Jump to content

Moto Zajednica

mz trke

Recommended Posts

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Videcu jos za oklop jos tu mora da se iseca za kurblu i za poluge menjaca a i moram da nadjem vizir koji bi se oklapao u masku

Ili neka verzija polu oklopa da se nesakrije sve0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

U Madjarskoj ove godine krece MZ sampionat . Koloko sam informisan pre dva dana je bio sastanak za licenciranje takmicara . Ako saznam nesto vise javicu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ima i to , negde sam naleteo po net-u , morao bih da potrazim . Ali ako se ne varam , kljucne reci su : MZ CUP HU

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Juce je bio sastanak , skupstina MSS , u hotelu Nacional (Bgd) . Bio sam prisutan na tom sastanku i tada mi se rodila zelja/misao , o stvaranju MZ cup-a SRBIJA . Mislim da cu poceti sa laganim pripremama , pa ako Bog da , iduce godine nesto da se napravi na tu temu .

Za ovu godinu je to vec kasno ! ALI , mozda , ako pocnemo i ovde o tome da pricamo , mozda nesto moze da bude . Sta mislite (auditprijume ) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Pa suvisno bi bilo i pitati sta mislimo :moto3: mislim da imas punu podrsku svih nas. E sad bi trebalo da pored volje imamo i odredjeni broj MZ-jaca spremnih za trke, kao i dobre vozace, kako bi cela prica zaista poprimila razmere MZ-kupa. Odlicna ideja, samo napred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Po mom misljenju , ne treba to da budu profi trke (bar u pocetku) , vec vid zabave i druzenja . To bi trbalo da znaci i sasvim uobicajeni motori koji se voze na ulici . Mozda druga klasa sa onima koji su pripremljeni bas za trke .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Mozda bi jos bolje bilo kada se vec tako nesto organizuje da se u tu kategoriju ubace i jawe i izh-evi, jer mislim da su svi ista porodica gvozdjurije, a i bilo bi zanimljivije gledati okrsaje vectitih rivala MZ-JAWA :):takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

To bi se tesko izvelo jer MZ se vozi u klasi Open sa specijalom 50 ,125 , 250 i onda idu rd 250,rd 350 kave stare 650 750 i 1000 i jos stosta tako da bi obicni motori bili prespori i opasni a da bi se vozili Treba ti licenca oko 2500 din lekarski 2500din i startnina sigurno 30 eur tako da bi samo izasao na stazu a sa gorivom oko 100eur neznam da li ovde ima ljudi koji su zainteresovani da ulazu u trke

Ja sam svojevremeno zvao da se neko javi ali mrka kapa 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Procitah u temi oko usisnih lamela da treba redukujem diznu i klip? za diznu znam, a za klip jel potrebno da busim klip i prosirujem kanale? ne treba meni 33-35ks meni treba da on povlaci ravnomerno od 2000 do 6000.. 1zvizduk.gif

 

http://www.kupindo.com/Do-250ccm/9709874_Aprilia-AF-1-125-usisnik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Evo ponovo kako to izgleda kod mene zakacen na mesto gde ti zelis da ga postavis i isti problem sto je daleko od klipa

Ali kad raskopas ovoliko usis otvori se rupa sa leve strane jer je tanak odlivak na tom mestu

Nesto sam poceo da radim slikacu pa ces videti0takoje.gif

post-15484-0-84763500-1362084746_thumb.jpg

post-15484-0-18015400-1362084767_thumb.jpg

post-15484-0-85485100-1362084791_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Ja danas kupio novi klip i stigo neki tajvanski da li ima neko neko iskustvo sa njima po zavrsnoj obradi bi rekao da je malo kvalitetniji od ambike i interesantno je da je bolcna na krajevima olaksana kao kod japanaca A klip je neke sivkaste boje nije boje aluminijuma i cini mi se da je tanjih zaidova izvagacu ga pa vam javljam0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Itekako je bolji od Indijskih (AMBIKA) , rekao bih skoro ravnopravan sa BERTA (Madjarskim) ali sigurno losiji od originala , tj. licencno pravljenih u Poljskoj !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja