Jump to content

Moto Zajednica

mz trke

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

da to je ta stavljena je privremeno jer nemem drugu trenutno ali trebala bi da ide 2.75 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Petko svidja mi se projekat jos je sve na grubo ali vidi se kako ce da izgleda ako ti mogu nesto pomoci samo kazi kako ces da resis paljenje (nasao sam paljenje veoma malo ali je levo dali bi se smer mogao promenuti jednostavnim okretanjem bombine ili netreba nista dirati nisam jos probao javljam rezultat)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

planirao sam za prvu ruku da stavim tomosovo. Obavezno javi rezultate i da koje je to paljenje i od cega je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

kosutnjak je 3 septembra ako se nevaram a rezervoar je od jawe 350 twin sport samo malo doradjen da izgleda retro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ekstra ram, jedino bih onaj dobos zamenio diskom... ipak disk bas i nije za trke. Paljenje od tomosa ne bih preporucio, ipak bih nesto bez platina i ako moze sto lakse. Tesak je tomosov magnet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Paljenje ce sigurno raditi samo mi je Deki (kum ) otisao na more pa je sve ostalo kod njega cim dodje videcemo kako radi (vraca se za sedam dana cim ga namestim javljam dali radi ili ne0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

sto se tice dobosa njega sam morao da stavim da bih mogao da vozim klasu oldtajmer jer ako bih stavio disk isao bi u klasu sa yamahom RD 250 i suzukijom GT 250 a to je moj emzo nekonkurentan a sto se tice paljenja imam jos nekih opcija a cucemo sta ce i Boban reci kad isproba paljenje od trimera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

zaboravio sam da dodam prednji dobos je od panonije a anker ploca bi trebala da ide od falkonca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Petko, drago mi je sto si sa nama i voleo bih da znamo nesto vise o tebi.

 

Vecina nas je ovde dugo, Forum smo prilagodili sebi i nacinu naseg druzenja pa je na ovim stranama dosta nasih privatnih stvari koje obicno i nisu za Forum.

 

Mimo Foruma, druzimo se, bliski smo.

 

Ima i ovde carki ali je to prolazno, kratkog daha i nije ozbiljno. Kao svadje u kuci, ima ih ali sukob mora da bude ogranicen i kratkotrajan...

 

Svako ko nam se pridruzi jedan je od nas, clan porodice pa je lepo da znamo nesto vise o njemu.

 

Koliko shvatam ti i Boban se znate sto je super.

 

To mozda znaci da imamo dva motora na trci. :zvizduk:

 

Kada je Kosutnjak, dajte malo detalja o tome.

 

A lepo bi bilo da se sto vise nas skupi na Kosutnjaku, eto povoda, da navijamo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

najnovije informacije kazu da je trka 14 avgusta na stazi ada huja satnicu jos neznam naknadno cu vas obavestiti definitivno je danecu ucestvovati sa mojim MZom vec cu voziti moj tomos ali ako se i tu nesto izjalovi kolega ce mi pozajmiti njegov televizor 150

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Vujo sve nas je vise i vise i dace bog da napravimo MZ KUP pa da se vozimo za nasu dusu :takoje: Petko imam jos jedno paljenje od neke motorne testere (male) tesko je svega 250grama ali je gabaritno vece i da bi se namestila bombina mora se iseci dekla pa cu probati da budem strpljiv dok se Deki nevrati sa mora a ako nebude radilo ono malo (precnik rotora je 60mm) onda negine da isecem deklu da bi stavio ovo vece javljam rezultate :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

nesnalazim se bas najbolje na internetu pa nemogu da ti posaljem ali posyupak je sledeci ukucaj u guglu moto savez srbije i tu skini pravilnik za moto klasik :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Sad mi nesto nije jasno, ovamo pise da je jedan od uslova za "old time" kategoruriju godina proizvodnje ispod '70, a TS je poceo da se pravi, ako se ne varam, '73. Moj ,konkretno, je '77, sto znaci da bih mogao jedino da ucestvuje u klasi "moto klasik".

I nigde ne pise da li je moguca upotreba turbine ili super charger-a, naravno uz karburator???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

da sa TSom mozes samo u MK ali ts je tu prilicno nekonkurentan zato ja i radim ESa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Coperu u moto klasiku imas vise klasa tako da TS spada u klasu sa CZ 250 koje su dosta konkurentne i treba dobro da se potrudis da nesto napravis (pasman) dok ES250 spada u klasu B sa starijom generacijom motora u kojoj ja konkurencija malo slabija pa postoji neka sansa mada se i u njoj pojavila jedna CEZA (DEJAN KOKOSKA) je vozi i ide mnogo dobro kako god okrenes ako imas velikih ambicija za postolje prioni i pravi MIZU za PRVO MESTO0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ma ipak je sve to skup sport za mene... dobra volja nije dovoljna. Bolje cu srediti ts-a za ulicnu voznju, nego spiskati gomilu para i vremena (koje nemam), na nesto krajnje neizvesno...al opet djavo mi ne da mira.... sve u svemu zelim vam puno srece, i bas mi je zao sto necu moci da gledam trke... tuzno je sto nem nekih tv-prenosa :'(

Osvetlajte obraz braco mz-jasi, dvotaknti vitezovi buzdovanastih auspuha, i zadimljenih ledja... :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

najnovije informacije kazu da je trka 14 avgusta na stazi ada huja satnicu jos neznam naknadno cu vas obavestiti definitivno je danecu ucestvovati sa mojim MZom vec cu voziti moj tomos ali ako se i tu nesto izjalovi kolega ce mi pozajmiti njegov televizor 150

 

Jel to ostalo tako? 14. je nedelja, vreme kada provodim sa klincima pa bih došao sa njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

U koliko sati počinje?

 

Obojca ste tamo zar ne? Kako da vas nađem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja