Jump to content

Moto Zajednica

mz trke

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

I da se neko odlučio a i da nije ti nas molim te obaveštavaj ovde i kači slike.

 

Pa majku mu red je da pratimo našeg čoveka kroz ove stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Hvala na podrsci Jos da obezbedim lovu za trke i pun gas. Kacim sve sto budem slikao, obavesticu vas kad su trke pa izvolite ko bude hteo da dodje da vidi uzivo kako sve izgleda. Moram da kazem da kad vozi samo clasik atmosfera je bas bas dobra ima vremena za sve dobar trening dobru pricu i dobru trku a onda onako umorni sednemo i utvrdimo da nam je dan bio kratak i da sve moramo da ponovimo sto pre Za ovu godinu je planirano 6 trka videcemo sta ce se realizovati (naravno finansije)0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Na neku cu svakako doci.

Btw,jesi stavljao karb od CZ enduro na MZ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Momci trka je u Batajnici na Aerodromu u nedelju 17 07 2011 ko hoce da gleda izvolite. Vozi i se brzinski motociklizam i moto klasik0takoje.gif Trening pocinje u 09:00 a trka u12:00 za moto clasik posle nje idu brzinci: 600 ,1000 ,125 ss1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sutra ujutru putujem a danas su mi pripreme, deca, haos... Sledeći put odlazim obavezno!

 

Kako si prošao?

 

Daj koju sliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nisam detaljno pregledao sve, vise sam obratio paznju na kvacilo ( kompletna prterada ). Zokiju se takodje svidelo kvacilo, pa vrlo lako moguce da i mi napravimo takvo ( mozda i vise komada - videcemo dok prodje more ( odmor ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

drustvo pravim jednog televizora 250 za trke moto klasik sampionata srbije pa cu ovih dana okaciti slike da cujem i vase misljenje dobro bi mi dosla informacija ima li negde da se kupi neki klip bolji od ovih sto se nude za 10 tak evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Lijo ako bude u planu kvacilo ja ucestvujem koliko treba samo javi. Petko ako hoces pravi klip ima Voznerov ali on ja 110 eur ima i klipnjaca ona je za etz 140 eura ako si resio da dresis kesu mogu delovi da se nabave mada moram da ti priznam da klip za 10 eur izdrzi jednu dve trke koliko para toliko muzike Mislim da koliko sam pricao sa drugim momcima da netreba navijati 250 jednocilindrasa preko 8000 jer sve preko je previse vibracija koje sve uniste pa onda moras sve ispocetka. Neznam sa cim sa vidjen na batajnici kad nisam vozio trku bio sa sa mojom gamom (suzuki rgv 250) bio sam posmatrac trebao si mi se javiti da se upoznamo0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@ - Boban

Imamo u principu sve sto nam treba, samo jos da nahvatamo drugara sto ima strug da nam obradi delove iu to je to . :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

nemoj da se pravis vazan kao nepoznamo se a jos si mi dao tvoju gamu da probam :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja