kasnije i u praksi sam video da pred paljenje bi trebalo da bude manje i sad sam ovu elektroniku nastelovao na 2mm i to se bas odrazilo na temperaturu motora vidi mislim da je 2mm sasvim dovoljno za 250 ccm ito sto cubikaza manja manji je i ugao0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

da doteracu ga danas je stgao cilindar sa busenja a sutra bi trebalo da bude paljenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

paljenje je uspelo ali ne i odlazak MZom na trke posto nesto nije uredu sa menjacem. bio sam na trci sa svojim tomosom naravno na trci sam se sreo sa svojim prijateljem Bobanom i opsti utisak je pozitivan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja