Jump to content

Moto Zajednica

mz trke

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Lezajevi su KOJO a sad za oznaku neznam

Tvoj savet

U svakom slucaju , NAMENSKI LEZAJEVI ! To znaci nikako bilo koji , npr. : za sporohone , ne temperirajuce sredine .

Za te potrebe je lezaj koji ima tu toleranciju na grejanje i razlikuje se po toj oznaci "C" . Kako nemacka fabrika , a i sve japanske fabrike , iskljucivo montiraju lezajeve sa "C" oznakom , 3 ili 4 (pretezno C4)

E , sad koji proizvodjac , nije tako vazno , mada pozeljnije neki poznatiji , renomirani .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja sam menjao kod mene letos lezajeve na radilici i stavio sam " Koyo " lezajeve ( Yamaha ih stavlja za prvu ugradnju u svoje motocikle ) . Motor mi radi perfektno i nista se ne cuje iz masine. Stavio sam na radilicu dva lezaja Koyo 62042RS C3 i jedan lezaj Koyo 6304 C4. Nazalost, ova dva lezaja ( 6204 ) nije bilo u kvalitetu C4, ali mislim da ce lepo ici i ovi C3 jer su tu dva lezaja sa iste strane. Jedino sto sam im uradio je to sto sam skinuo one plasticne zastite sa strane da bi dobijali podmazivanje od mesavine .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Za majstoriju zadnjeg diska , svaka cast (ako je to tvoj) !

A za komentar da je lezaj radilice 6306 (a bez prideva) , "svaka cast" !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Parola snadji se svaka cast Ali veca je majstorija sto si koristio MZ delove1care.gif

 

to je slika sa neta, bas imam ovakav cilindar od MZ-a, pa bi i to mogao da napravim... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Za majstoriju zadnjeg diska , svaka cast (ako je to tvoj) !

A za komentar da je lezaj radilice 6306 (a bez prideva) , "svaka cast" !

 

slika je sa neta vezano za zadnji disk(svidela mi se "budzevina")...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

bobane ti se ostro spremas za sledecu sezonu a moj trkacki MZ spava u sobi jos uvek sa sve pokvarenim menjacem :tras1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

samo se spremajte i turpijajte....čekam vas na pisti....:)

 

@ - doctorr 67' - ti samo pricas, pricas, pricas. . . , stavljas slike raznoraznih MZ-a, evo sad i pozivas na pistu ? ? ?

Ali sa cime ? Daj vec jednom napisi koji motor vozis, postavi sliku, da vidimo kakvu to azdahu imas ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Juce sam obradjivao glave kod strugara za 111 i video sam jednu nepravilnost u kompresionom prostoru na obadve glave da je nije sam kompresioni prostor usmeren ne direktno na celo klipa vec u jednu stranu nisam se udubljivao u koju ali obe su iste

Dali su to slucajne stvari ili nemci imaju jos tajni u tom motoru koje nisu rekli ostalima 0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

ja sam danas svog trkaca rastavio tacnije skinuo masinu sa rama imam problem sa menjacom pa treba to otkloniti jer prva trka je vec za dve nedelje ako slucajno neuspem da resim menjac da li neko od vas mozda ima na prodaju menjac od ES 250 sa 4 brzine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Probas da trazis delove u rubrici koja je namenjena za trgovin uistim.Ovu temu mozda ne posecuju svi jer nas "furdare" ne interesuju trke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja